RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Második kör

23 - Fuzz előrenyomul.
20 - Arkus Dyrra közelében marad, és az egyik harapást begyógyítja Erastil hatalmából.

Konyak, Eric jön!
Konyak a goblin mellé lép és megcsapkodja a páncélját.
Eric Konyak mellé rohan, hogy a következő körben támadhasson.
(12-12-2016, 08:49 PM)Eric Thunderfist Wrote: [ -> ]Eric Konyak mellé rohan, hogy a következő körben támadhasson.

ooc - chargeval sztem tudna most is, persze nem kötelező, csak szólok ha esetleg elfeledkeztél charge lehetőségről
7 - Eric gyógyul és szalad.
6 - Dyrrra dühöng, hogy Eric elvette a fejét, majd az újult erőnek hála körberohanja az ellent, aki puszta kézzel utánakap, de ez csak ijesztgetés.
3 - A galád kilép a gyűrűből, Dyrra mellé, elővesz egy csatacsillagot, és odasóz Dyrrának (6hp)
2 - Erki gyógyul és dob még egy gerelyt, de Dyrra miatt elvéti.

Party time! (Arkust majd beillesztem valahová)
Konyak követi a nagyra nőtt gobeszt és megcsapja a láncával (ooc - attack:26 damage:12).
Fuzz megközelíti a nagy galádot, hogy hatótávban legyen, majd elejti a javelint, hogy összeszedje arcane tudományát és egy Dazet küldjön a nagy gobbóra.
Harmadik kör

23 - Fuzz megközelíti a nagy galádot, majd a gerelyt a földre ejtve rikkant egy meghökkentőt, és a nagy goblin bizony meghökken!
16 - Konyak belép, és megcsapja az ellent a láncával.
15 - Arkus követi Konyakot, és rést keres, hogy a dárdával tudjon támadni.
7 - Eric gyógyul egyet (ezzel max), majd előrelép és játékosan megbokszolja az óriásgoblint.
6 - Dyrra újra közrefogja Konyakkal a dögcsit, és ezúttal bele is mélyeszti a csákányát.
3 - A meghökkent goblinoid áll, mint a meghökkent faszent.
2 - Erki gyógyul egyet, aztán még egy gerelyt dob, az utolsót, magasan fölé.

Eric jön (lásd fenn), utána még egyszer az egész csapat!
ooc - feltéve, hogy nem szedik le addig

23 - Fuzz felveszi a földről a javelint, lép 5 lábat Eric mögé, hogy jobban rálásson az ellenre, majd megpróbálja óvatosan eldobni Eric és Konyak között a gerelyt, de túl óvatos volt (AC:11)
Eric egyet előrelép, majd játékosan megbokszolja az óriásgoblint (7-es és 4-es AC, pedig szép sebzés lett volna).