RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-22-2017

Negyedik kör
20 - Erki átgázol Eric-en, majd Aranyeső egyik felét összetöri (AC19, -3hp)
17 - Eric megtapossa a mulcsot, és megpróbál a fácska lábára lépni, de kénytelen rájönni, hogy annak csak gyökere van.
16 - Fuzz kutyája tovább tépi az ágakat, miközben gazdája arra figyel, történik-e valami váratlan esemény.
15 - Arkus előretör Eric korábbi helyén túl.
12 - Konyak stabilan tartja a pozicióját és hagyja Dyrrát kibogozni a helyzetet.
9 - Dyrra (majd Konyaktól függően) átverekszi magát a törmeléken és a tömegen, és igyekszik elállni a gally útját.

4 - Aranyeső megböki a kutyust (AC17 -1hp), majd a sarok felé húzódik.

Ötödik kör
20 - Erki követi a gallyat és összevissza hadonászik a csatacsillaggal, hogy zavarba ejtse.

Party time! (Eric, Fuzz, Arkus, Konyak, Dyrra)

"terep":

. f # # # #
A k e a . #
. . . . . #
. E . . . #
. . . D . .

A-rkus
a-ranyeső
D-yrra
E-ric
e-rki
f-uzz
k-utyu
# - fal
szürke - törmelékes


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 06-22-2017

Konyak várakozik tovább és közben igyekszik óvatosan megsimogatni az oroszlán hátát. Big Grin


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 06-23-2017

Eric öt lábat előrelép és megsorozza a bokrot: [1d20+2] = 2+2 = 4, [1d20+2] = 14+2 = 16, ha a második talált, akkor a sebzés: : [1d6+2] = 3+2 = 5


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-23-2017

A bokor összeesik, mielőtt Fuzz kutyája odaérne.

Battle over

Dyrra érdeklődve odamegy a kutyához, hogy lássa, barát-e, vagy le kell taglózni. A kutyának feltehetően nagyon tetszik a közeledés, mert az egyébként nem túl parti-arc ork nő most a legjobb formáját hozza (OOC - natural 20 on wild empathy Smile )


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-23-2017

(06-23-2017, 09:14 AM)DM Surranó Wrote: A bokor összeesik, mielőtt Fuzz kutyája odaérne.

Battle over

Dyrra érdeklődve odamegy a kutyához, hogy lássa, barát-e, vagy le kell taglózni. A kutyának feltehetően nagyon tetszik a közeledés, mert az egyébként nem túl parti-arc ork nő most a legjobb formáját hozza (OOC - natural 20 on wild empathy Smile )

Mivel az ellen elesett igy Fuzz odamegy es megsimogatja es megficseri a kutyat a korabban tervezett tamadas helyett. Majd futtva megindul a deli ajtohoz. A kutya elmeletileg koveti, ha az a celja, h megvedje, megtamadja az idezo ellensegeit?

A déli és a keleti ajtó most nyitva van? Mert amikor a déli feldertéssel végeztünk becsuktuk mindkettőt. Vagy csak roll20-n maradt nyitva?

"Köv körben" odamegy és kinyitja a déli ajtót


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-23-2017

Ha Fuzz tud parancsot adni az idézett lénynek, akkor az lehet "guard" vagy hasonló. Csak azért, hogy egy esetleg felbukkanó ellent támadjon, nem fogja követni a "gazdit". Vagy de?
A keleti biztos nyitva van, mert arról jöttek a facsemeték. A déli csukva volt, de most már az is nyitva.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-23-2017

(06-23-2017, 02:35 PM)DM Surranó Wrote: Ha Fuzz tud parancsot adni az idézett lénynek, akkor az lehet "guard" vagy hasonló. Csak azért, hogy egy esetleg felbukkanó ellent támadjon, nem fogja követni a "gazdit". Vagy de?
A keleti biztos nyitva van, mert arról jöttek a facsemeték. A déli csukva volt, de most már az is nyitva.

OOC - Hát nem tudom, nem igazán használtam korábban summonolt lényeket, kinek van ezzel több tapasztalata? Volt már valaki druida?
Eleve honnan tudja, h ki az ellenség amikor megjelenik, hisz nem is látta még, hogy ki-kit támad, ki-kivel van?
"It attacks your opponents to the best of its ability"
Ahhoz, hogy ezt tartani tudja csak célszerű a rangen belül tartózkodnia.
Mi van ha egy csatában a "gazdi" elmegy távolabb mondjuk 60 lábat, s ott támadják meg, akkor a summonolt lény megy oda segíteni vagy támadja akit eddig támadott?

Fuzz megnézi, hogy ott van-e még a pajzsa ahol hagyta. Ha igen, s nem lát ellenséget, akkor kövkörben közelebb osonkodik (20láb), s ha mindig nem észlel ellent, akkor majd az azt követő körben odamegy a pajzshoz és felveszi. Aztán kövköben mindenképp withdraw, ajtó becsuk, táborba vissza.
Ha észlelt ellent, akkor a kutyus gondolom jön segíteni.

Táborban...

Rendesek ezek a gallyak, hogy idejönnek, így nem kell nekünk menni gyűjteni - mondja miközben összegyűjti őket a kialudt tábortűz közelébe, hogy ha kell lesz megint tűzrevaló.

Ki, hogy van? Megnézzük a déli kőajtót, vagy még kell pihennetek? Érdeklődik Konyak és Dyrra hogy léte felől.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-26-2017

Dyrra köszöni jól van (5-ből 4-et visszakapott), Konyak a lehetőségekhez mérten jobban nem is lehetne, viszont varázslatokkal még ő és Erki fel kell, hogy tankoljon.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 06-26-2017

Konyak felfrissíti repetoárját, amikor van rá lehetősége.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 06-26-2017

(06-23-2017, 08:10 PM)Fuzz Wrote: Ki, hogy van? Megnézzük a déli kőajtót, vagy még kell pihennetek? Érdeklődik Konyak és Dyrra hogy léte felől.
- Menjünk nézzük meg, hátha ott nyugodtabban lehet pihenni.