RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
majd most megkapja a frontember CLW formájában. (1d8+3 az két találatot semlegesít, a PFE meg max 20-ból kettőt... rage nélkül AC 21, eleve csak 19-cel talál, mobility-nél meg eleve csak huszassal... lehet, hogy nem is éri meg a PFE, csak azért, mert előre el lehet mondani, szemben a gyógyítással, ami utólagos... és esetleges)
10:02.0
30 - Fuzz komolyan vesz, mászik {+65 -> +70}, varázsol, bátorít.
29 - Az íjász hobó íját eldobva kardot ránt, és ugrik egy hasast a kút mellé, majd feltápászkodik.
29 - Pati mar, Szőke Ciklon kemény, mint a szél, de azért elzöldül a zöld ábrázata.

28 - Konyak (rage #3/6) lever még egy goblint, és odébbmegy. Záporoznak a mágikus védelmére az ütések.
26 - Az egyik faképnél hagyott goblin odasóz a patinak egyet.
22 - A másik meg kivégzi a patit.
18 - Narancska védekezően maga elé emeli a kardját, pajzsát, és hátrál a kőtrónus korlátjára, el Eric pofonjaitól, a fal mentén be a szemétkupac tövébe.
14 - A zöld goblin Arkus feje helyett majdnem a saját lába fejére csap.
14 - Arkus kimászik végre.
- Konyak, gyere le! - javasolja.
13 - Eric...


Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat numero quattro
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10:03.9 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.
OOC1 - Előzőben, s most is leszedett egy-egyet Konyak, s mégsem fogynak Smile Hol vannak a hullák, csak egészségeseket látok, a folyosóról jönnek befelé? Vagy nem jelölted még hullának?
OOC2 - Eric mellett most nincs ellen, ugye? Körbe menve a kút körül aoo nélkül és acrobatics nélkül elérheti a hobbót, jól látom?
OOC1 - párat félrehúztam a láthatóság kedvéért, igen, de van még pl Konyak talpa alatt is egy.
OOC2 - igen, két szivárványt hányó goblinon kell áttrappolnia hozzá.
OOC2 - Csak 1 áttrappolni valót látok a földszinten nyugatról, másik 3 10 láb magasan van jelölve. Meg egy disabled van ott baloldalt? Az pihizik?
Engem is érdekelne, hogy Eric oda tud-e menni a hobbóhoz felpfozni. Ha igen, akkor odamegy és felpofozza a napi második stunt is felhasználva: :

[1d20+4] = 11+4 = 15+bónuszok (automatával dobtam, így csak az alap van benne), sebzés: [1d6+2] = 5+2 = 7

A következő körben majd pofozza tovább Flurry of Blows-zal és Stunnal, ha ebben a körben az nem jött volna le. Amennyiben sikerült eszméletlenre pofozni, akkor majd persze taktikát fog váltani!
OOC - nem tudom, Eric szoktad-e számolni goblinokra a +1-et, de szeretném, ha az US dobásokban is benne lenne, hogy mit mire dobtál és mi van benne.
Mondjuk
"unarmed attack [1d20+4]/[1d6+2] +1 orc/goblinoid"
"flurry [1d20+3]/[1d6+2], [1d20+3]/[1d6+2] +1 orc/goblinoid"
de legjobb lenne a roll20 makrókat használni...
OOC2 - jogos, az egyik magasan van. A másik viszont nem helpless, így Eric nem fejezheti be a mozgását a kockájában. Két verzió:
A) Eric csak 5ft-t lépett (lásd roll20) és üti (akár flurry) a földön fekvő alakot (csak a flurry második dobása kell, de én is ki tudom dobni)
B) Eric a kút szélére lép, ott acrobatics check-et dob (DC10, mert felezett mozgással is odaért), és ha megvan, akkor a hobóra ment a támadás. (ha nincs meg, akkor Fuzz tompítja az esést 10(-3) lábbal lejjebb)
C) egyéb Smile
(05-04-2018, 04:14 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC - nem tudom, Eric szoktad-e számolni goblinokra a +1-et, de szeretném, ha az US dobásokban is benne lenne, hogy mit mire dobtál és mi van benne.
Mondjuk
"unarmed attack [1d20+4]/[1d6+2] +1 orc/goblinoid"
"flurry [1d20+3]/[1d6+2], [1d20+3]/[1d6+2] +1 orc/goblinoid"
de legjobb lenne a roll20 makrókat használni...
OOC2 - jogos, az egyik magasan van. A másik viszont nem helpless, így Eric nem fejezheti be a mozgását a kockájában. Két verzió:
A) Eric csak 5ft-t lépett (lásd roll20) és üti (akár flurry) a földön fekvő alakot (csak a flurry második dobása kell, de én is ki tudom dobni)
B) Eric a kút szélére lép, ott acrobatics check-et dob (DC10, mert felezett mozgással is odaért), és ha megvan, akkor a hobóra ment a támadás. (ha nincs meg, akkor Fuzz tompítja az esést 10(-3) lábbal lejjebb)
C) egyéb Smile

OOC - tényleg, a goblinokra a +1-et el is felejtettem már! Az automata dobásokat szerkesztettem. Eredetileg amikor több dobást raktam bele, akkor nem akart működni, de a múltkor sikerült a több dobás, úgyhogy macerás is volt a Flurry-t két lépésben, meg még külön a sebzést is kidobni. A roll20-on dobálást direkt kerülöm, mert nem bízom a randomjában.

Marad az A) verzió, de a stunt tartogatja a főnökre. Flurry of Blows 2. fele: [1d20+3] = 20+3 = 23; d: [1d6+2] = 5+2 = 7 +1 gobeszek ellen kimaradt. Ezzel alighanem a második pofonnal belelöki a kútba a gobeszt. :Smile

EDIT: Így köv körben elég 5 lábat lépni a főnökhöz és lehet Flurry+Stun neki...
30 - Fuzz mászik tovább {70->75}, hogy jobban kilásson, s megállapítja magában, hogy "Hűde sokan vannak még!" , majd idéz egy utolsó előtti patit 10 láb magasba a nyugati gobbók mögé. Patkányul arra utasítja, hogy "Végezd ki a goblinokat! Harapd el a torkukat!". Mind3 gobbó prone és vak, vagy unconscious is ?
29.99 - Pati megjelenik a megjelölt mezőben és ölni próbálja a középső gobbót.
Ha tud CdG-t csinálni, mert esetleg helpless (unconscious) a legközelebbi gobbó, akkor elharapja a torkát full round és a végén meg is tapossa (5ft move), odamegy rá.
Ha nem tud, akkor simán harapdálja, támad:
Pati attack [1d20+1] = 16+1 = 17
Pati dmg [1d4+1] = 2+1 = 3

OOC - a vak jel egyértelmű, a pánikos jel a stun, de mi az izmozós? a fekete arc meg a unconscious?
Nincs előttem a roll20, de Eric szerintem kivégezte a fekvőt. Utána vsz semmi érdemleges, aztán Fuzz... a bicepsz ábra földön fekvés akar lenni. Szóval nem helpless az a három.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről