RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Tizedik fejezet - New Kids on the Block
Gábriel tartja a helyzetét, mint eddig, folytatja az előző csatában megkezdett readyt a kútban.
Quote this message in a reply
Második kör.

Calcryx dühösen az őt markolászó Konyakra köp, megint elhibázva a törpöt, de telibe kapva az ajtóban kíváncsiskodó orkot.
- Erissz! - követeli továbbra is.

Fuzz, Konyak, Gábriel, Eric, Arkus jön.
Quote this message in a reply
Konyak szol meg az elozo koreben, hogy: "Kerek egy kotelet!".
Remelem kap.

Ezek utan megkotozi a szajat is. Majd a szajt osszeszoritva - biztos ami biztos, se kopni se harapni ne tudjon - megindul vele a tomlocbe.

OoC - Ehhez nem kell dobnia, ha jol tudom.
Quote this message in a reply
Fuzz felhagy a readyvel és nagy sóhajtozások közepette előkotorja a kötél másik felét. (10 vagy 40 láb attól függően melyik tört darabokra) OOC - ha elfelejteném, szóljatok majd, hogy a törött darabokért ne felejtsen visszajönni.

Máskor hagyd inkább rám a diplomáciát. - mondja láthatóan sértődötten miközben átnyújtja a kötel másik felét - Jobb lesz  ha csak fordítasz. (Fuzz nem tudja elképzelni mivel hergelte fel Konyak ennyire, mivel nem értette, hogy a másik terembe szállításra dühödött be)
Quote this message in a reply
Ooc - kicsit kemény így retrozni, de mondjuk azt, hogy az újabb köpésre bukott ki ez Konyakból.

Mielőtt Fuzz sóhajtozni kezdene, Eric is véleményt mond.
- Azt már nem! Foghatod, de ne kötözd meg!

Ezután Fuzz...

Ooc - DMPC a játékos feltételes utasításai alapján cselekedett.
Ooc2 - asszem tie up-ra is kell dobni, de Konyaknak vsz. trivialis

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Quote this message in a reply
Fuzz 20 környékén a http://forums.rpgaddicts.com/showthread....4#pid34284 szerint jár el, s Konyakra bízza, hogy elveszi-e a kötelet, megkötözi-e, vagy csak a száját, vagy nem, mivel nem tudja mit beszéltek Konyakkal, de azt látta, hogy 2x is támad már a sárki (Konyak+Eric, majd Arkis). Egyelőre inkább Konyakban bízik, mégha durci is amiért nem hagyta szóhoz jutni, mint a hatodszor is támadó sárkányban, legalábbis amíg nem tárgyalt vele. Márpedig tárgyalni csak Konyakon keresztül tudunk.

Ha Konyak elveszi a kötelet, akkor hozzáteszi. De vigyázz rá, nehogy ez is elfagyjon...

OOC - Ha börtönbe viszi, akkor egyébként felesleges lehetne megkötözni, ott úgyis elengedi, de mivel a szabályok olyanok, hogy pinnedből is tudhat szabadulni, így lehet egyszerűbb kötözve odacipelni. Nem mintha feltételezném, hogy a füstös teremben meg akarna lépni, de mégis Wink
Quote this message in a reply
Eric elveszi Fuzztól a kötelet, amíg Konyak a sárkány lefogásával van elfoglalva.
- Azt mondtam, nem.
Quote this message in a reply
(06-22-2018, 11:31 AM)DM Surranó Wrote: Eric elveszi Fuzztól a kötelet, amíg Konyak a sárkány lefogásával van elfoglalva.
- Azt mondtam, nem.

"Majd én" - teszi hozzá Eric Big Grin

Fuzz hagyja, hogy Eric elvegye, biztos ő akarja megkötözni, gondolja. Elvégre csak azt mondta, hogy Konyak nem kötözheti meg, azt nem, hogy ő vagy más sem fogja Smile
Az most nem jut eszébe Fuzznak, hogy amikor leköpte, egyben charmolta is a sárkány Ericet Smile

Bizonyára ő sem tudja, hogy ez egy gonosz sárkány, mint Fuzz sem, s jelen helyzetben ez a legbölcsebb dolog, amit egy jó öreg törp isteni sugallat hatására tehet. Big Grin
Szegény Konyak mint a sárkányok tudora meg értetlenül állt eddig is, hogy ezek itt mit babusgatják a kis gonosz sárkányt Smile 

OOC - Most az lenne, szép, ha Konyak-Eric elkezdené, hogy De igen... De, nem. De azt mondtam igen. De én meg, hogy nem, aztán összeverekszenek a sárki meg lelép, hehehe Big Grin
Quote this message in a reply
Konyak...?
(OOC - nem annyira van csata, de ami van, az inkább PC-DMPC interakció, úgyhogy inkább most eltekintek a 48 órás szabálytól és nem venném át a PC-t is DMPC-be...)
Quote this message in a reply
Elvileg csata van es haladunk kor sorrendben, tudtommal nem Konyak jon, beszelni meg majd beszel kesobb.
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
5 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.