RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hm, nem is rémlett, hogy szagos is volt a kút Smile Főleg nem, hogy "tűz"-szagú, általában vízszagúak Smile
ez itt a színes megfogalmazás helye. Smile
Visszatérve a jelenbe Smile
Jelezd majd, hogy az alábbiak közül mi történt meg addig ott pihenünk. (illetve Konyak és Eric is)
- Mindent átkutattunk a vadász fészkében
- Egy kis takarítás a helyszínen
- Kövek az északi járathoz, hogy ne lehessen csak úgy könnyen berontani onnan
- Talicska+kövek a déli bejárathoz (mert ez szélesebb)
- Dyrra segített-e nyomot keresni, hogy honnan hova szállítottak a talicskával, mert lehet ha nem érkezik meg a célba, idejön megnézni az aki irányította őket, hogy mi a helyzet
- Ericet (darkvision) követve elmegyünk-e felderíteni, hogy az északi járat merre vezet? Délire nagyjából rálátunk
- Konyak és Eric hajlandó-e felvenni a köpenyt, s kiadni magát talicskát toló csontinak. Aztán vagy így elmegyünk felderíteni terepet vagy ha idejön valaki nem tűnik fel azonnal, hogy nincsenek csontik (Fuzz segit a disguiseban Smile
- Csonti csontokat es gallyakat elkaparjuk a puha talajba
- Ha ezzel mind végzünk eltelik az idő, s eljön az alvás ideje Smile

OOC - most olvastam csak a demokracias postod, nekem meg ez maradt ki korabban, Fuzz is pihenesre szavaz + a fentiekre. Nincs demokracia, de szavazni azert lehet Smile
Elég sok meló, esetleg aki őrködik, az dolgozhat, akkor hasznosabban telik az idő.

A felderítésről írt valaki korábban, vagy ezt most vetette fel Fuzz?

Köpenyt inkább valamelyik orkra kéne adni, mint a törpre, nem?

A talicska inkább helyi használatra van, mint máshová fuvarozni. A térkép most nincs előttem, de talán azt meg tudjátok mondani, melyik ajtón át nagyobb a forgalom.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(12-16-2016, 09:02 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Elég sok meló, esetleg aki őrködik, az dolgozhat, akkor hasznosabban telik az idő.

A felderítésről írt valaki korábban, vagy ezt most vetette fel Fuzz?

Köpenyt inkább valamelyik orkra kéne adni, mint a törpre, nem?

A talicska inkább helyi használatra van, mint máshová fuvarozni. A térkép most nincs előttem, de talán azt meg tudjátok mondani, melyik ajtón át nagyobb a forgalom.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

 - Elméletileg időnk még van vagy már annyira későre járna? Én kora délutánra tippelek. Mikor jöttünk le, valamikor kora reggel indultunk Tbuckáról, nem? Vagy orkokkal közösen éjszakáztunk már, az rémlik, hogy találkoztunk velük. A két csatán kívül mást nem csináltunk idelent.
 - Az északi felderítést csak most vetettem fel, korábban csak a köpenyes felderítést írtam. Arrafelé is "gombás" a terep vagy csak a nagy teremben?
 - Igaz, ha a csontik nem törpök voltak Smile
 - Elméletileg egy rangernek ilyen puha talajon nem okozna gondot. Meg valami nature szakértő(bb) meg tudná esetleg mondani, hogy minek talicskáztak ezek itt? Mert annak lenne értelme, hogy elszállítják valami kertészetbe, de hogy az egyik sarokból a másikba, annak nem sok.

Elméletileg valami kitaszított kertésszel állunk szemben aki úgy tűnik nekromanta is egyben, mert ezek "barát" undeadek voltak, hiszen a rőzsékkel és vadásszal "jóban" voltak, nem mint a szentélyben hogy valami ősi csontik előbújtak. Tehát élőholtakkal is foglalkozik a kertészeten kívül vagy vannak még más spellcaster segítői is. (ooc - tfh egyedül van, akkor legalább egy 3.szintű wiz aki command undeaddel rendelkezik, s a korábbról itt levő csontikat commandolja, vagy animate dead scrollal létrehozott, stb.)
Gombás világítás a nagyteremben és a vadász fekhelyénél van. Az északi járat tök sötét, szűk és természetes.

A két csonti ember volt, vagy olyasmi.

Az idő annyira nem érdekes, mindenki tud pihenni, főleg ha legalább 12 órát maradtok.
Akkor lepihenünk itt, előtte maxba megyünk.
A két pap a sok pozitív energiával felgyógyítja a legsérültebb Dyrrát is.
Őrség: Eric és Dyrra kivételével mindenki caster, ha mindenki 2 órát őrködik, akkor 12 óra totál, ezt le lehet faragni kb 9 és fél óráig, csak a sorrendet szeretném tudni. Aki először megírja, az a sorrend lesz Tongue
Hogy mindig legyen egy darkvisionös is. Egy őr kevés egyszerre.

1. 4 óra - Arkus + Konyak
2. 4 óra - Dyrra + Erki
3. 4 óra - Eric + Fuzz
Azért tüzet gyujtottatok?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről