RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Tizedik fejezet - New Kids on the Block
#1
Helyszín: Elsüllyedt erőd, a goblinoktól elnyert terület (füstös terem)
Jelen vannak: Arkus, Eric, Fuzz, Gábriel, Konyak
Idő: 11 óra tájt

A csapat Konyak és Fuzz vezetésével előrehatol az ajtóig, amit a menekülő goblin utolsó leheletével betört. A gyengén szellőző helyiségben rakoncátlanul lobogó fáklyák táncoló fényénél Konyak már messziről látja, hogy az ajtóban valami csillog, és közelebb érve a kivégzett goblin több helyen megcsonkított testével szembesül, mely körül szilánkosra tört fehér csontdarabkák hevernek. A goblin körüli vértócsát mintha szellő fodrozta volna, s megállt fölötte az idő -- az apró hullámok szórják szét a lobogó és mágikus fényeket egyaránt. A füst elnyomja a vér és hús meleg szagát, és lustán, vékony csíkban szivárog befelé a betört ajtón át az eleddig ismeretlen terembe.

OOC - csat a felállás, kérem roll20-on véglegesíteni egy OK-val vagy itt egy tetszőleges post-tal (aki postol, az elfogadta/ helyesbítette a helyét roll20-on)


Attached Files Thumbnail(s)
   
Quote this message in a reply
#2
Amikor Fuzz a goblin mellé ér, 5 lábról már látja mi a helyzet, azaz onnan érvényes már a korábbi post, hogy előreengedi a nagyokat, nem csak az ajtóból.

Mosmár értem. A kis galád, feláldozta magát, hogy kiengedje a sárkányt. - suttogja Fuzz miközben felkészül a legrosszabbra, s igyekszik elbújni (stealth vagy init? Smile)
Quote this message in a reply
#3
- Szóval nem te voltál, aki így felkoncolta Big Grin
Quote this message in a reply
#4
(05-25-2018, 02:46 PM)Konyak Wrote: - Szóval nem te voltál, aki így felkoncolta Big Grin

OOC - Mostmár én is értem milyen gőzölgő belekről beszélt, de addig nem tűnt fel, hogy valójában egy sárkány ölte meg, nem egy ajtó, s nem is Fuzz Smile

Nem bizony, s csodálkéznék, ha a sárkány önként visszament volna a koboldok ketrecébe, bármennyire is "háziállat".
Megüzeni Gábirelnek is, hogy vigyázzon, mert vagy egy elszabadult sárkány a környéken.

OOC2 - Az még mindig nem értem, hogy a gobbók merre közlekedtek ki-be, mert vagy a ketreces-Mípós termen kellett áthaladniuk mindig, azaz kobold területen, vagy van másik kijárat is amit nem találtunk még meg. Viszont a toronyhoz ezekszerint eljutottak, mert volt ott 4-5 gobbó hulla az előző csapat jóvoltából, tehát mégis jártak arra, azaz kellene egy titkos átjárónak lennie megkerülve a koboldokat, mert különben értelmetlen, hogy ott tartották a sárkányt egy darab Mípóval, nem?

OOC3 - DM, kulcsokról jut szembe, a börtönajtó kulcsát sem találtuk meg eddig senkinél? Annak is léteznie kell valahol.  Át kell take20-zni majd az egész szintet Smile
Quote this message in a reply
#5
Ooc1 Fuzz ölte meg, a túlzott képpel csak arra utaltam, hogy a goblin akciója hősies és önfeláldozó volt, Fuzz meg jó, bármit is jelentsen ez.

Ooc2 ott a pont, ez bizony érdekes kérdés.

Ooc3 az volt bennem, hogy az a kulcs már meglett, de ha nem, akkor mégis valamelyik goblinnál volt, sőt volt ott még egy kulcs, ha még azt se találtátok volna meg már jó rég. (Két külön köz-goblinnál volt a két kulcs)

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Quote this message in a reply
#6
Miközben Konyak és Fuzz bájcsevegnek, Eric észrevesz a füstön keresztül az egyik oszlop tetején gubbasztó, nagyjából két láb magas sárkányfaragványt, ami pislog egyet.

Roll for initiative! (meglepi kör: Eric + "faragvány")
Quote this message in a reply
#7
Init 21.1
Quote this message in a reply
#8
OOC - Gábrielnek is dobj.
OOC2 - Mivel Eric nem jöhet 22-nél előbb, elkezdtem a kört...

Meglepi kör

23 - Az oszlop tetejéről egy fehér villanás kíséretében egy fagyos kúp tör elő és beteríti Arkust (save 8, -5hp cold) és Konyakot (save 17, -2hp cold), majd a fehér kis jégköpő arrébb röppen, takarásba kerülve mindenkitől.
?? - Eric...
Quote this message in a reply
#9
7.02: Eric átlép az "alsó" oszlop mögé és kikukucskál a sárkányra. Közben halkan mondja Konyaknak: Konyak, te tudsz a nyelvén, mond neki, hogy a barátai vagyunk!
Quote this message in a reply
#10
Első kör

23 - A sárkány Eric és a száját tátó Arkus között ellibben a fejek fölött, a folyosón végig nyugatra, s eltűnik szem elől... kivéve Gábrielt, aki látja, hogy berepül a kúthoz, mielőtt az ő szeme elől is eltűnne.

Party time
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.