RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
OOC - így van, az északra jövőktől rejtőzött alapban.
OOC - ok, hm, AC 12 is talált? Ja most nézem BS-t, végülis csak +1/+2 natural armor, oszt annyi, mivel dex nem játszott. Éppen...

Ez meg mi a csuda volt? Valami állatszerű patás démon? - kérdi Fuzz miközben kilép az ajtón, hogy közelebbről megnézze magának, mert ilyet még nem látott
Tfh. az antilop elvérzik, nem ér oda időben senki, akkor van finom kajánk, csak gyorsan kell megsütni még mielőtt visszaváltozik Big Grin
Node, tfh meghal, akkor kiváncsi leszek a lányra, változik-e a viselkedése, végülis Belák volt aki kontrollálta. Ha most mi lennénk a "Fa" urai, akkor vajon nekünk kellene engedelmeskednie?
Ezt feltétlen közölni akarja majd vele Fuzz, hogy mi vagyunk a Fa új urai, ha elfelejteném addigra, szóljatok Smile
OOC - azért kérdeztem a pozíciót, mert elálltátok az utat, és akkor más az egész képlet. Lehet, hogy jobban járt volna, ha "hazafelé" szalad... így utólag... Smile
OOC2 - pontosan: +1 size +1 natural. Ha rajta lett volna még a Barkskin, az még hozzá jött volna. Érdekes, hogy páncélja viszont nem volt...
OOC3 - Nem tudom, Fuzznak ilyen furfangos dolog eszébe jut-e, asszem ilyesmire való DND5-ben az Insight check?

Fuzz dobhat egy nature check-et, de szerintem látott már őzet vagy ilyesmit (őznek ugyanaz a statja), egy antilop se sokban különbözik... csak (a DM szerint) szebb.
Átalakulásról hallhatott, alter self, beast shape, mint mágia használó tudja bármi előfordulhat, ha nem is ismeri fel a spellt, lényt, stb. Egy mágiahasználótól nem lepődik meg az ember semmin, különösen, ha másfajta mágiát használ, tudjuk, hogy fura szerzet, lásd entangle.

Az antilop feje sokkal démonibb, ha valaki nem tudja milyen állat az, meg sztem kecsesebb valamivel mint az őz.
OOC
https://en.wikipedia.org/wiki/Springbok#..._2012).jpg
https://hu.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%B3p...2_Jojo.jpg

Fuzz [1d20] = 1 knowledge nature +1

Szóval úgy nézem Fuzz szerint ez továbbra is valami véres démonfejű állat. Smile
OOC - hehe biza
(03-12-2018, 10:16 AM)Fuzz Wrote: [ -> ]OOC - így van, az északra jövőktől rejtőzött alapban.
OOC - ok, hm, AC 12 is talált? Ja most nézem BS-t, végülis csak +1/+2 natural armor, oszt annyi, mivel dex nem játszott. Éppen...

Ez meg mi a csuda volt? Valami állatszerű patás démon? - kérdi Fuzz miközben kilép az ajtón, hogy közelebbről megnézze magának, mert ilyet még nem látott

Akkor ez a kérdés egyelőre csak Konyaknak és Gábrielnek szól, mivel a többiek maradtak bent pátyolgatni.
Gábriel a -2-vel csak megvonja denevér vállait.

Miközben várja Konyak válaszát így folytatja.

Hallottam már meséket alakváltókról, de ez valami más, egészen elképesztő.

Ha esetleg megérkezik Konyak is a hulla mellé, így szól.

Nem kellene szólnunk a többieknek?
A "hulla" közben rendületlenül vérzik.
(03-13-2018, 11:08 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]A "hulla" közben rendületlenül vérzik.

Igen, de attól, hogy Konyak játékosa még nem reagált, ő az időben még ugyanott tart, hogy vége a csatának, akár meg is mentheti, ha hívunk segítséget, vagy felkapja és odaviszi Arkus-Erkinek Smile
Persze azért tudat alatt igyekeznek majd a PC-k húzni az időt, gondolom Smile
Fuzznak kb. két köre mehetett el a lecsapás után, míg odament, vizsgálódik, pofázik. Egyelőre tovább nem írom mit csinál majd, mert függhet Konyak reakciójától.

Gábrielt mindenesetre átküldi északra, hogy állja az útját, ha magához térne a szörny-Belák.
Igen, én is így értettem, hogy Konyak és Eric még a (lezárult) csata első körében tart, tehát az ő (legalább két környi) reakciójukat megvárom, mielőtt tovább véreztetném szegény jószágot.
Konyak odamegy és üt még rá egyet. Ha körön belül nem marad standard actionje akkor inkább kivégzi köv körben. Biztos ami biztos.

OOC - Amúgy azt azért leírhatnád, hogy a Belák féle readyzésnél hogyan fordult elő, hogy sem a combaton kivűli ready-jét sem AOO-t nem adhatott le Konyak, mert ezt a trükköt én is megtanulnám. (Melyik körben mit csinált Belák és Konyak.)