RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Tizedik fejezet - New Kids on the Block
A nő cucca talán hiányzott, Erkié megvan.
Amint itt cseveg a trió, megérkezik a törp is.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Quote this message in a reply
(10-17-2018, 11:10 PM)DM Surranó Wrote: A nő cucca talán hiányzott, Erkié megvan.
Amint itt cseveg a trió, megérkezik a törp is.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

A fegyver a lényeg, h azt otthagyta-e.
A nő cucca persze, h hiányzott mivel az nálunk van Smile Legalábbis ami számít könyv és bot. Szóval a zsákja nincs ott, nem mindegy mi maradt ott, korábban amikor részletesen átnéztem azt mondtad, semmi nem hiányzik. Sad
Quote this message in a reply
Ooc - Szerintem csak azt írtam, hogy ránézésre a druida irodájából nem pakoltak ki, pl vaskos kötetek megvannak. Annyira nem nézett szét a páros, hogy tételesen mi volt meg s mi nem, de a táborban Erki zsákját futtában látták. A menetfelszereléséről nincs emlék, úgyhogy esélyes, hogy fegyver, pajzs, vért volt nála.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Quote this message in a reply
- Ha kimerulten, sebesulten, eroforrasok nelkul megyunk a vagohidra, azzal nem segitunk Erkinek. Ha tenyleg bajban van.
Quote this message in a reply
(10-19-2018, 03:27 PM)DM Surranó Wrote: Ooc - Szerintem csak azt írtam, hogy ránézésre a druida irodájából nem pakoltak ki, pl vaskos kötetek megvannak. Annyira nem nézett szét a páros, hogy tételesen mi volt meg s mi nem, de a táborban Erki zsákját futtában látták. A menetfelszereléséről nincs emlék, úgyhogy esélyes, hogy fegyver, pajzs, vért volt nála.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Ha csak futtában látták akkor oké, nekem úgy rémlett, hogy nyomokat is keresgéltünk, hogy mi történhetett, sőt hogy a cuccokra külön rákérdeztem, de lehet nem, mindegy... majd megnézzük.

Erki zsákját? Volt neki? Ha volt neki "eredeti" felszerelése, zsákja, akkor az mi találhattuk meg a gobbóknál a miénkkel együtt, s most kapta volna vissza ő is, nem? Vagy mielőtt lekjöttünk megtalálta a kiszabadulása után? 
Emélkeim szerint gobbó vértet, pajzsot vett fel, s talán Dem morningstarját kölcsönadta neki Fuzz, de hogy azt elfogadta-e végül már nem tudom, mert valami kardot emlegettél, h azzal nyomul inkább (harcos-pap, nem csak pap).
Quote this message in a reply
(10-19-2018, 04:36 PM)Konyak Wrote: - Ha kimerulten, sebesulten, eroforrasok nelkul megyunk a vagohidra, azzal nem segitunk Erkinek. Ha tenyleg bajban van.

Biztos, hogy bajban van, különben csak szólt volna valamit. Bár az is elég baj, ha elengedte a lányt. Elképzelhető, hogy elbájolta Erkit, bár ahhoz el kellett volna oldoznia (emlékeim szerint meg volt kötözve csak nem volt eszméletlen vagy fordítva???), s ha a botja, varázskönyve nélkül képest volt rá, akkor lebecsültük a képességeit.

Vesz egy nagy levegőt, s sóhajt egy még nagyobbat.

Attól tartok, sajnos igazad van Konyak. Most azonnal nem tudunk neki segíteni, de mielőbb fel kell rá készülnünk, hogy a nyomába eredjünk, ne késlekedjünk sokat. 
Újabb sóhaj.
Pedig biztos van felderítetlen ősi titok még itt is, s a koboldokkal is persze még visszajöhetünk később is, remélem. S itt ez a sok újrahasznosítható cucc, mit csináljunk velük? - teszi fel a kérdést, inkább csak magának, mert már hamari módon mondja is a teendőket, elvégre ő az önkéntes vezető.

Először is, mutasd csak az a törp tekercstartót, Konyak. 
Ha Konyak odaadja, akkor kinyitja és megnézi miközben a következőt szövegeli - Hátha egy törp térkép van benne, amely segíthet eligazodni idelent.

Ha még él utána.

Nyissuk ki a ládát, rakjuk bele az egyéb apróságokat is, hogy egy helyen legyen minden, az értékesebb tárgyakat vigyük magunkkal vagy adjuk el Tölgybuckán. Amit nem tudunk elvinni azt zárjuk be a lenti szobába, hogy ne kerüljön a gonosz koboldok kezére. Holnap reggel pedig utána eredünk. Rendben?

Nyomat egy detect magicet a ládára, mert már nem emlékszem melyik részén volt, s milyen mágia, belül, záron, mindkettőn.
EDIT: közben megtaláltam kincsesláda leirasban, szoval nem tudja biztosan hol azt meg vegkepp milyen.

Ha mindenki eleg messze all, akkor a feher kulccsal megprobalja kizarni, de nem nyitja ki egyelore.

OoC - milyen messze is van TBK innen? hány óra, milyen napszak van, reggel pihi után indultunk goblinok ellen, ugye?
Quote this message in a reply
Eric épp akkor ér ki a kútból, amikor Fuzz kijelenti, hogy feltöri a törp pecsétet. Vagyis már hallótávon belül, de még nem egy szobában.

Tölgybucka úgy hat óra, de Fuzz nem emlékszik, hogy az lóval vagy gyalog volt. A gnóm gyomra szerint úgy dél körül járhat az idő.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Quote this message in a reply
Micsoda véletlenek Smile
Nem jelenti ki, hogy feltöri, csak a fenti szöveget mondja. Persze Eric gondolhat rá, hogy az azt jelenti, hogy feltöri. Smile
Utána ha Konyak odaadta, akkor feltöri, ha nem akkor könyörög neki, hogy adja oda....
Quote this message in a reply
Óvatosan azzal a tekerccel! szól a kútból közeledve Eric. Nem tudhatod, mekkora bajt hozol a fejedre ha meggondolatlanul elpusztítod a törpék teremtőjének szent ereklyéjét! Akár az én kezem által... teszi hozzá gondolatban.
Quote this message in a reply
(11-14-2018, 06:24 PM)Eric Thunderfist Wrote: Óvatosan azzal a tekerccel! szól a kútból közeledve Eric. Nem tudhatod, mekkora bajt hozol a fejedre ha meggondolatlanul elpusztítod a törpék teremtőjének szent ereklyéjét! Akár az én kezem által... teszi hozzá gondolatban.

Nem pusztítok el semmit, csak térképet keresek, hátha segít Erkit megtalálni.
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.