RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Eric ennyit szól: Ejtsünk foglyokat! közben a legközelebbi bokorral készül pofoszkodni.
OOC: pontosabbat holnap tudok írni. Mindig akkor rohantok, amikor nincs időm még ránézni sem az oldalra. :/
A szep bokorirtas kozben azert a fonok utjat elallhatja, hogy Eric.
OOC - mindig csatában rohanunk Smile akkor addig feltételezzük, hogy odamegy és ad egy pofont.

(Ötödik kör folyt)
Eric közrekapja a piros csemetét Konyakkal, de mellékalapál (AC11).

(a kör hátralevő része roll20-on lement, röviden összefoglalom és majd hétfőig kifejtem, de lényeg: Druidát Gábriel leütötte, Konyakot béka (EDIT) majdnem elkapta, Fuzz jön)
Fuzz 5 láb jobbra és elkezd énekelni (+1 att, +1dmg), majd move actionként kardot ránt.
OOC - még átnézzük, mert Konyak visszamegy a helyére...
Nem látom át, ki kicsoda roll20-on, de ha Gabriel és Dyrra között az egy ellen, aki még mozog, akkor Eric odamegy és megpróbálja Stunnolni, nonlethal sebzésű támadással (magyarul: megpróbálja leütni).
Ha az az illető nem mozgó ellen, akkor Konyaknak próbál meg segíteni megszabadulni a békától vagy egy valakit veszélyeztető fácskát próbál ártalmatlanítani.

Eric célja egyértelműen, hogy a fácskák kivételével mindenkit élve fogjunk el. Hogy lesz-e mivel megkötözni őket, azon most nem gondolkodzik. Ezért a fácskák kivételével mindenkit addig üt lethal sebzéssel, amíg nem áll fenn a veszély, hogy megöli, utána nonlethalra vált.
(Ötödik kör review Erictől)

8 - Eric úgy megy bántani az egyik fácskát, hogy közben zavarja a druidát is. sajnos mellékalapál (AC9)
8 - A béka megcsapja Konyak füle tövét, de valahogy most őrá sincs étvágya (OOC - CM 19 vs CMD 18. Mázlisták, mondom én)
8 - A zöld almafa megpróbálja a kissé megilletődött mágust kibelezni, de nem jár sikerrel (AC16)
8 - Gábriel két éles hasítással földre küldi a druidát.
8 - A piros almafa a "gazdi" hasára kászálódik, és onnan jól mellékaszál Gábrielnek (AC11).

Hatodik kör

29 - Fuzz odébb lép és kardrántás közben egy nótára gyújt (OOC - ma a hanyadik körét kezdte meg ezzel?)
21 - A harcos most Konyakot próbálja fegyvertelenné tenni, de nem számolt a harcos erejével. (CM 15) Ez a hibája végzetesnek bizonyult, mert...
21 - ... Dyrra követi a léptét, és egy émelyítő reccsenés kíséretében derékban kettészeli a pikkelyvértet, a benne lévő alakkal együtt (crit 28hp...)
19 - Arkus végre beszáll a csatába, és a nótától jobb kedvre derülve megböki az egyik ágat.
15 - Erki felkiált, ahogy a harcos összecsuklik:
- Csak a fákat! Az embereket ne!
... aztán odasóz a békának egy jó nagyot, aki Konyak kedvéért ereszkedett le a földről, dehát...
12 - A lila akácka könnyű prédának hisz Fuzzt, és jól meglepődik (AC11)
8 - Konyak, Eric...

(Eric, a kiszemelt alak közben kettéesett, úgyhogy maradtak a fák a közeledben, meg a béka jó távol.)
Eric megsorozza Piroskát: Attack: 15, dmg: 7, Attack: 18, dmg: 4.

Ha a fácska túléli, akkor a következő körben ismétlés, különben megy a Lillát támadni.

Közben megismétli: A fák kivételével a többiek élve kellenek!
2 kör nótát használt el odafent a gobbóknál. Azaz most megy a harmadik.

EDIT: Sztem a blesst és a nótát sem számoltad bele a roll20-as dobás alapján.
Konyak gyógyulna, de nem bír és rámozdul a békára, kaphat pár AOO-t (23 AC), majd ketté szeli azt (ooc: attack: kritikus damage:29).
- A varázslónőt üssétek majd le, nemsokára elmúlik a kábulat és kötözzétek meg.