RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Tizedik fejezet - New Kids on the Block
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
A kupacban talán jobb lenne, mert belátna, de több idő odaérni, meg Arkus is "útban" van. A  kupacban bármelyik hely coverként szolgálhat ahol kupac van? Jelöltem 2 helyet, azokon van hova bújni?
Az ajtóban állva is kapna covert egy bizonyos szögig, ugye?

Egyelőre a láda mögé tervezem. Nem mellesleg hátha szétfagyasztja a zárat, vagy a ládát, s kinyitja nekünk Big Grin

Na jó, nem variálok, a láda mögé mozog, de azért a kérdéseket válaszold meg pls. Neki a láda pont megfelelő magasság, megtámasztja  a számszeríjat, s várja a kiröppenő sárkányt (ready). Miután kiröpent rálő. Lehet olyat, hogy nem azonnal lő rá a readyvel, hanem figyeli, hogy merre cikázik, s amikor ő úgy gondolja, hogy itt az ideje, akkor lő? Vagy az már extra, s nem ready? Pl. ready lövés arra, hogy vagy kiröppent majd valahol megállt "ahogy szokott vicsorogni", vagy ha el akarná hagyni a termet a kút felé vagy ha Fuzztól 25 lábnál messzebb kerül.
Ready vagy-vagy alapon lehet, ez így jó.

A kupac olyan, mint egy sitthalom vagy kb 45 fokos emelkedésű kúp: egyik oldaláról a másikra max nagyok vagy repülő lények látnak át, de ha óralapnak veszed, akkor mondjuk 12 és 4 között már alig van fedezék.

A láda kb másfél láb magas, úgyhogy Fuzznak esetleg térdelve, de inkább ülve nyújt fedezéket, ha az ellenfél szeme nincs öt lábnál magasabban...

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(07-12-2018, 12:01 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Ready vagy-vagy alapon lehet, ez így jó.

A kupac olyan, mint egy sitthalom vagy kb 45 fokos emelkedésű kúp: egyik oldaláról a másikra max nagyok vagy repülő lények látnak át, de ha óralapnak veszed, akkor mondjuk 12 és 4 között már alig van fedezék.

A láda kb másfél láb magas, úgyhogy Fuzznak esetleg térdelve, de inkább ülve nyújt fedezéket, ha az ellenfél szeme nincs öt lábnál magasabban...

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Ok, akkor marad simán, hogy 5 (azaz DT miatt 10) lábat lép az ajtóba, ott egy bizonyos szögig van neki cover a fal miatt. Bár Arkus lehet még jobb cover lenne Smile
Onnan readyzik, s ha menekülnének ki gobbó asszonyok, gyerekek, akkor integet nekik, hogy "Erre, erre..."

9 - Konyak jön...? Vagy gobbók vagy Eric?
Konyak lejjebb mászik {-20} és találkozik turbó Eric-kel {-35} ((OOC - Eric is dobhat kezdeményezőt, ha akar))
Gábriel bújócskázik, Fuzz is behúzódik a félárnyékba, hogy Gábriel hátha lecsapja reflexből... ((OOC - döntsd el IC, hogy Gábriel időben rájön-e, hogy te vagy az Smile ))
Arkus valamit handabandázik orkul, közben becsatolja a pajzsát, és egy gerelyt (javelin) húz elő.
Egy goblin nő próbál kétségbeesetten kisurranni a sárkány háta mögött, de sikolt egyet, és csak kibotladozik, Fuzz nem egészen látja, mi történt. (OOC - alkalomadtán a hátán látható lesz egy csúnya harapásnyom -- disabled)

Party time!
OOC - Ha Gábielnek nem lenne elég, hogy Fuzz nem sárkány, s nagyobb is, meg nem is repül gyorsan, de lassan sem, akkor talán az elég neki, hogy nem látja Smile Mivel Fuzz nem ment be a terembe emlékeim szerint, a falak meg elég vastagok. Smile Emlékeim szerint G. valahonnan fentről szeretné rávetni magát a berepülő lényre.
Közben megnéztem roll20-t, ott sem tűnik ütő helyzetnek.


Mivel Fuzz csak azt látja, hogy a nagyok lemásztak, a goblinok nem futnak, a sárkány meg nem jött ki, így változtatnia kell a korábbi tervén, ha bele döglik is.

Fuzz átvált delayre, s közben megismétli a korábbi kiabálását. Fussatok! Fussatok! Fussatok!  - ha már ezek a "hülye" goblinok - gondolja ő - nem mentek az egy darab menekülő után újabb alkalommal sem. Bezzeg amikor tőlünk kellett menekülni akkor tudtak futni Smile 

Gárielnek üzen, Gyere be és bújj el jobbra a mennyezeten! 
Gábiel így is tesz ( ooc - mivel azt nem látom ott hova tud stealth modeban menni így a DM segítségét kéném, hogy találjon neki helyet ahol ott elbújhat. Általam feltételezett rész a láda felöli fal és/vagy mennyezet környékén valami üreg, ablak maradvány, repedés, dombormű, stb.)
A kis külsíki lény talál egy tök jó búvóhelyet kicsit délre a ládától, egy csonka orrú sárkányforma faragvány mögött, ami félig előrebukott, mert le van szakadva, de még tartja néhány rozsdás vasdarab. (Ooc - Lehetett követni? Kb mint amikor egy konzolt elenged a felső tipli)

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(07-30-2018, 12:11 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]A kis külsíki lény talál egy tök jó búvóhelyet  kicsit délre a ládától, egy csonka orrú sárkányforma faragvány mögött, ami félig előrebukott, mert le van szakadva, de még tartja néhány rozsdás vasdarab. (Ooc - Lehetett követni? Kb mint amikor egy konzolt elenged a felső tipli)

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

OOC - Már csak kérdés kinek a fejére fog esni Smile

IC - Gábriel figyel. Smile
Konyak hagyja Eric-et előre mászni majd követi őt kissé lemaradva.

Ooc - Jobbulást neked is.
Gábriel figyel, Fuzz kivár (meddig?), Eric és Konyak mászik... akkor Arkus és a sárkány jön?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(07-31-2018, 04:00 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Gábriel figyel, Fuzz kivár (meddig?), Eric és Konyak mászik... akkor Arkus és a sárkány jön?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Mig nem tortenik valami emlitesre melto amire reagalhat (pl. kijon a sarkany vagy ujabb gobbok vagy Arkus elmenekul vagy bemegy, stb.) vagy kov kor kezdodik. Igen Arkus es a sarkany jon.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28