RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(05-10-2018, 09:40 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]RAW - a ranged az ranged... ha fejed fölött repül, akkor állva van +4 AC-d, vagy fekve?

Hát ha felette állok és fentről dobom nem oldalról, akkor pont fordítva. Amint te is írtad vicces, de a szabály az szabály Smile
10:02.4
30 - Fuzz felmászik, és a fetrengő goblinba bök.
28 - Konyak is körbedzsavél, észrevesz két szökevényt, és az egyiket halálra gázolja.
24 - Kő repül Arkus felé, de ezúttal mellészáll. A lila goblin kardot rántva megindul Fuzz felé. Közben hevesen ordít.
18 - A Fuzz lábánál fekvő goblin kardot ránt, és azon fektében, az ordítást visszhangozva Fuzz lába felé bök. (AC15)
18 - Missz Narancsbőr, ahogy szembesült Konyak könyörtelen láncával, a kevésbé hirtelen halált választva leugrik, és fantasztikus precizitással landol a hobgoblin hátán.
14 - A patkányt korábban ostromló fekete hős bátor ordítással Konyakra ront, és majdnem áthatol a mágikus védelmén (AC16)
14 - Arkus próbálja felnyársalni Narancskát, sikertelenül.
13 - Eric...

Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat numero quattro
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10:03.1 - Dire Rat numero utolsóelőtti(?)
10:03.9 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.
30 - Fuzz újabb javelint húz elő, s beledobja a fekvőbe mielőtt megérkezne a galád, majd gyorsan elteper onnan., majd ott marad csalinak
EDIT: nem teper el onnan, mert move actionje elment javelin elhúzásra
Fuzz [1d20+9] = 17+9 = 26 ranged attack (PBS+Bless)
Fuzz [1d4+1] = 3+1 = 4 javelin
Eric Acrobatics: [1d20+3] = 16+3 = 19+5, mert a rank a 3, összesen 8 a skill (először elnéztem az oszlopot) feltornázza magát néhány egyedi mozdulattal, ha már a normál mászásban Climb: [1d20+7] = 3+7 = 10 nem olyan ügyes. Aztán ráront a Fekete Gobbóra és jól hasba/hátba rúgja, attól függően, éppen merre néz: [1d20+4] = 15+4 = 19, d: [1d6+2] = 4+2 = 6 (+1 goblonoids & orcsees(+Bless)
Namost
vagy felmászik egy teljes kör alatt (accel.climb 15 láb per kör, dc10),
vagy helyből magasugrik legalább két lábat (dc16), hogy elérje a peremet, aztán felhúzza magát (acro-nál asszem le van írva, mi a második manőver, talán climb),
Vagy helyből magasugrik 10 lábat (dc80), és akkor marad egy std action-je...

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Menjen azt csapja le a narancsot, az szintben van. Mig a fekete meg Konyak elott van.
(05-10-2018, 09:28 PM)Konyak Wrote: [ -> ]Menjen azt csapja le a narancsot, az szintben van. Mig a fekete meg Konyak elott van.

Jaja, sztem Eric azt hitte mind fent van, de mar 1 fent, 1 lent van, mire feler nem lesz fent senki Smile
Kar hogy ilyen szempontbol gyengebb a monk mint a valos eletben, Jet Li siman felugrana, 1-2 kapaszkodot hasznalva kozben. Amiket szetrugott tormelekeken nem tud lepcsozetesen felmaszni egyebkent? Bar ez mellekes kerdes, mert mar nincs ertelme felmenni, mivel a narancs leugrott Smile

De majd a szelburdi Fuzz mindjart becsalogatja a tobbit, ne aggodjatok, nem eljuk tul Big Grin
nem értem, mit panaszkodtok, Megdobta mindkét dolgot, hogy 6mp alatt felérjen. A kérdés, hogy 3mp alatt felér-e. Smile (pull up egyébként dc15 climb)
(05-11-2018, 04:23 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]nem értem, mit panaszkodtok, Megdobta mindkét dolgot, hogy 6mp alatt felérjen. A kérdés, hogy 3mp alatt felér-e. Smile (pull up egyébként dc15 climb)

Feltéve, hogy nem a harmadik opciódat választotta  Wink
Konyak, ne panaszkodj Big Grin
(05-10-2018, 10:20 PM)Fuzz Wrote: [ -> ]
(05-10-2018, 09:28 PM)Konyak Wrote: [ -> ]Menjen azt csapja le a narancsot, az szintben van. Mig a fekete meg Konyak elott van.

Jaja, sztem Eric azt hitte mind fent van, de mar 1 fent, 1 lent van, mire feler nem lesz fent senki Smile
Ez a helyzet, valóban úgy tűnt nekem a roll20-on, hogy a fekete van legközelebb Erichez. De ha a Narancsbőr elérhető számára, akkor azt páholja, azzal már úgysem szerették egymást korábban sem.