RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Konyak : Initiative: 17.02 ~= Done
Eric fáradtan leteszi a vödröt az ajtóban, majd odasétál Fuzz mögé. Emiatt majd csak 5-nél jön...

Tehát: Init 5, Done
(04-03-2017, 01:14 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC - rajtad kívül két "done", mert te már amúgy is ott voltál Smile

Megtisztítás után a csillogó kavics úgy néz ki, mintha valami kékes drágakő-telep egy darabja lenne, valahol 3gp és 80gp közötti értékkel.

Fuzz kissé csalódott, mert remélte, hogy egy ökölnyi drágakő az kb. 1000 aranyat is érhet Smile
De aki a kicsit nem becsüli.... a telepet nem érdemli.

Valahol kell itt lenni egy drágakő-telepnek. - állapítja meg Fuzz - Később érdemes lesz itt jobban szétnézni, hátha megtaláljuk honnan fúrta ki a lávaféreg ezt a követ. 

OOC - ja, initről meg lemaradtam Smile

Fuzz initiative [1d20+6] = 12+6 = 18
OOC - initet nem írtam, de köszi, hogy megelőlegeztétek Smile
OOC2 - ezt az öklömnyi izét hívják drágakő-telepnek Smile valójában egy öklömnyi kődarab, benne homokszemnyitől borsószemnyi méretig terjedő zafír pöttyökkel. És ezek még a csiszolás előtti méretek.
Fuzz teljes erejéből felrántja az ajtót, és mögötte állva nem látja, ahogy három komposztálással foglalatoskodó csontkollekció nagy boci szemekkel néz Konyakra.

Meglepetés-kör!
(Fuzz, Konyak kezd, Eric a végén, de majd én sorbarakom)
(04-04-2017, 06:23 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Fuzz teljes erejéből felrántja az ajtót, és mögötte állva nem látja, ahogy három komposztálással foglalatoskodó csontkollekció nagy boci szemekkel néz Konyakra.

Meglepetés-kör!
(Fuzz, Konyak kezd, Eric a végén, de majd én sorbarakom)

A kőtől lett hirtelen ilyen erős Fuzz, hogy úgy felrántja az ajtót, hogy mögé került? Wink Vagy az ajtó annyira nehezen nyílt, hogy csak így tudta megoldani?

Változtat a kopogós tervén, hátha meg tudják lepni az illetőt, a kis gobesz megpróbálja lehetőség szerint csendesen kitárni az ajtót és bekukkantani.
OOC - ezek nagy ajtók, a kilincs Fuzznak kb szemmagasságban van, a szélességük pedig nagyobb, mint Fuzz karja, még akkor is, ha megtoldja egy lépéssel, ergo nem tud akkorát rántani rajta, hogy a lendülettől kinyíljon, csak vonszolni tudja maga után.
OOC2 - ha csendesen kitártad, akkor tuti észreveszik, és bukjátok a meglepi kört. De megszavazhatjátok, hogy legyen úgy.
ooc - ha igy all a leanyzo fekvese, akkor ne varialjunk, hajra Konyak!!!
OOC - Elvileg Fuzz még jöhet a meglepi körben.

Konyak beront (charge) és elbeszélget a szemközti csontival. (ooc - attack 23 damage: 11).
(04-04-2017, 06:48 PM)Konyak Wrote: [ -> ]OOC - Elvileg Fuzz még jöhet a meglepi körben.

Konyak beront (charge) és elbeszélget a szemközti csontival. (ooc - attack 23 damage: 11).

ooc - Fuzz annyira meglepődött, hogy az ajtó mögé került, hogy kiesett a körből Smile
Egyébként nekem sem tiszta, mert néha úgy játszuk, hogy ajtónyitás és mindenki jön, néha meg, hogy aki ajtót nyitott nem jön már. Smile 
Mondjuk jelen esetben nincs nagy jelentősége, mert Konyaknál nincs hatékonyabb fegyvere neki sem a csontik ellen...