RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Fuzz lenyomja a kilincset, de ay ajtó nem enged.
(05-24-2018, 10:09 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Fuzz lenyomja a kilincset, de ay ajtó nem enged.

Ejha, ez bizony zárva van! Ez lehet a kincstár! Vagy éppen egy sárkány szobája. - megperceptionözi csapdát keresve majd megdetectálja a biztonság kedvéért (hátha odabentről is valami világít az ajtón át, fa ajtó, ugye?) 
Ha minden ok, félrelép és odaengedve Konyakot, így szól: Konyak, tiéd a pálya!
Fuzz nem talál csapdát és nem érez mágiát sem.
(05-24-2018, 11:43 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Fuzz nem talál csapdát és nem érez mágiát sem.

Ja, azt elfelejtettem, hogy hallgatózik is, hátha hall sárkányhörgést, aranypénzek csilingelését vagy mást Smile

OOC1 - a hobbó lsw-jei normalok nem crude, ugye? volt még egy sarló is valkinél, meg mintha buzgós goblin is lett volna, a többi shortwsordös volt?
OOC2 - Kincsesláda threadben összeírtam a cuccost, s jeleztem, hogy éppen hol vagy kinél vannak.
OOC3 - Grenlt, Durnnt és a két hobbót take20 vagy take10 volt?

Se ajtó, se láda kulcsot nem találtunk senkinél, furcsa. Valamivel csak ki szokták nyitni. - mondja Fuzz miközben átnézi Grenl nyakláncát is, nincs-e rajta kulcsnak látszó bármi a csontok között, a torz "szent"-szimbólumát is, illetve egyéb apró cuccai között bármi. 
Ha nem volt take20, akkor Fuzz szól, hogy Várjatok egy kicsit, s elrohan take20 még1x a fentieket, direkt rejtett cuccokat keresve, elsősorban kulcsnak látszó bármit. (OOC - persze lehet képzett tolvajok révén disable deviceval szokták nyitogatni, mert volt rankje valakinek rajta, de akkor nem kellene plusz tolvajkészletnek lenni valakinél?)

Egyébként, ha semmi, akkor törhetik az ajtót a nagyok. (str check+aid another?)

Ez a terem amiben most vagyunk egy kápolna lehetett az írtad nemrég? Itt "laktak" a gobbók, de már nincs itt a "lakosság". Délen a korábbi patt-csata alatt ez tele volt "szeméttel", azt átvitték mind északra, vagy maradt itt is? Kőomlás van délen vagy az szimbolizálta a szemétkupacot anno? Nekem utóbbi rémlik, azaz, hogy nyílt kőomló része nem volt itt a falnak. Díszítés itt milyen, ha kápolna volt, akkor gondolom azért vannak itt is szép sárkányos faragványok. Oltármaradvány rész?
OOC1 - minden cucc crude, kivéve ami mw. A sarló meg buzogány csak fluff volt, de jogos, mindnek volt shortsword-je, ami helyett lehetett egynek sickle, egynek meg light mace.
OOC2 - nem néztem reggel óta, de akkor még nagyon szószátyár volt, egy lista jobb lenne.
OOC3 - mindenkit take20-ra számoltam, fél óra nem a világ.

Fuzz talál egy faragott agyart a nyakláncon, ami akár kulcs is lehet. Ahogy jobban megnézi, nem is csont, hanem fehérre festett fém.

A szemétkupac zsugorodott, jelenlegi mérete látható roll20-on, és igen, a kőkupac szimbolizálja. A díszítést lelakták, ha volt is. Ha oltár volt, akkor az a kupac alatt lehet, kétes állapotban.
(05-24-2018, 02:50 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC1 - minden cucc crude, kivéve ami mw. A sarló meg buzogány csak fluff volt, de jogos, mindnek volt shortsword-je, ami helyett lehetett egynek sickle, egynek meg light mace.
OOC2 - nem néztem reggel óta, de akkor még nagyon szószátyár volt, egy lista jobb lenne.
OOC3 - mindenkit take20-ra számoltam, fél óra nem a világ.

Fuzz talál egy faragott agyart a nyakláncon, ami akár kulcs is lehet. Ahogy jobban megnézi, nem is csont, hanem fehérre festett fém.

A szemétkupac zsugorodott, jelenlegi mérete látható roll20-on, és igen, a kőkupac szimbolizálja. A díszítést lelakták, ha volt is. Ha oltár volt, akkor az a kupac alatt lehet, kétes állapotban.

OOC1 - ok, majd rogzitem, sarlo megiscsak jo lesz valamire Smile
OOC2 - list jelleggel keszult emlekeim szerint eredetileg is, az igaz, hogy a "reszleteket" is meghagytam benne
OOC3 - oksa

Itt egy fém izé! - kiált fel örömében, hogy véletlenül se gondolják odabent, hogy nem vagyunk idekint Smile
Talán kulcs - teszi hozzá halkabban. Felméri, hogy vajon ennek az ajtónak a zárja, s a kulcs méretben stimmel-e

Ha nem: Sajnos, nem ide való. Talán a ládához, de előbb lássuk ezt az ajtót. - buzdítja a nagyokat a nyitásra
Ha igen: Engedjetek oda, hadd próbáljam meg!
Konyak Fuzz elso ajtonyitasra rogton reagal:
- Elobb nezzuk at mindent visszafele a sulymos teremig. Ha a terep tiszta, csak utana nyissuk ki ezt az ajtot.
(05-24-2018, 03:49 PM)Konyak Wrote: [ -> ]Konyak Fuzz elso ajtonyitasra rogton reagal:
- Elobb nezzuk at mindent visszafele a sulymos teremig. Ha a terep tiszta, csak utana nyissuk ki ezt az ajtot.

Odáig tiszta volt. Ööö, nagyjából. Majdnem mindent átnéztünk, kivéve egy ajtót, amelynek a menekülő goblin nekifutott, miután bekerítettük.
Ahogy gondolod, de ugyanúgy erről is hátba támadhatnak, mint arról, ha van még belőlük. Mivel a kulcs nincs itt kint, lehet ott bent van.
De ahogy gondolod, tőlem indulhatunk. Gyertek. - von vállat, s már el is indul miután megbizonyosodott róla, hogy a kulcs nem jó a zárba
A keleti ajtónál visszafordul, s még egy pillantást vet a nyugati ajtóra, majd mentálisan üzen Gábrielnek, Te maradj itt, lapulj és figyelj, vigyázz a cuccokra. Kiálts ha bárki ismeretlen erre jönne.

Odavezeti Konyakékat a betört ajtóhoz crude javelinnal a kezében, ott illedelmesen előre engedi. (roll20-n jelölve)
A kulcs inkább a ládához való, mint az ajtóhoz.
(05-24-2018, 04:18 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]A kulcs inkább a ládához való, mint az ajtóhoz.

Egyszerre postoltunk, így lehet ez kimaradna neked, inkább újra küldöm:
http://forums.rpgaddicts.com/showthread....4#pid33444