RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
OOC - Fuzz csak olyan helyre tud idézni, ahová van line of effect. A szemétkupac hátulját nem "látja", csak a peremét, de mondjuk a hobó feje fölé idézhette, és onnan a stunned gobbók mellett elszaladhatott a szándékolt helyre harapás előtt.

10:02.0
30 - Fuzz komolyan vesz, mászik {+65 -> +70}, varázsol, bátorít.
29 - Az íjász hobó íját eldobva kardot ránt, és ugrik egy hasast a kút mellé, majd feltápászkodik.
29 - Pati mar, Szőke Ciklon kemény, mint a szél, de azért elzöldül a zöld ábrázata.
28 - Konyak (rage #3/6) lever még egy goblint, és odébbmegy. Záporoznak a mágikus védelmére az ütések.
26 - Az egyik faképnél hagyott goblin odasóz a patinak egyet.
22 - A másik meg kivégzi a patit.
18 - Narancska védekezően maga elé emeli a kardját, pajzsát, és hátrál a kőtrónus korlátjára, el Eric pofonjaitól, a fal mentén be a szemétkupac tövébe.
14 - A zöld goblin Arkus feje helyett majdnem a saját lába fejére csap.
14 - Arkus kimászik végre.
- Konyak, gyere le! - javasolja.

13 - Eric ad két olyan szandis taslit a földön szédelgő goblinnak, hogy az beleszédül a kútba, hihetetlen módon elbucskázik a gyorsreagálású bárd mellett, magával sodorja a falba fúródott gerelyeket, és a kút alján émelyítő nagyot nyekken.
11 - Szőke Ciklon kerülgeti Konyak védelmét, és sikeresen beledöf a vértjébe (AC17)

10:02.1
30 - Fuzz mászik tovább {70->75}, megállapít, idéz, cincog.
29 - A hobó valószínűleg a karjára eshetett, amikor az emelvényről lejött, mert nagyon bénán támadja Eric-et (AC9)
29 - Pati harap, goblin zöldül, aztán rettegve néz a patkányra (bár ezt csak a patkány látja)
28 - Konyak...




Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat numero quattro
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10:03.1 - Dire Rat numero utolsóelőtti(?)
10:03.9 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.
Konyak küld egy búcsú puszit a szőke ciklonnak (ooc - attack:25 damage:17) majd leugrik Arkus melle (13+4=17 acrobatics.)
10:02.1
30 - Fuzz mászik tovább {70->75}, megállapít, idéz, cincog.
29 - A hobó valószínűleg a karjára eshetett, amikor az emelvényről lejött, mert nagyon bénán támadja Eric-et (AC9)
29 - Pati harap, goblin zöldül, aztán rettegve néz a patkányra (bár ezt csak a patkány látja)
28 - Konyak (rage #4/6) küld egy búcsúpuszit a szőke ciklonnak, aki hirtelen támadt fejfájására a tudathasadás miatt már nem is tud panaszkodni, majd leugrik Arkus mellé.

26 - egyik gobesz bekeríti Ericet
24 - Arkus egy pillanatra felkapja a fejét, a háta mögé néz.
22 - Még egy goblin érkezik Erichez pofonra
18 - Eric hallja, hogy a háta mögött mocorog a narancska. A patkány odafönn fogadja, de nem találja el (AOO AC7).
16 - A zöld bekóstol Arkus páncéljába
14 - Arkus zavarában próbál óvatosan varázsolni, de belesül. (OOC - level 2 slot: lesser restoration)
13 - Eric (előtte két egy hobó, mögötte két goblin) ...

10:02.2
30 - Fuzz...

Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat numero quattro
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10:03.1 - Dire Rat numero utolsóelőtti(?)
10:03.9 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.
OOC1 - Kettő hobbó van Eric előtt vagy elírtad? Hol a másik? 
OOC2- Az Arkustól délre levő az disabled? (fekete maszk), miért kellett neki óvatoskodni a fenti (10láb) miatt? Nem járt volna jobban, ha inkább a sebzést válalja, s sikerül a spell, vagy olyan opció nincs?

