RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
(11-02-2016, 03:35 PM)Fuzz Wrote: A hobbó nem követte Fuzz-t amikor először hátralépett 5 lábat, nem azt írtad? Vagy most lépett oda ahol van miután újabb 5 lábat hátralépett, Erki alatti mezőre?

a "kellemetlen közel maradjon a gnómhoz" Erkire vonatkozik. Erre gondoltál?
Quote this message in a reply
Igen, erre de a másik részére.

" A kékköpenyes hobó odébb áll, hogy jobban lássa a csalabárdot, de még kellemetlen közel maradjon a gnómhoz."

Valamiért az rémlett, hogy a félgnóm után lépett, mert az csalta magára, de közel maradt a gnómhoz is, azaz 5lábnyi lépéssel vissza tudna lépni ha kellemetlenkedni akar. De tényleg csak "odébb áll" volt, hogy merre odébb az nem Smile

No mindegy, Fuzz egyelőre delayel a második 5 láb után.
Quote this message in a reply
(11-05-2016, 08:03 PM)Fuzz Wrote: ooc - azért ha mégis hörög és köhög, akkor gyaníthat valamit Smile Ha mégsem észlel semmit, akkor majd Fuzz segít neki a 6-os bölcsivel Wink
IMHO: Az élettel egyértelműen össze ill. össze nem illeszthető jeleket pár méterről egy perc alatt perception-nel is észre lehet venni. Természetesen lehetnek olyan kétes nehéz esetek, amikor Heal skill kell hozzá, hogy az amber él vagy sem. Szabályos de igen gyenge légzés, tetszhalál, ...

@DM: A lényeg, hogy szerinted Konyak egyiket sem vesszi észre az íjászon.
Quote this message in a reply
Ezért írtam, hogy lehet ez is, az is. A sámántól nemigen látni, de nem esett le feje-lába, és nem egy kád vérben fürdik. Hogy mennyire szívós, azt Konyak nem tudja megítélni, és pulzushoz meg ilyenekhez oda kéne térdelni.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Quote this message in a reply
A sámán vagy gyógyította, stabilizálta vagy kivégezte, hogy ő legyen az új főnök Smile
Quote this message in a reply
Fuzz kinyitja a zsákot, és talál benne:
(... Eric, nem találom a MW-s karlapodat... roll20 az érvényes?...)
Quote this message in a reply
(11-14-2016, 09:17 AM)DM Surranó Wrote: Fuzz kinyitja a zsákot, és talál benne:
(... Eric, nem találom a MW-s karlapodat... roll20 az érvényes?...)
Ericnek nincs MasterWork karlapja. Smile A roll20 az érvényes. Elkezdtem ugyan áttenni Mythweawerre, de félbemaradt. Úgyhogy egyelőre a roll20-os az érvényes.
Quote this message in a reply
(11-14-2016, 06:58 PM)DM Surranó Wrote: Csak mert ott nincs semmi felszerelés feltüntetve... majd megnézem a leveleimet, ha az sincs, akkor valami kezdő felszerelés lesz.

Nem kell mw, jó a roll20, csak akkor legyen teljes.
Hú, akkor ott sem lett átkonvertálva rendesen. :/ A régi DnD3-as roll20-ban nem tudom, volt-e valami, vagy a Plothook-on volt csak meg. Ha a LibreOffice-om elindul végre, akkor megnézem, nálam mi van meg.
EDIT: De egyébként emlékeim szerint nem volt semmi extrája. Volt négy surikenje, amiből egyet még az elején eldobott. Volt egy normál ruhája, rajta Moradin szimbóluma felhímezve, két oldalán egy-egy ököllel, a derekára kötve fából faragott Moradin szimbólum. Ezen kívül volt nála néhány napra való kaja. Más nem rémlik.
Quote this message in a reply
(11-14-2016, 06:58 PM)DM Surranó Wrote: Csak mert ott nincs semmi felszerelés feltüntetve... majd megnézem a leveleimet, ha az sincs, akkor valami kezdő felszerelés lesz.

Nem kell mw, jó a roll20, csak akkor legyen teljes.

ooc - mondtam, hogy a törpnek nem is volt cucca Smile Egyébként Fuzz zsákját vitte, segített neki, azt megtalálhatták nála, mert az volt a mondás, hogy ő tudja legkönnyebben lerakni (elengedni), mivel puszta kézzel harcol. Fuzz meg a közös lantern vitte legutóbb. (Mert D&D-ben még egy része a sackban volt, amit Virgonc hiányában Eric segített cipelni, másik része a backpackban volt a cuccnak a könnyebb dolgok - aztán PF-ben már nem lett ennyire szétválogatva, konvertálva)
Quote this message in a reply
Ha volt Eric-nek zsákja, és mind a kettőt Eric vitte, akkor is Eric-ét kapja meg. Találtam excelből exportált pdf-et, abból az látszik, hogy quarterstaff meg shuriken. Darabszám nem volt jelölve.

EDIT: egy korai változat nyomai:

Backpack 2gp
Bedroll 0.1gp
Waterskin 1gp
kaja 10x0.5 = 5 gp
belt pouch 2x1 = 2 gp
sajt: 3x0.1 = 0.3 gp
shuriken 2gp (ez az ár alapján 10db-ot jelent)
+ wooden holy symbol 1 gp

viszont épp arról szólt a levél, hogy ez 13.4gp, én meg 24gp-t számoltam. (lehet, hogy elnéztem, és 5 suriken árát 1 suriken árának vettem, akkor 21.4 lenne, de még akkor is hiányzik pár garasnyi cucc)
ennek ellenére ha jobbat nem találunk, akkor feltételezzük, hogy ezek vannak Eric zsákjában (Fuzz a botot is megkapja, hadd cipelje)
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.