RPG Addicts | We Know You're Hooked
[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban... (/showthread.php?tid=161)



RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 11-02-2016

(11-02-2016, 03:35 PM)Fuzz Wrote: A hobbó nem követte Fuzz-t amikor először hátralépett 5 lábat, nem azt írtad? Vagy most lépett oda ahol van miután újabb 5 lábat hátralépett, Erki alatti mezőre?

a "kellemetlen közel maradjon a gnómhoz" Erkire vonatkozik. Erre gondoltál?


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 11-02-2016

Igen, erre de a másik részére.

" A kékköpenyes hobó odébb áll, hogy jobban lássa a csalabárdot, de még kellemetlen közel maradjon a gnómhoz."

Valamiért az rémlett, hogy a félgnóm után lépett, mert az csalta magára, de közel maradt a gnómhoz is, azaz 5lábnyi lépéssel vissza tudna lépni ha kellemetlenkedni akar. De tényleg csak "odébb áll" volt, hogy merre odébb az nem Smile

No mindegy, Fuzz egyelőre delayel a második 5 láb után.


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Konyak - 11-06-2016

(11-05-2016, 08:03 PM)Fuzz Wrote: ooc - azért ha mégis hörög és köhög, akkor gyaníthat valamit Smile Ha mégsem észlel semmit, akkor majd Fuzz segít neki a 6-os bölcsivel Wink
IMHO: Az élettel egyértelműen össze ill. össze nem illeszthető jeleket pár méterről egy perc alatt perception-nel is észre lehet venni. Természetesen lehetnek olyan kétes nehéz esetek, amikor Heal skill kell hozzá, hogy az amber él vagy sem. Szabályos de igen gyenge légzés, tetszhalál, ...

@DM: A lényeg, hogy szerinted Konyak egyiket sem vesszi észre az íjászon.


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 11-06-2016

Ezért írtam, hogy lehet ez is, az is. A sámántól nemigen látni, de nem esett le feje-lába, és nem egy kád vérben fürdik. Hogy mennyire szívós, azt Konyak nem tudja megítélni, és pulzushoz meg ilyenekhez oda kéne térdelni.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 11-06-2016

A sámán vagy gyógyította, stabilizálta vagy kivégezte, hogy ő legyen az új főnök Smile


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 11-14-2016

Fuzz kinyitja a zsákot, és talál benne:
(... Eric, nem találom a MW-s karlapodat... roll20 az érvényes?...)


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Eric Thunderfist - 11-14-2016

(11-14-2016, 09:17 AM)DM Surranó Wrote: Fuzz kinyitja a zsákot, és talál benne:
(... Eric, nem találom a MW-s karlapodat... roll20 az érvényes?...)
Ericnek nincs MasterWork karlapja. Smile A roll20 az érvényes. Elkezdtem ugyan áttenni Mythweawerre, de félbemaradt. Úgyhogy egyelőre a roll20-os az érvényes.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Eric Thunderfist - 11-14-2016

(11-14-2016, 06:58 PM)DM Surranó Wrote: Csak mert ott nincs semmi felszerelés feltüntetve... majd megnézem a leveleimet, ha az sincs, akkor valami kezdő felszerelés lesz.

Nem kell mw, jó a roll20, csak akkor legyen teljes.
Hú, akkor ott sem lett átkonvertálva rendesen. :/ A régi DnD3-as roll20-ban nem tudom, volt-e valami, vagy a Plothook-on volt csak meg. Ha a LibreOffice-om elindul végre, akkor megnézem, nálam mi van meg.
EDIT: De egyébként emlékeim szerint nem volt semmi extrája. Volt négy surikenje, amiből egyet még az elején eldobott. Volt egy normál ruhája, rajta Moradin szimbóluma felhímezve, két oldalán egy-egy ököllel, a derekára kötve fából faragott Moradin szimbólum. Ezen kívül volt nála néhány napra való kaja. Más nem rémlik.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 11-14-2016

(11-14-2016, 06:58 PM)DM Surranó Wrote: Csak mert ott nincs semmi felszerelés feltüntetve... majd megnézem a leveleimet, ha az sincs, akkor valami kezdő felszerelés lesz.

Nem kell mw, jó a roll20, csak akkor legyen teljes.

ooc - mondtam, hogy a törpnek nem is volt cucca Smile Egyébként Fuzz zsákját vitte, segített neki, azt megtalálhatták nála, mert az volt a mondás, hogy ő tudja legkönnyebben lerakni (elengedni), mivel puszta kézzel harcol. Fuzz meg a közös lantern vitte legutóbb. (Mert D&D-ben még egy része a sackban volt, amit Virgonc hiányában Eric segített cipelni, másik része a backpackban volt a cuccnak a könnyebb dolgok - aztán PF-ben már nem lett ennyire szétválogatva, konvertálva)


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 11-14-2016

Ha volt Eric-nek zsákja, és mind a kettőt Eric vitte, akkor is Eric-ét kapja meg. Találtam excelből exportált pdf-et, abból az látszik, hogy quarterstaff meg shuriken. Darabszám nem volt jelölve.

EDIT: egy korai változat nyomai:

Backpack 2gp
Bedroll 0.1gp
Waterskin 1gp
kaja 10x0.5 = 5 gp
belt pouch 2x1 = 2 gp
sajt: 3x0.1 = 0.3 gp
shuriken 2gp (ez az ár alapján 10db-ot jelent)
+ wooden holy symbol 1 gp

viszont épp arról szólt a levél, hogy ez 13.4gp, én meg 24gp-t számoltam. (lehet, hogy elnéztem, és 5 suriken árát 1 suriken árának vettem, akkor 21.4 lenne, de még akkor is hiányzik pár garasnyi cucc)
ennek ellenére ha jobbat nem találunk, akkor feltételezzük, hogy ezek vannak Eric zsákjában (Fuzz a botot is megkapja, hadd cipelje)