RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Első kör

Arkus reagál leggyorsabban, és Fuzz közelébe siet, két kézzel markolva a hosszú dárdát, amivel szükség esetén az északi és a déli ajtót is eléri egy lépéssel.

Party time! (Konyak, Dyrra, Eric, Fuzz, Erki a sorrend, de delay-jel lehet variálni)
(NPC action-öket beillesztem, rájuk nem kell várni!)
Konyak berongyol a bal terembe és elbeszélget az egyik goblinnal. Aki beleegyezik, hogy nem fog több vizet tapcsikolni. Tongue
Dyrra menet közben előszed egy gerelyt, hogy az első goblin nyakába vágja, aki lőtávon belül felbukkan.

Eric, Fuzz jön.
Fuzz előre osonkodik amennyit tud (10láb) és a falhoz próbál lapulni a félhomályban (stealth:18), kezében javelinnal várja (ready), hogy ellenségnek látszó egyének tűnjenek fel, vagy az előző ajtóból vagy valamelyik újból ami neki látótávon belül van. Mintha olvasta volna Dyrra gondolatát, igyekszik az első látható gobbó nyakába vágni a javelint.
Eric a jobboldali ajtóra figyel elsősorban, amennyire tud megközelíti, hogy ha nyílik az ajtaja, akkor támadhassa a kilépőt.
(12-21-2016, 02:37 PM)Eric Thunderfist Wrote: [ -> ]Eric a jobboldali ajtóra figyel elsősorban, amennyire tud megközelíti, hogy ha nyílik az ajtaja, akkor támadhassa a kilépőt.

ooc - Hint, sztem Eric elérné a másik gobbót ebben a körben vagy nem? Fekszik, szóval sztem kevesebb az AC-ja, s akár nonleathallal leüthető lenne fogolynak, de simán is agyönverheti, ahogy teccik Smile
OOC - odamehetne, de nem támadhatna. Így legalább ready-zhetett for approach.

Az ajtót egy láthatatlan erő feltépi, és a kád mögül kikukkantó goblin egy hegyes gerelyt hajít el Eric felé. A célzás a szűk nyílás ellenére pontos, de erő nem volt túl sok a dobásban (AC22-4 cover, -1hp)

Erki felzárkózik, gerellyel a kézben, és a lehetetlen odds ellenére (-2 range +8 imp cover) elhajítja a gerelyt. Csak a kádat találja el.

Második kör

Arkus, bízva abban, hogy Korg egyedül is boldogul a két alvó goblinnal, továbbmegy, hogy a többi ajtó felől érkező esetleges támadásokat fogja, Fuzzhoz hasonlóan.

Az alvó goblin feltápászkodik, és kardot ragadva várja, ami rá vár...

Party time!
ooc - a ready-k még előbb vannak nem?
(12-21-2016, 04:53 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]OOC - odamehetne, de nem támadhatna. Így legalább ready-zhetett for approach.

Az ajtót egy láthatatlan erő feltépi, és a kád mögül kikukkantó goblin egy hegyes gerelyt hajít el Eric felé. A célzás a szűk nyílás ellenére pontos, de erő nem volt túl sok a dobásban (AC22-4 cover, -1hp)

Erki felzárkózik, gerellyel a kézben, és a lehetetlen odds ellenére (-2 range +8 imp cover) elhajítja a gerelyt. Csak a kádat találja el.

Második kör

Arkus, bízva abban, hogy Korg egyedül is boldogul a két alvó goblinnal, továbbmegy, hogy a többi ajtó felől érkező esetleges támadásokat fogja, Fuzzhoz hasonlóan.

Az alvó goblin feltápászkodik, és kardot ragadva várja, ami rá vár...

Party time!

OOC - Jahogy nem tud még 30-40-et Smile Bocsi, elfelejtettem, hogy törp és monkként sem tud még 30-at, csak köv. szinten. Az maradt meg bennem, hogy a régi monkja mindig gyors volt Smile
Ezért nem jó előre postolni, mert ha tudom, hogy nem ér oda, akkor Fuzz ment volna 20 lábat északnak és javelin az alvóba. Ez volt a B terve. Bár nem tudom mennyire szép dolog ébredezőbe javelint dobni Wink
OOC - ha a Fuzz-Eric-Dyrra párosra gondoltál, akkor ők nem látják a piroskát, Eric is csak a feje búbját. Dyrra látja az alvósat valamennyire, de Konyakra hagyja a dicsőséget Smile

Konyak megkerüli a goblinkát, és odacsördít a hűlt helyére.
Dyrra kilép és egy gerelyt dob a kádba, ami hangos reccsenéssel átlyukad, de elég magasan, ezért nem csurog ki belőle semmi.
Eric a sarokba húzódva várja, hogy tockos vagy bokánrúgás illik legjobban a legmerészebb goblin fizimiskájához.
Fuzz sasol jobbra-balra, néha még a feje fölé is, hátha...

A kád mögött feltűnik még egy mustársárga hajú goblin, és ballisztikus pályára állít egy gerelyt, ami egyik ajtón ki, másikon be, aztán lepattan Konyak vértjéről.
A vörös hajú goblin újabb gerelye Dyrra mellett elzúgva a nyugati ajtó aljába áll bele.
Erki megsimogatja Dyrra hátát, aminek hatására Dyrra majd kicsattan az egészségtől. Ezután a kispap az oszlopok közé siet, közben Dem buzogányát húzza elő.

Harmadik kör

Arkus is magára mond egy lézeres irányzékot, és tovább őrködik.

A goblinka kétségbeesetten szúr, de Konyak gyorsabb, mint a mérete sejteti (AC12)

Konyak újra a lelkére próbál beszélni, és a goblin némi gondolkodás után összeesik. Ennek örömére Konyak kinyargal Erki és Fuzz társaságába.

Dyrra előhúzva legújabb szerzeményét becsörömpöl a kád mellett a piros gobesz mellé.

Eric, Fuzz jön!