RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ooc - Azt hittem Erki Fuzz helyére lép, de hogy még onnan is talált és disablezte, nagyon jó kis harcias lett mostanában

Fuzz majd attól függően cselekszik, hogy Eric hátralép-e, nem akarom előre befolyásolni így nem írom egyik-másik esetet sem előre.
Eric üt (attack: 12, dmg: 5), majd hátralép Fuzz mellék, hogy Erki jobban odaférjen a csatához...
OOC Erki - igen, nagyon jót dobtam, de nem mellesleg ő harcos-pap...
OOC Fuzz - most már tudod, és ezen az se módosít, hogy esetleg Eric flurry-ra cseréli-e a szimpla támadást (mert jelen helyzetben lehet)...
Fuzz a követ emelő gallyat látva castol egyet, aminek hatására megjelenik egy kutya Lila akác mögött.
A kutya rá is támad a gonosz lilára (AC:20,dmg:6). ooc - feltéve, hogy gonosz, ha neutral lenne, akkor nincs +1
Majd Fuzz átmozog a sarokhoz mint Erki tette a másik oldalt, hogy helyet adjon Arkusnak is.
16 - A lila akác elbizonytalanodik a kutyaharapástól.
16 - a piros alma legyint egyet Erki felé, aztán összerogyik.
15 - Arkus felhág a kőrakásra.
12 - Konyak ...

Konyak jön!
Konyak setal, majd megmondja mi a szitu hatul. Ha ezen is tul van akkor kenyelmesen vedekezik hatul.
Ajjaj, Arkus, Arkus, hova ez a nagy sietseg - gondolja magaban Fuzz, mikozben csovalja a fejet

EDIT - visszavonva, mert most latom nem oda hagott fel a gallyak melle, hanem Erki melle. De vajon miert nem a szabad helyre Eric melle readyzve, hm, hm, tud valamit amit mi nem?
Ooc miért, nem Eric mellé raktam? Ha Fuzz helyére gondolsz, oda jöhet Dyrra.
Ic post remélhetőleg holnap

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(06-14-2017, 10:12 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Ooc miért, nem Eric mellé raktam? Ha Fuzz helyére gondolsz, oda jöhet Dyrra.
Ic post remélhetőleg holnap

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

OOC - Igen, erre gondoltam, h azert nem oda ment, h Dyrra vagy Konyak is jöhessen harcolni. De ez csak nagyon occ feltételezés, hogy esetleg valami isteni sugallatra sejti, hogy rájuk is szükség lesz most? Smile  Legutóbb négyen zártuk a sort, szépen egymés mellé felsorakozva, hogy a betegek pihenhessenek.
OOC - kivéve, hogy most ketten kiálltatok a sorból Smile