RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Fuzz kicsit meglepődött, hogy senki nem tiltakozott az ellen, hogy Belákot azonnal végezzük ki, de igyekszik nem mutatni a meglepődöttségét.
Ezért konkrátabban rátér a kérdésre.

No, akkor mi legyen akasztás vagy lefejezés? Eric szavaiból úgy veszem ki, hogy a lefejezést preferálja. Támogatom, az a biztos. Persze a kettő sem zárja ki egymást, ha biztosra akarunk menni.
Konyak, altatod?
Konyak felvetésére (amit honnan is hallott "úgy"?) Erki ennyit bök ki:
- A lány most sem vámpír, sem más élőhalott.

Ha Konyak (vagy bárki) közelít, akkor Bélák tiltakozik:
- Ne vacakoljatok! Nyitott szemmel nézek szembe a sorsommal. Csak vigyetek a vesztőhelyre, vagy tudomisén.
ooc - nem tudom milyen a vampir - ivadek viszonya a dnd-ben. WoD-ban ilyen. Ezt hallotta Konyak a backgroundja reszekent aztan lehet, hogy nem is igaz.
Konyak ott áll mellette, nem kell közelítenie.
akkor pontosítok: ready-zett arra az esetre, ha valaki támadna, vagy "mintha" támadna.
(03-07-2018, 08:15 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Konyak felvetésére (amit honnan is hallott "úgy"?) Erki ennyit bök ki:
- A lány most sem vámpír, sem más élőhalott.

Ha Konyak (vagy bárki) közelít, akkor Bélák tiltakozik:
- Ne vacakoljatok! Nyitott szemmel nézek szembe a sorsommal. Csak vigyetek a vesztőhelyre, vagy tudomisén.

Ez a hely is tökéletesen megfelelő. Akkor kérlek, térdelj fel, s hajtsd le a fejed, hogy Konyak lecsapja.
- Hajtsa a halál! - válaszolja. Nagy nehezen térdre kászálódik, és egyenesen Konyakra néz.
(03-08-2018, 08:08 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]- Hajtsa a halál! - válaszolja. Nagy nehezen térdre kászálódik, és egyenesen Konyakra néz.

OOO - Ezt várta Fuzz, amíg Konyakra néz gyorsan lecsapja a fejét Smile 
Csak vicceltem.
 

Pedig úgy lenne illendő. Egyébként úgy kevésbé fájdalmas és szebb vágást lehet ejteni. De te tudod. - von vállat Fuzz, s elmegy aludni, jelezve a többieknek, hogy részéről ennyi volt a kihallgatás. Lekupododik és egyelőre a hátát nekiveti a falnak.
OOC - Fuzz alszik, Gábriel megy haza?

Erki is tüntetőleg távozik.
Arkus Ericre és Konyakra néz, talán kérdőn, de inkább szenvtelenül.
(03-09-2018, 02:14 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC - Fuzz alszik, Gábriel megy haza?

Erki is tüntetőleg távozik.
Arkus Ericre és Konyakra néz, talán kérdőn, de inkább szenvtelenül.

OOC - Egyelőre csak úgy tesz, attól függ mi történik a következő 1-2 percben. Gábriel addig marad.

OOC - Arkus Ericre és Konyakra néz, talán kérdőn... - "Lecsapod vagy csapjam én?" - gondolja közben? Smile