RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Tizedik fejezet - New Kids on the Block
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
(07-31-2018, 09:15 PM)Fuzz Wrote: [ -> ]
(07-31-2018, 04:00 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Gábriel figyel, Fuzz kivár (meddig?), Eric és Konyak mászik... akkor Arkus és a sárkány jön?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Mig nem tortenik valami emlitesre melto amire reagalhat (pl. kijon a sarkany vagy ujabb gobbok vagy Arkus elmenekul vagy bemegy, stb.) vagy kov kor kezdodik. Igen Arkus es a sarkany jon.

Ha Arkus esetleg kozelebb megy az ajtohoz, akkor Fuzz felhagy a delayjel es a jelolt helyre lep 20 labat, onnan readyzik egy "tiszta celpontu" sarkanyra.
Ha Arkus marad ott ahol van, akkor kivar meg, a sarkany/gobbok lepeset is (köp-e, szaladnak-e)

OOC - Vegulis odamehetne most is Arkus melle, mert ketten jo celpontok, csalik lehetnenk, h kijojjon, de feltem Arkust, nagyon rossz borben van.
OOC - Átnéztem a channel óta a thread-eket. Arkus HP jav (50%-ban van), és van egy channel-je mára (ami 7hp lesz), amikor...

... A goblin nő Arkushoz botladozik, aki kinyújtja a kezét, hogy eltessékelje az útból... amikor kapnak egy fagyos örvényt a nyakukba fentről!
A nő összeesik!
Arkus megpördül, kiszúrja a vérszomjas fenevadat, és alulról a hasába vág egy gerelyt teljes erőből! A sárkányt elviszi a hatalmas fegyver lendülete, de még hasában a gerellyel is bámulatos szépséggel ír le egy felfelé dupla hátraszaltót, és a fegyver visszahullik a földre.

Konyak {-20} hagyja Eric-et előremászni.
Eric mászik {-30 -> -15}
Fuzz...
Gábriel...
Fuzz végre lőhet, s így is tesz, majd újra tölti a számszeríjat. (AC25,dmg:5). Ha kellett a távolság miatt, akkor 5lábat délkeletre lépett lövés előtt, ha nem, akkor nem.

Roham -  üzeni G-nek.

Gábiel ráront (rárepül-charge?) a sárkira a rejtekéből (AC:27, nat20, crit? nem, nat1; dmg:4)
Ac25 talált, 80 Láb range elég kell legyen. Gábriel rárontani nem tud, ha nincs zavartalan egyenes vonal a kezdőponttól, de ha a sima move elég (fly kanyar 5-10 láb!), akkor persze talált a 35 is-egyébként eltesszük köv körre

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
30láb - PBS - Fuzz jobb szeret biztosabb célpontra lőni, ezért ha kellett a sárki magassága miatt, akkor mozgott 5 lábat a lövés előtt.
Ok, akkor Gábriel nem chargelt, hanem repült kb.20 lábat+kanyarodott ahol kellett.
Ha Eric lassabb Konyaknal, akkor delay azt majd utanna koveti a torpet.
OOC - Gábriel régi pozíciójára emlékeztem még az ajtó mögött. Ahol most bújt, onnan megengedem a rohamot.

Fuzz pozíciót igazít és lő, telibe.
Gábriel kihasználja az egyensúlyából kibillentett kis gonoszt, és jó nagyot karmol bele.
Eric felér a felszínre, Konyak a nyomában (mondjuk Eric van közelebb az ajtóhoz, ha ez számít)

Calcryx dühödten rárepül Gábrielre (enter square - AOO AC8), és belemélyeszti fogait meg karmait. Szerencsére az egyik fennakad a szuperkemény bőrön (AC18), de a másik két támadás átmegy (AC24, AC23, össz -4hp)
OOC - Gábrielnek roll20 szerinti(=7) hp-je volt vagy max(=10)? most levontam a 4-et

Arkus előveszi három gerelye közül a másodikat, és a légi verekedés kellős közepébe dobja, kis híján eltalálva a sárkányt.

Party time! (mínusz Arkus)
OOC -  Bekapcsolták a nagyok a turbót? Előbb mintha még 20-30 lábra lettek volna a kötélen, bár most nem kerestem vissza Smile
OOC2 - 7HP  volt Gábrielnek, egyszer már bántotta a sárki, amikor a lyukban volt, hogy elállja az útját.

Fuzz rázendít egy rögtönzött "Sárkányölő induló"-ra, s lép 5 lábat, ha előzőleg nem tette volna, majd move actionként a másik kezébe előhúzza a hosszúkardját miközben off kezében tartja még a crossbowt.

OOC - mindenkinek +1attack,+1dmg , számoljátok

Kicsi ez a sárkány,
de nem kell több ármány.
Ő egy fagyos szívű zsivány,
indul hát a harci nyitány.

Lehelete deres,
köpése dermesztően jeges.
Védtelenekre rontó,
viselkedése felháborító.

Gyors, mint a villám,
színe, mint a csillám.
Keljünk a védtelenek védelmére,
hulljon a gonosz gyík vére.

Induljon a harc,
nincs már hátra arc.
Fogjunk össze páran,
a fegyvert mártsd bele bátran.

Szava mint a méreg,
pusztuljon a féreg.
Míg a sárkány el nem vérzett,
a hős vitéz nem végzett.

Bár a sárkányvér nemes,
nem legyél vele kegyes.
Keress egy fáklyát
s végezze máglyán.


Gábriel karmolászik, hátha eltalálja a pici sárkit.
AC16,dmg:3
AC18,dmg:4

OOC - sárkit eddig 4 találat érte, ha jól számoltam, Fuzz első lövés, az valami minimális sebzés volt asszem, Arkus, Fuzz második lövés és Gábriel előző körben - a sok eltelt időre való tekintettel írom, hogy egyezik-e
OOC - igazad van, a mászás a sárkány után fejeződött be. úgyhogy most megint a sárkány jön

Calcryx jókorát harap a többszörösen sebesült Gábrielbe, akinek teste elernyed, és a mélybe zuhan, alaposan megütve magát az éles törmeléken! (harapás -4hp, zuhanás -11hp)

Arkus a sárkánytól elhúzódva meghívja Erastil utolsó energiaadagját mára (Arkus, Gábriel +7hp; Fuzz, goblin nőci max)

Party time! (ezúttal tényleg Konyak és Eric is, a felszínről indulva)
Fuzz lép 5 lábat és elengedi a kardot, amit előhúzott előző körben, ha esetleg aoo-t kellett volna ütni.
Folytatja a sárkányölő indulót, hátha a nagyok is belelkesülnek, s visszajönnek csatázni Smile
Számszeríjjal lő majd tölt újra. - AC:18,dmg:3 - Mindeközben azt gondolja Gábrielre pillantva, hogy "Ezért megfizetsz, sárki!"

OOC - ha Arkus nem gyógyít, akkor feláldozhatta volna Fuzz a saját HP-ját ebben a körben Big Grin

Gábriel stabil és -5-ben van.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28