RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
oké, elejtette. Pedig nagyon ragaszkodott hozzá Smile
Szombat reggeltől hétfő estig nem leszek.
No, mi légyen? Nyitjuk vagy nem nyitjuk? Ez itt a kérdés. Sztem rúgju(n)k be.
ajtónyitásnál hogyan is szoktuk? mindenki dob kezdeményezőt, és ott kezdjük (kör közepén), ahol az ajtónyitónak a kezdeményezése volt?
OOC - unseenservant karaktereket kérem a 491-es campaign-be beiktatni. Köcce Smile
(10-17-2016, 06:11 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC - unseenservant karaktereket kérem a 491-es campaign-be beiktatni. Köcce Smile

Én pedig a 490-esbe az IV karikat Smile
(10-17-2016, 06:09 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]ajtónyitásnál hogyan is szoktuk? mindenki dob kezdeményezőt, és ott kezdjük (kör közepén), ahol az ajtónyitónak a kezdeményezése volt?

Sztem nem. A legmagasabbnál kell kezdeni, az ajtónyitás még körön kívüli cselekedet volt, sztem a nyitással triggerelődik az init, s az jön elsőnek aki a leggyorsabban tud reagálni.
(10-17-2016, 07:03 PM)Fuzz Wrote: [ -> ]
(10-17-2016, 06:09 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]ajtónyitásnál hogyan is szoktuk? mindenki dob kezdeményezőt, és ott kezdjük (kör közepén), ahol az ajtónyitónak a kezdeményezése volt?

Sztem nem. A legmagasabbnál kell kezdeni, az ajtónyitás még körön kívüli cselekedet volt, sztem a nyitással triggerelődik az init, s az jön elsőnek aki a leggyorsabban tud reagálni.

Igy szoktuk.

@DM: Akkor szerdan, keress telefonon a laptopon nem lesz nalam.
(10-17-2016, 07:14 PM)Konyak Wrote: [ -> ]@DM: Akkor szerdan, keress telefonon a laptopon nem lesz nalam.

Ejnye-ejnye, megy a mutyi. Wink
(10-17-2016, 08:28 PM)Fuzz Wrote: [ -> ]
(10-17-2016, 07:14 PM)Konyak Wrote: [ -> ]@DM: Akkor szerdan, keress telefonon a laptopon nem lesz nalam.

Ejnye-ejnye, megy a mutyi. Wink

Mi kollegak tartsunk ossze Big Grin.