RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Hetedik fejezet - Rongy és arany
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
- Akkor meg mindegy merre kezdünk. Csukd be a többi ajtó aztán irány a déli!
(08-10-2016, 02:33 PM)Konyak Wrote: [ -> ]- Akkor meg mindegy merre kezdünk. Csukd be a többi ajtó aztán irány a déli!

Persze, kezdhetjük! - válaszolja bölcs Fuzz Konyak első mondatára, a másodikat meg elengedi a füle mellett ("Dehogy csukom, nem azért nyitottam ki őket" - gondolja), azzal odalép a déli ajtóhoz, s megpróbálja, hogy nyitva van-e, s hogy merre nyílik.
Ha nyitva van, akkor hirtelen ötlettől vezérelve azonnal be is csukja, s azt mondja "Ez is nyitva van! Készen álltok, nyithatom?" - majd hallgatózik, hogy az ajtó nyitás-csukás próbára hall-e bentről esetleg valami mozgolódást.
Ha zárva van, akkor "Ez zárva van! Még jó hogy nem csuktam be a másik kettőt, most nyithatnám ki őket újra" - morogja bosszankodva.
Ooc nem érem el a roll20at hétfőig, addig vakrepülés...

A déli ajtó is nyitva. Fuzz nem hall mozgolódás, de egyebet a saját izgatott szuszogásán kívül.
Fuzz megvárja, hogy a többiek bólintanak vagy másként jelzik, hogy nyithatja. Ha ez megtörtént akkor elkezd számolni, s halkan elnyújtva suttogja, "Egy...,  kettő..., ... várjunk csak, háromra vagy három és utána nyissam?" - teszi fel a költői kérdést, ha kap választ, akkor aszerint nyitja, de nem kezdi újra a számolást, hanem "három" és nyit vagy "három" és utána nyit
- Háromra!
Az ajtó egy kb 20x20 láb méretű szobára nyílik, melynek kelet felé van még egy ajtaja, csukva. A nyugati falon egy üres fegyvertartó rács, a szobában egy kőtömb és három tuskó szolgál asztal és székek gyanánt.

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Tapatalk
Konyak bemegy a szoba közeépre, majd jelentőség teljesen előbb Fuzzra, majd az ajtóra néz.
(08-11-2016, 01:58 PM)Konyak Wrote: [ -> ]Konyak bemegy a szoba közeépre, majd jelentőség teljesen előbb Fuzzra, majd az ajtóra néz.

Itt voltak, de most nincsenek itt - állapítja meg Fuzz, majd bemegy a szoba közepéhez képest Konyaknyi eltolással, majd előbb kérdőn Konyakra, majd az ajtóra néz, s ha megdobta az int próbát akkor megint Konyakra néz, s annyit kérdez. "Háromra?" - majd tekintete a fegyvertartó rácsra téved amíg a válaszra vár, s megszámolja, hogy hány fegyver tartására szolgált (3 javelin?), s vajon milyenekre, majd gondolataiból felébredve megy az ajtót nyitni.

OOC - ooc vélemény, szerintem mind elvonultak nyugatra, összevonták az erőiket oda, hogy majd egyszerre támadjanak ránk százan, esetleg északról mögénk kerülve a két látható folyosón.
A tartón simán elfér egy tucat goblin méretű gerely, fél tucat kézifegyver és legalább négy kis pajzs.

Edit: Nem említettem, de az északi őrszobában is kb ilyen berendezés volt.
(08-12-2016, 10:20 AM)DM Surranó Wrote: [ -> ]A tartón simán elfér egy tucat goblin méretű gerely, fél tucat kézifegyver és legalább négy kis pajzs.

Edit: Nem említettem, de az északi őrszobában is kb ilyen berendezés volt.

Ránéz Konyakra, aki általában egy csomó fegyvert cipel, majd a fegyvertartóra, majd megint Konyakra.
Hé, Konyak, nem kellene neked egy ilyen otthonra a műhelybe? - kérdi a fegyvertartóra mutatva, majd folytatja útját az ajtóhoz a leírtak szerint kinyitni, a korábbi módon, hallgatózik, megnézi nyitható-e, s merre nyílik, majd becsukja, hallgatózik, számol, s kihúzza vagy belöki.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47