RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Hetedik fejezet - Rongy és arany
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
(07-12-2016, 03:32 PM)Fuzz Wrote: [ -> ]Zsákokat nem találtunk esetleg egyik csapatnál sem vagy máshol, amit a fejünkre húztak korábban? Ha nem akkor a halott goblinok ruhájából tép, vág darabokat, hogy bekötözze a rabok szemét, hadd tudják meg ők is milyen odabent a sötétben... gondolja magában közben ...

A roll20 alapján arra a következtetésre jutottam, hogy ezt sem olvastad Smile
De, csak front van Smile

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Tapatalk
OOC - Konyak eloltotta az összes fákkyát, legyőzte a goblinok királyt ás a sárkányt. Magát császárrá koronázta, ... brr kire várunk?
OOC hoppá. Megint nem láttam Fuzz posztját (az "ezt se láttad" poszt előtti posztot...) Naszóval...

A szmog betölti a mélyebben fekvő helyeket is, látótávolság nem az igazi, az oszlopoktól amúgy se nagyon látszanak az ajtók, amíg nem merészkedik beljebb valaki.
Konyak annyit megtesz, hogy a hatótávba férő fáklyákat összeszedje, a legtávolabbiakhoz Dyrra elé kell merészkednie mindkét oldalt, így tkp már látja is az ajtókat... nagyjából.

Mindeközben Fuzz felméri a ládás terem tartalmát, kezdve a két hullával.
hobo 12sp 2gp,
medium studded leather,
medium light wooden shield,
medium longsword,
3 javelin
gobbók (hatan összesen) 97sp 17gp,
small leather,
5 small light + 1 small heavy shield,
3 small shortsword,
3 small sap,
18 small javelin

A ládák, hordók többnyire jelöletlenek, legtöbbnek szaga van. Fuzz szerint lehet romlott kaja vagy akár bajuszpöndörítő kenőcs is bennük. Némelyik nyirkos, ragacsos kívülről. Néhány hordón van valami felirat, de Fuzz nem ismeri a nyelvet.
Miután Konyak eltüntette a fáklyákat az útból, Eric megáll jobbra az első ajtó előtt (az oszlop és a fal közötti részen, tehát nem áll be az ajtó elé) és hallgatózik +9-es Perceptionnal mindaddig, amíg nem történik valami. Ez a valami lehet az oszlopos teremben vagy az ajtó mögött egyaránt.
Privát üzi megy mánis.
Eric némán hadonászni kezd a többiek felé, hogy figyeljenek fel rá, aztán visszavonul a terem bejárata közelébe, integetve a többieknek, hogy jöjjenek oda.
Konyak követi Eric-et közben azért "kézzel" oltogatja el  a fáklyákat amik útba esnek..
(07-25-2016, 06:45 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]Mindeközben Fuzz felméri a ládás terem tartalmát, kezdve a két hullával.
hobo 12sp 2gp,
medium studded leather,
medium light wooden shield,
medium longsword,
3 javelin
gobbók (hatan összesen) 97sp 17gp,
small leather,
5 small light + 1 small heavy shield,
3 small shortsword,
3 small sap,
18 small javelin

A ládák, hordók többnyire jelöletlenek, legtöbbnek szaga van. Fuzz szerint lehet romlott kaja vagy akár bajuszpöndörítő kenőcs is bennük. Némelyik nyirkos, ragacsos kívülről. Néhány hordón van valami felirat, de Fuzz nem ismeri a nyelvet.

A pénzt összeszedi későbbi elosztásra. A medium cuccokra felhívja a nagyok figyelmét, hátha valamelyik orknak kell kard vagy pajzs, már nem emlékszem melyiknek milyen felszerelése volt, de mintha csak egyiknek jutott volna páncél Konyaktól. A small heavy shield gondolom Fuzzé volt, vagy azon felül? Illetve kellett legyen small longsword is, mert azt is megtalálta valamelyiknél. A small javelinből Erki, Fuzz és a koboldok is markoltak már korábban.
Egy sapot eltesz, a többi felszerelést meg későbbre hagyjuk, hogy érdemes-e elvinni, s eladni, ha már van Fuzznak traitje rá. Legalább a medium longswordot megéri sztem.

Hajjaj, kár hogy Kaolin nincs már itt - sóhajtozik, mert ő biztos el tudná olvasni, de talán Erki is - megkérdi tőle, hogy tudja-e mit jelentenek a felíratok. (Dinamit Smile) Ha nem érti akkor mást is megkérdez.

Miután mindenki elment a füsti terembe ő is követi őket javelinnel és pajzzsal a kezében.
Igen, a kis gyevi pajzs Fuzzé. A hosszú kardját szerintem most nem látta, csak amíg fogoly volt.
Eric integet és odajön mindenki.
Dyrra felölti a hobbó szögecselt vértjét, és köszöni a tippet (a DM is Smile ) A hosszú kardot is magához veszi, de amíg Konyak nem tart igényt a csákányra, azt preferálja.
Erki közben készséggel fordít:
- Elf... puding... - megborzong. - Nem vagyok biztos benne, de ha jól értem, itt nem a készítőről, hanem a hozzávalóról van szó...
Konyak összeszedte az összeszednivalót.
Most mindenki a füsti terem bejáratánál van, és várakozva néz Eric-re.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47