RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nem a sorrend szamitott, csak nem tudtam mi van vele. Ha meg lelegzik Konyak melle lep a hobgobesznek azt kivegzi.
Ha nem akkor Fuzz alatti gobeszt vegzi ki.

- Vegezetek ki a fekvoket, amig nem adjak meg magukat.
A sorrendet Ericnek írtam. Konyak dobhat hall checket, hogy él-e a hobo

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(05-09-2018, 07:06 PM)Konyak Wrote: [ -> ]Nem a sorrend szamitott, csak nem tudtam mi van vele. Ha meg lelegzik Konyak melle lep a hobgobesznek azt kivegzi.
Ha nem akkor Fuzz alatti gobeszt vegzi ki.

- Vegezetek ki a fekvoket, amig nem adjak meg magukat.

Hékás, azt én akartam kivégezni, mert megsebzett előzőleg, úgyis rajta állok Smile
Mondjuk Konyaknak nem kell full-round CdG, h kivégezzen valaki elég ha üt mégegyet rá, s sanyi.
Sztem Eric sem a turn order miatt aggódott, hanem, hogy mivel nincs neve ott, nem tudja megnevezni, hogy kit ütne éppen. Persze sárga négyzettel látni, de attól még megnevezni nem tudja, ezért használtam én is égtájakat inkább. Smile
jogos, és semmi okom rá, hogy ne jelöljem.
28 - Konyak szerint a hobó olyan döglött, hogy ennél döglöttebb már nem is lehetne, ezért lecsap egy goblint. Mondjuk a Fuzz lába alatti kába vakot.
25 - Sötétzöld gobbó leszedi a patit
24 - Lila gobbó fejbekólintja Arkust megint (-2hp)
Közben elkeseredett ordítozás megy, mintha egymást biztatnák a hősi halálra.
18 - Missz Narancska eltűnik Eric és Arkus szeme elől, valahol a fal tövében araszolhat délkelet felé. (a többiektől eddig is teljes takarásban volt)
14 - Találomra repül nyugatról Konyak felé egy kő, nagy ordítás közepette. (AC16 -4 improv)
14 - Arkus Konyak mellé totyog és megérinti, aminek hatására - huss - elmúlik a fáradtsága (OOC - community: calming touch).
13 - Eric próbál gyorsan mászni, hogy felérjen, mielőtt elszelelnek, de nem talál fogást a szemétkupacon. Szerencsére lejjebb esni nem tud.

10:02.4
30 - Fuzz...
28 - Konyak...
Fuzz...



Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat numero quattro
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10:03.1 - Dire Rat numero utolsóelőtti(?)
10:03.9 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.
30 - Mivel Konyak kivégezte a gobbót, így Fuzz másik kezébe veszi a kardját, s megindul délnek, hogy fellépcsőzzön ő is a magasba, s átlássa végre a terepet, közben egy javelint húz elő.
Ha jól látja van egy prone, stunned a közelében odafent, abba beledobja a javelint vagy a mellette levő kockából vagy ráláp és közvetlen közelről dobja bele, nahogy az is felkeljen. Feltéve, hogy nincs senki mellette aki AOO-zna, de úgy látom nincs.

Fuzz [1d20+9] = 5+9 = 14 ranged attack (PBS+Bless)
Fuzz [1d4+1] = 1+1 = 2 javelin
Fuzz 5 láb magasra mászva beledobja a töltésbe a gerelyt. (AC 10 -2 stunned -2 blind +2 leather +1 size +4 prone +4 cover = 17). Ha felmászik előtte közvetlen az áldozat mellé, akkor nincs cover és talál (vicces, de a +4 prone sajnos itt is számít...) A vakságot már levettem róla, mert pont Fuzz és Konyak között múlt el, de Fuzznál még vak... (kérdés: blind -2 és stunned -2 összeadódik?)
(05-10-2018, 08:31 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Fuzz 5 láb magasra mászva beledobja a töltésbe a gerelyt. (AC 10 -2 stunned -2 blind +2 leather +1 size +4 prone +4 cover = 17). Ha felmászik előtte közvetlen az áldozat mellé, akkor nincs cover és talál (vicces, de a +4 prone sajnos itt is számít...) A vakságot már levettem róla, mert pont Fuzz és Konyak között múlt el, de Fuzznál még vak... (kérdés: blind -2 és stunned -2 összeadódik?)

Ha tud akkor 10 láb magasra megy Fuzz. (tényleg vicces a +4 prone így, de még ígyis jobb a ranged attackja eggyel PBS miatt, igaz sebzés d4+1, d6 helyett Smile Ranged touchra is számítana a prone, ha mellette van? Ranged touchot vajon lehet melee touchra konvertálni? Smile )
RAW - a ranged az ranged... ha fejed fölött repül, akkor állva van +4 AC-d, vagy fekve?
Konyak felrobbog es lecsap egy "eddig lathatalan" gobeszt: (ooc - attack: 19 damage: 13)
Közben beszamol a helyzetrol:
- Itt van meg harom, ketto ... mar csak egy.