RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
"A táborban megkérdi Arkust, hogy Belák szte mikor lesz kikérdezhető állapotban.
Továbbá egyeztet a többiekkel, hogy küldjünk-e valakit Gábriel helyére őrködni vagy adjuk fel azt a pozíciót, s csak itt őrködjünk."

Mivel ezekre úgysem várható érdemi válasz Fuzz visszahívja Gábrielt, s megkéri Arkust, hogy ha tud gyógyítson Gábrielen pihenés előtt, mivel csak mágikus gyógyítás hat rá. Utána elengedi Gábrielt mára, s nekilát a korábban leírtak szerint pihenni, őrködni.
Többiek hogy állnak, Eric, Konyak, mindenki maxba kerülhet holnapra?

Tőlem jöhet másnap reggel, persze előtte még a foglyok kicsinálnak minket éjjel Smile
Minden érdekelt gyógyul 7 hp-tt. Ha akarja a banda, benne lehetnek a foglyok is.

[2d6] = 7 Arkus channel
(02-28-2018, 06:32 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Minden érdekelt gyógyul 7 hp-tt. Ha akarja a banda, benne lehetnek a foglyok is.

[2d6] = 7 Arkus channel

Hm, hm, hogy is van, attól magukhoz is térnek azonnal, ha negatívban vannak akkor is mint disabled?
Ha igen, lehet jobb túlesni a kihallgatásokon még ma. Szavazzunk Smile
Csak az egyikuk lehet benne. Ha kell utana leverjuk. Smile
Fuzz is arra szavaz, hogy a varázslónő "pihenjen" tovább, ne zavarjuk össze azzal, hogy most ismét felébresztjük, szóval csak a druida kapjon belőle, az biztos magához is tér ettől.
OOC - 7hp lethal + 7hp nonlethal-t gyógyít. Ettől magánál lesz jó eséllyel.... szíveskedjenek elhelyezkedni roll20-on, hogy ne legyen később esetleg kérdés.
érdemi post holnap
OOC1 - Fuzz és Gábriel elhelyezve, csak az egész csapat van rossz helyen, a szobában kéne lenniük, hiszen azért pakoltuk át a szobát
OOC2 - Druidának mi a DF? Van valami hasonló szimbóluma mint papnak? Mert azt is elvettük Smile
OOC3 - Dyrra sírja és a paladiné is a kék jelhez kerültek végül, mert a bástyánál túl kemény volt a talaj, nem? Most a bástyánál van egy hulla...
OOC1 jogos
OOC2 fagyöngy
OOC3 áthelyeztem

Arkus úgy helyezkedik, hogy Gábriel és Bélák beleessen a gyógyító körbe, de Sharwyn és a goblin ne.
A gyógyítás hatására Bélák magához tér, hirtelen megpróbál felülni, de rájön, hogy nem tud egykönnyen. Fektében körbepillant, majd lehunyja a szemét.

Végül sóhajt egyet, és megszólal.
- Gondolom, mégis kíváncsiak vagytok a mondandómra, különben már nem élnék.
(03-02-2018, 10:56 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC1 jogos
OOC2 fagyöngy
OOC3 áthelyeztem

Arkus úgy helyezkedik, hogy Gábriel és Bélák beleessen a gyógyító körbe, de Sharwyn és a goblin ne.
A gyógyítás hatására Bélák magához tér, hirtelen megpróbál felülni, de rájön, hogy nem tud egykönnyen. Fektében körbepillant, majd lehunyja a szemét.

Végül sóhajt egyet, és megszólal.
- Gondolom, mégis kíváncsiak vagytok a mondandómra, különben már nem élnék.

Amikor lehunyja a szemét Fuzz castol egy Charm Persont, próba cseresznye alapon. (ooc - bár még a wiznél is magasabb a mentője, de hátha natural1-et dob Smile)

Természetesen, barátom. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért ültetted ide ezt a szép nagy fát, s hogy ennek ellenére miért álltál össze az undorító, gonosz goblinokkal. Úgy tartja egy gnóm mondás, hogy aki a virágot, növényeket, állatokat szereti, az rossz ember nem lehet, ..., vagy mégis? Kérlek, cáfold meg..

Közben még beszélget vele interaktívan, hogy meglegyen a szükséges 1 perc diplomacy Influence Attitudehoz, ha charm person nem jönne be.

Fuzz [1d20+8] = 18+8 = 26 diplomacy check
(03-02-2018, 10:56 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC1 jogos
OOC2 fagyöngy
OOC3 áthelyeztem

Arkus úgy helyezkedik, hogy Gábriel és Bélák beleessen a gyógyító körbe, de Sharwyn és a goblin ne.
A gyógyítás hatására Bélák magához tér, hirtelen megpróbál felülni, de rájön, hogy nem tud egykönnyen. Fektében körbepillant, majd lehunyja a szemét.

Végül sóhajt egyet, és megszólal.
- Gondolom, mégis kíváncsiak vagytok a mondandómra, különben már nem élnék.
Sharwyn és a goblin megkötözve, betömve átpakolva máshová a körön túl található. Belák és Sharwyn felszerelése megint máshol.

Bélák megszólalna, de nem bír a pecektől. Konyak mellé lép és kiveszi azt, ...