RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(05-16-2018, 01:09 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Utolso dt field az ajtóban a láda.
Amikor Fuzz odaér, nem látja a galádot, csak egyenes folyosót (roll20 update később). Ha továbbmegy, akkor jelöld az útvonalat, és megmondom, hol történik bármi is.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Jelöltem már korábban a második ajtóig, ha addig nem lát semmit, akkor addig elment, azaz akkor 40-en lábat mozgott a láda miatt nem 35-t (viszont így a 20láb elment a gobbónak is a DT terepen a láda miatt, de akkoris 50-nel elérhetett a kanyarig vagy bement délnek, elméletileg elbújni nem tudott csak az egyenes folyosón, ezektől bármi kitelik Smile)

Node, akkor jelölöm tovább is, ha addig semmi extra.
- {40} - Benézett délre is, meg keletre is, hogy látja-e a galád nyomát Fuzz [1d20+4] = 8+4 = 12 perception
- {45} - belép ajtóba, ha onnan sem lát semmit, akkor még 5 láb Fuzz [1d20+4] = 5+4 = 9 perception
- {50} - innen már elvileg átlátja a szobát, hogy erre jött-e, s van-e még más is ott. Fuzz [1d20+4] = 7+4 = 11 perception

A maradék action a fentiek fgvében std vagy move.

Dobtam perceptionöket az egyes helyeken, ha take10-vel nem lenne látható. De akkor ígyse nagyon, ha már egyszer rejtőzködött, kívéve, ha jön a javelin zápor Smile
Fuzz nem lát senkit a kijelölt helyről.
(05-16-2018, 05:40 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Fuzz nem lát senkit a kijelölt helyről.

Mivel Fuzz nem lát sem egy menekülő galádot, sem nagytömegű ellenséget a déli szobában, így visszafordul, s megy keletnek. Megy 30, majd 35 lábat, s ha ott sem látja a galádot, akkor visszafordul a maradék 15 lábnyit. Jelöltem. Ha látja esetleg, akkor attól függ hol látja...
Fuzz elrongyol a sarokig, és egy sarokkal odébb megpillantja a dögcsit. (maradt még 15 láb move-ja)
10:02.6
30 - Fuzz elrongyol a kis lila után, megpillantja a dögcsit, és körbetáncolja.
- Hova ilyen sietve? - kérdi, amikor mellé ér - Még nem is beszélgettünk.
28 - Konyak feltépi a sarlós torkát, fröcsög a vér.
24 - A lila bedöf egyet Fuzznak (AC18 -3hp), aztán eloldalog mellette, hogy megmutassa, ő is van olyan jó táncos, ha nem is olyan fürge léptű.
14 - Arkus kivégzi narancskát, aki Eric szerint már halott volt.
13 - Eric... (talpa alatt meg tőle ÉNY is van ájult goblin)

10:02.7
30 - Fuzz...
28 - Konyak... (heal check-et lehet dobni, hogy a fenti halomban talál-e még lélegzőt, vagy 1 round kideríteni. többek közt ott hever Durnn és Grenl is)

Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat numero quattro
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10:03.1 - Dire Rat numero utolsóelőtti(?)
10:03.9 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.
30 - Ezt nem kellett volna, gondolja Fuzz és megidézi az utolsó patit a megjelölt helyre, majd lép 5 lábat karddal a kezében fegyegetően a galád után.
"Öld meg a gobbót" - cincogja neki megszokásból, bár tudja enélkül is a dolgát a summon lény.
"Add meg magad!" - mondja a körbekerített gobbónak.
"Elkaptam!!! Gyertek!" - kiabál hátra a hullagyalázóknak Big Grin
29.9 - Pati lerágja a körmeit
Eric kitapossa az alatta levő goblin agyát a fülén keresztül.

Fuzz idéz, lép, fenyeget, kiabál.
Pati bénázik.
Konyak ... (emlékeztető: Eric javasolta, hogy a főnököt hagyjátok meg Arkus-nak, de rád bízom, ezt Konyak mennyire hallotta ill mennyire törődik vele. Ott van még a sámán meg egy halom közgoblin, meg akit Fuzz "elkapott".)
Konyak minel tobb gobeszt akar kivegezni minel hamarabb ergo 5 lab mozgas, aztan kivegzes. Ha tobbet kellett mozognia, akkor heal check azt kov korben amelyik elettel telibb azzal kezdi a kivegzest. Mindegyiket kivegezi, akit meg nem vegeztek ki.

Kov korben majd visszakiabal Fuzznak mikozben folytatja a kivegzeseket.
- Vegzd ki! Szolj ha nem megy!
Eric is Konyak stratégiáját követi, csak Heal check nélkül.