RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(Eric AOO?)
OOC - a wiz gondolom proneból indul, mivel feküdt, vagy már fel is pattant?
(02-24-2018, 06:21 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ](Eric AOO?)

Yeah sure!
[1d20+3] = 3+3 = 6
Eric hadonászik egyet a lány orra előtt, hátha megzavarja, de sokra aligha megy vele.
- ... eeze Darts! - fejezi be a lány rekedt hangon a trükköt, és egy fagyos lövedéket küld egyenesen Konyak hasába (-3hp).

Party time! (Konyak feljött 22re, ezért ő a köv kört kezdi, így utolsónak jön)

Ooc - minden további kutatás nélkül felteszem, hogy ha egy action readied action-t és aoo-t is kivált, akkor nem mindkettőt. Ha a lány ellépett volna, cakk a goblinra tud, ami dt, tehát Konyak plusz ha van combat reflex-e, akkor Eric is, üthetett volna még egyet. Az jó kérdés, ha egy action két okból is kivált aoot, akkor mi van (cast spell + ranged touch)

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Aķkor all es nem talalt? Ki szedte le a koteleket rola?
OOC - Freeze dartS? Az meg mi? Volt ilyen trükk a varázskönyvében? Smile

Várj!!! - dazet nyomat rá Fuzz, s folytatja a szövegelést, hátha a nénikéje említésére felhagy az agresszióval, mert láthatóan nincs magánál, nem egy logikus lépés észnélkül megtámadni a túlerőben levőket minden tárgyalás nélkül.
Charm Persont szeretett volna rá nyomatni, de így harc közben értelmetlennek látja, mivel szóba sem áll velünk.
Ooc - freeze thorns jobb lett volna? De várjuk meg Konyak retro aooját
OOC2 - ha meg lennének kötözve, akkor az túl nagy retró lenne. Igen, volt róla szó, de a hathatós ápolás miatt kikötözték őket a papok. Ja és AC11 valóban nem talált. (még mindig kérges a bőre)
Konyak retrója után:
Eric egy ugrással ledönti a lábáról a lányt a földre és megpróbálja a kezei lefogni. (OOC: lehet helyettem majd a CMB-t dobni nyugodtan). Közben (akár sikerül, akár nem) megismétli: Nyugodj már le! Nem vagyunk ellenség! (Direct nem azt mondja, hogy "barátok vagyunk", mivel egyelőre ő sem viselkedik barátságosan és ki tudja, mi a valós helyzet.)
AOO attack: 14 damage:11