RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
OOC - hehe Smile
OOC2 - 5ft step nem megy diff terrain-en, de amelyik ájult (-1 max), arra egy auto találat 2d4+9-cel (-12 legrosszabb esetben) csak elég lesz, nem? azt persze IC Konyak nem tudja, mennyire szívós egy átlag hobgoblin vagy goblin, de azt látja, ha egy ütéstől leszakad a feje

10:02.7
30 - Fuzz idéz, lép, fenyeget, kiabál.
29 - Pati bénázik.
28 - Konyak elbotladozik az útjába eső következő gyanús alakig, aki a főnök, és széjjelcsapja a tökét, miközben Fuzznak visszakiabál. Annyi mozgásra futotta, hogy a lábai előtt hever még egy halom goblin, köztük a sámán is.
24 - A lila gobbó elszelel Fuzz és a patkány harapófogójából (OOC - útvonal jelölve, amíg a pati látta)
14 - Arkus odamegy Eric mellé, és ledöfi a trón mellett heverő majdnem-halottat.
- Itt nincs több, gyerünk Konyakhoz - javasolja Ericnek.
13 - Eric...



Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat numero quattro
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10:03.1 - Dire Rat numero utolsóelőtti(?)
10:03.9 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.
13 - http://forums.rpgaddicts.com/showthread....2#pid33292

OOC - gobbó acrobatics-szal ment s sikerült ezért nem volt aoo pati részéről, ugye? Fuzz látta-e, hogy gyors tempóban tette ezt vagy felezett moveval normal modeban?

30 - Fuzz cincog free actionként: "Öld meg, szaglássz! Jelezz merre érzed, illetve ha másokat is érzel! ", majd delayel míg a pati elszalad (scent 30), s megy ő is utána.
29.99 - Pati megy,  szagol és öl ha tud (jelöltem 2 útvonalat neki, feltéve, hogy arra érzi)
29.98 - Fuzz megy utána az északi fal mellett, sajnos ismeri már a füstös terepet így legbiztosabbnak azt érzi, ha a fal mellett megy el a keleti ajtóig, ha addig nem találkozna ellenséggel.
OOC24 - withdraw miatt Fuzznak nem volt AOO-ja, pati meg mellé (AC7)
OOC13 - köszi, egyszerre poszt miatt nem láttam. Akkor ezt úgy veszem, hogy Eric szétrúgja annak a fejét, akinek az agya még a helyén van. Aztán kitép pár lábat meg belet a biztonság kedvéért.
OOC29 - Pati move + dir, vagy dir + move, vagy track by scent, és utóbbi milyen sebességgel? (half move: DC 10, walk: 15, hustle: 30) részletek roll20on
OOC28 - az idézett pati az idéző után 1 és nem 0.01 szegmenssel jön (esetünkben 29.03). Delay esetén Fuzz 1 és nem 0.01 szegmenssel jön (esetünkben 28.10), most nem számít, csak a jövőre nézve mondom
10:02.7
13 - Eric szetrug meg egy fejet.

10:02.8
30 - Fuzz kivar
29 - Pati rohan, szaglaszik
28 - Fuzz koveti, es korbekeriti a galadot
28 - Konyak beveri a saman fejet. Van meg 2-3 jelolt.
24 - A lila gobbo nez jobbra, balra, aztan a patkanyt nezi artalmatlanabbnak. Korbeszaladja (aoo ac9), aztan elkeseredett csatakialtassal nekiront az ajtonak, de lepattan rola. (str check 3 Smile )
14 - Arkus felkapaszkodik Konyak melle.
folyt kov (reboot)
13 - Eric körülnéz, és megállapítja, hogy itt már nincs sok loccsantani való, így megy Arkus után.

10:02.9
29 - Pati ráveti magát a lila gobbóra, de fennakad a pajzsán.
28 - Fuzz követi a csípős füstön keresztül, és csodával határos módon eltalálja, bár a szeme erősen könnybe lábadt. A goblin megrendül, de csak mordul egyet...
28 - ... és miközben Konyak széttép még egy goblin hasat...
24 - ... utolsó erejével egy hatalmasat rúg az ajtóba, amitől az beszakad!
14 - Arkus odaér Konyakhoz aprítani
13 - Eric is.

Battle over (?)
Mitől esett össze a gobbó, az ajtó berúgástól?

Fuzz CdG-zi a gobbót, közben utasítja a patit, hogy menjen nyugatra szaglászva amíg ki nem ér a füstből, ott várjon.  Fuzz is követi az északi fal mentén. Elküldi patit a déli kupacba szaglászni, ha nem látunk senkit. Ő pedig visszateper Konyakékhoz, s jelenti, hogy a menekülő elintézve, s nem látott több gobbót a ládás teremig.

Tfh. nem volt ellenség közben míg visszaért, s a pati sem talált semmit, majd lejárt az 1 perce.
Fuzz javasolja, hogy pihenjünk 1 percet, közben megidézi Gábrielt, utána Arkus imádkozhat értünk. (channel).
Ja-ja csatornazunk.
Ooc - Igen, disabled volt az 1hp sebzéstől :-) és az ajtó berúgása (str chk nat 20) gondolom std action, mert leírva nem találtam.
Ooc2 - gondolom jelölted roll20-on, hétvégén igyekszem ránézni, de családi buli lesz.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
A pati semmi említésre méltót nem jelez a kupacból, és Fuzz sem találkozik több ellennel, bár kissé forog a gyomra a hősies kis goblin kiontott beleinek meleg gőzétől.

Ha a csapat elfogadja Fuzz ajánlatát, akkor a fényvarázsok és a trükkige kivételével minden lejár.

Arkus ma hármat tud csatornázni: 4, 8, 7

10:05 - Fuzz megidézi Gábrielt, mennyi hpvel is?... (vagy ha Arkus eztán csatornázik, akkor gondolom max)


Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Igen Fuzz csatornazas elott akart idezni.