RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Hetedik fejezet - Rongy és arany
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Esetleg egy vértet nem tudsz? Úgy látom abban szenvednek leginkább hiányt.
A koboldokkal találkoztatok kifelé jövet? kérdi Eric az orkokat. Az a gyanúm, hogy már nem tekinthetjük őket szövetségeseinknek.
Dyrra Arkusra néz, majd Konyakra.
- Köszönöm - feleli - a csákány nagy segítség.

Azzal odaadja a dárdát Arkusnak, és átveszi a fegyvert. Párat suhint vele, kipróbálja két kézre is.
Arkus a rögtönzött bunkót egy rossz kötéllel (ooc - mint egy puska vagy gitár hevederje) a vállára akasztja, a pajzsot mintegy bucklerként a bal alkarjára erősíti.

Eric kérdésére Arkus felel:
- Nem éreztünk késztetést arra, hogy meglátogassuk őket. Sejtettük, hogy vagy előttünk, vagy utánunk, de ti is erre fogtok járni, ezért egyenesen ide jöttünk, s itt táboroztunk tegnap este óta.
ooc - akkor rosszul láttam, hogy volt ott valami vért is? :-)

Fuzznak útközben eszébe jut, hogy már régen énekelt, nem volt hozzá hangulata a tegnapi nap, de most újra rázendít egy vidám indulóra, a többiek legnagyobb örömére. (perform: 25)
Majd a kölcsönkapott hangszeren gyakorol, hogy hozzászokjon. Elég jól megy neki, úgy érzi (perform: 26)
Remélhetőleg ha már túl közel érnek valaki szól majd neki, hogy hagyja abba.
Dyrra félkaréjban kerülgeti a csapatot a hasadékig, ügyelve, hogy elölről vagy oldalról ne jöjjön váratlan áldás.
Ha nem jött váratlan áldás, akkor odaértünk a csengős ajtóhoz :-)
Ha nincs ellenvetés, akkor oda.
Miután lemásztak, Fuzz, mint az önjelölt vezető elmagyarázza a tervet. :-)
"Nagyon-nagyon csöndben odamegyünk a csengős ajtóhoz. Ismétlem, csöndben." - néz végig a nagyokon, majd szeme megállapodik Konyakon, mert csak rajta van komoly páncél, ha minden igaz - "Hirtelen kinyitjuk az ajtót és berontunk." - csapja az öklét a másik tenyerébe

ooc - azt már nem mertem hozzátenni, hogy ne úgy csöndben mint legutóbb, hogy az ajtó előtt állunk neki dumálni aztán mire kinyitjuk három javelint kap Eric a mellkasába...
Konyak az erődön belül fényt varázsolt, előbb utóbb össze is jött neki.
- Akkor jó lenne, ha elmondanátok nekem, hogy múltkor mi volt az ajtó mögött.
Konyak emlékszik a vassulyommal gazdagon felszórt terepre és mögötte a félmagas védfalra.