RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Hetedik fejezet - Rongy és arany
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Eric odakiált az orkoknak: Vissza! A hátunkba akarnak kerülni! azután igyekszik minél előbb Fuzz segítségére rohanni. Ha jól számolom, a következő körre tud odaérni, hiszen át kell mászni hozzá a palánkon. Ha odaér, az egyik gobbót megpróbálja majd stunnolni.
OOC lehet, hogy rosszul értettem, de Konyak átlépett, majd 25 lábat ment nyugatnak, majd 25 lábat vissza. Az ajtónyitás önálló move action. Lehet egy sima mozgás közepette, de nem annak része.
OOC - Fuzztól nemigen lehet az ajtón túl levő goblinkákhoz férni... helyből távolugrást persze meg lehet próbálni, asszem 50 körülre jön ki a DC-je Smile különben igen, két move action.
Holnap posztolok.
Fuzz nem tervez ott maradni sokáig, igyekszik majd helyet adni :-)

ooc - ez most readynek számít a gobbók részéről vagy nem, mert akkor std action és kövkörben előbb jönnének. Bár érdekes, mert Fuzz meg már megtette az actionjét amikor jöttek, tehát lehet mégsem ready. Vagy ready, de mégis Fuzz mögött jönnek (az initek így vannak beállítva). Szerintem is így jön ki korrektül, de ez szabály szerint minek számít? Ha nem lett volna harci helyzet, akkor feltételezem új init van, esetleges meglepetés körrel.
eltértem a szabálytól a józan ész és a csapat javára Smile
Eric odaér, de csúnyán mellépörköl.
Konyak jön.
(05-20-2016, 01:25 PM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Eric odaér, de csúnyán mellépörköl.
Konyak jön.

ooc - megint lemaradtam valamirol? :-) Megis odaer egy kor alatt, ugy hogy meg tamadni is tud? Megdobta a DC50-et? ;-)
-Ajtó csukni! Építsetek barikádot! - mondja Konyak az orkoknak.

Konyak odalép Fuzz mellé és megüti (remélhatőleg) a goblint a láncával. (attack:19 damage:8).
OOC - nem, Eric csak 15 lábra volt (25-re emlékeztem, mielőtt megnéztem a térképet).
A fal takarásában Konyak nehezen méri be a fürge kis bestiát, és bár a lánc vége megkerüli a pajzsát, sőt belemar a vértjébe, nem hatol át rajta.

Konyak kiáltására a háttérből csatazaj a válasz.
- Késő! - kiáltja a két ork szinte egyszerre, majd csattanások hallatszanak, és két fájdalmas nyögés.

Konyak pilácsának fényénél Fuzz bepillant a terembe, és ráismer a cölöpre, amihez három kobold van kötve (még most is). Meglát egy harmadik goblint is, de a terem végéig, ahol Erkit és ketrecét sejti, nem lát el.

Fuzz jön!

OOC - hétvégén vsz nem leszek.
ooc - eljött az ideje a dalolásnak

Fuzz hátralép 5 lábat, s ijedtében elkezd énekelni egy bátorító harci éneket (IC: +1att,+1dmg)