30 - Fuzz castol egy dazet a hobbóra majd kimászik {75->80} Konyak mellé miközben cincog egyet a Patinak, hogy  "Az új jövevényt támadd!!!" - vezényel izgatottan a kis karmester
(OOC - jól látom, hogy ott felmászott 0-ról 10-re egy új páciens, ugye?) Ha Fuzz nem látja, akkor nem utasítja, hanem támadja akit eddig támadott. 
Ha esetleg Eric stunnolta vagy leütötte a hobbót, akkor a másik hobbóra megy ha tényleg van, ha nincs akkor Eric mögötti gobbóra amely flankeli.

29.99 - Pati kicsit harapja "az agresszort":
Pati attack [1d20+1] = 18+1 = 19
Pati dmg [1d4+1] = 1+1 = 2
OOC1 - hobó DK, gob1 ÉNY (flank), gob2 É (Konyaknak 5ft stepnyire van)
OOC2 - Arkustól délre van egy ájult és a högyibe áll egy nagyon is éber. A sebzést bevállalhatta volna, de akkor is concentration próba... ha talál a gobbó, mármint.
OOC3 - adj meg opciót arra az esetre is, hogy a hobbó már eszméletlen lesz két ökölcsapás után Smile Az új jövevényt Fuzz nem láthatja, csak a pati, de nem tudom, patkányként a fekvőt enném, vagy azt, amelyik mozog. Majd kidobom. Egyébként még csak 7.5-re mászott fel, de megelőlegeztem az AOO-t a patinak Smile
(05-07-2018, 07:43 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC1 - hobó DK, gob1 ÉNY (flank), gob2 É (Konyaknak 5ft stepnyire van)
OOC2 - Arkustól délre van egy ájult és a högyibe áll egy nagyon is éber. A sebzést bevállalhatta volna, de akkor is concentration próba... ha talál a gobbó, mármint.
OOC3 - adj meg opciót arra az esetre is, hogy a hobbó már eszméletlen lesz két ökölcsapás után Smile Az új jövevényt Fuzz nem láthatja, csak a pati, de nem tudom, patkányként a fekvőt enném, vagy azt, amelyik mozog. Majd kidobom. Egyébként még csak 7.5-re mászott fel, de megelőlegeztem az AOO-t a patinak Smile

OOC3 - Ha még nem fenyegeti, mert nincs 10-en akkor a fekvőt eszi tovább, főleg ha Fuzz nem tudta utasítani. Utolsó parancs az volt, hogy azok torkát harapja el.
Asszem írtam B opciót, ha a hobbót lecsapná vagy stunnolná Eric, akkor gob1re(ÉNY) megy a daze.
Eric felpofozza a főnököt a második Stunt felhasználva: Flurry of Blows [1d20+3] = 18+3 = 21/[1d20+3] = 16+3 = 19 d: [1d6+2] = 3+2 = 5/[1d6+2] = 2+2 = 4 (+1 goblinoids & orcs) (Bless még nincs benne.)

EDIT: Ha jól sejtem, akkor a sikeres stun esetén egy körig lőttek a flanknek, amiben benne van.
A stun lényegtelen, mivel a két pofontól a hobó összecsuklik.

10:02.2
30 - Fuzz szédít, cincog, mászik, aminek köszönhetően a kút szélénél jobbról-balról álló (zöld és vörös) megkínálja egy-egy döféssel, utóbbi be is talál (ha AC11 nem talált, akkor 4hp)
29 - Pati harapja eddig harapott fekvőt
28 - Konyak...

Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat numero quattro
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10:03.1 - Dire Rat numero utolsóelőtti(?)
10:03.9 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.
Konyak hatrebb lep es megbeszeli a dolgot a vorossel (ooc - attack: 28 damage:20)
(05-07-2018, 02:45 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]A stun lényegtelen, mivel a két pofontól a hobó összecsuklik.

Ez esetben Eric elordítja magát a hobóra mutatva: Mind így jártok, ha nem adjátok meg magatokat azonnal!

(Aztán ha nem adják majd meg magukat, akkor a köv. körben kiegészíti halkan azzal, hogy "én szóltam...")

EDIT: Intimidate [1d20+0] = 6+0 = 6