RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
OoC - a tron a roll20-on ures, akkor melyik a helyes?

Ha barhol kimaszhat, akkor Konyak a tron melle lepet es kerdoen nez a tron fele majd cselekszik valamit.
Na, húzzátok itt az időt Big Grin Mondjuk ki: Konyak a trón mellé lépett, s lecsapta a fővezírt (közben persze kapott 4-5 aoot, a közelében rejtőzködő gobbóktól, ha meg a fővezírtől)
OOC - Ha a hobbótól jár aoo, akkor azt gondold meg, hogy ott mászott-e ki, nehogy félreértés legyen, s lecsapjon a pucér kardjával, miközben te arra gondoltál, hogy mégsem ott mászol ki, hanem eggyel arrébb, s onnan cselekszel valamit... (ha lánccal nyomulsz, akkor van reached, ugye?)
gm layeren maradt a mocsok Smile javítottam
Ismétlem: Konyak ebben a körben az első (move) action-jével a kék négyzeten BELÜL a négy mező valamelyikén lehet.
Amit írtál, azt úgy értem, hogy a "std" action-öd az, hogy még egyet lépsz, és kérdőn nézel, esetleg ezen második mozgás közben előhúztál egy fegyvert?
28 - Konyak ügyesen elbújik az északi dobálózók elől, és a déliek képébe tol egy hányingert keltő kavalkádot. Mind a négy beájul.
26...14 - Gerelyek repkednek mindenfelé. Kettő eltalálja Konyakot (-5hp total), egy Eric-et (ac19 -1hp). A legrikitobb öltözetű goblin elkeseredetten ront Konyakra, de esélye sincs (ac11)
14 - Arkus mászik (+25 -> +35)
13 - még egy gerely áll a szemétkupacba Konyak mellett.
13 - Eric...

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
30 - "Élsz?" - visítja fel Fuzz free actionkét miközben mászik fel {+35 -> +40}

a) Ha nincs free actionként válasz, akkor idéz még1 csali-patit {+65}, Felfelé, az üreg szélére, ott védd magad, ahogy csak tudod - szöveggel (AC  és TD mode).

b)Ha van válasz, akkor elkezdi énekelni az alábbi buzdító dallamokat (IC: +1attack, +1damage minden havernak aki hallja), s további körökben free actionként fenntartja.

Fel, fel, ti rabjai a kútnak,
fel, fel, te dühös kalandor!
A győzelem napjai jönnek,                
a goblinoknak vége már.
A goblinokat végképp eltörölni
földalattról indulj velünk!                    
Az emelvény fog ledőlni:
Semmink nincs, s mindenünk lesz!

Ez a harc lesz a végső,
csak összefogni hát!
és goblinmentessé lesz                
holnapra a világ!      


Ha nem volt válasz, akkor kövkörben kezdi ezt, s minden további körben full round mászik felfelé, hacsak valami meg nem zavarja a tervben Smile
- Még cincog! - kiabállja le Konyak.
(04-24-2018, 03:29 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]13 - Eric...
... marad az eredeti tervénél és a trónhoz legközelebbi részen mászik ki. Amint tudja, üti a főnököt egy stunning fisttel.

ooc: Most csak egy játékra tudok figyelni a háromból és mivel itt csata van, azért a másik kettőnek várnia kell legalább szombatig...
13 - Eric mászik rendületlenül, és kor végére felér a trónus lábához. Mintha csak gúnyolódna vele, a hobo csak ül ott, még a kardjához sem nyúl. Vajon mire várhat?

11 - egy tétova gerely lepattan a trónusról, de a főnök rezzenéstelenül.


10:01.6

30 - Fuzz mászik {+40}, cincog, és valami csodálatos módon Konyak válaszát hallja, ezért rágyújt egy tüzes indulóra.

29 - a pink gobbo ekkor teszi meg melee támadását Konyakra (ooc az előző körben a patira ment readied attack, ezt elfelejtettem). A másik földszinti melee goblin szivárványosat hány a túlvégen.
Konyak fájdalmas vinnyogást hall délkeletről.

28 Konyak...
OOC - Nem bűzlik még a fönök? Látta valaki mozogni?
A goblinok általános testszagát a jelen lévők egyike se tudja megkülönböztetni az enyészet édeskés bűzétől. Amit Konyak korábban érzett, az valami más.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről