RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Tizedik fejezet - New Kids on the Block
#11
OOC - 23-nál támadott, harapott és utána még el is repült a kútig, jól értem, ugye?

22 - Gábriel kiált amint az meg lett neki hagyva, hogy ha meglát valami idegent arra. "Erre repült, a kút felé!" - majd delayel, mivel nem kapott más utasítást
21 - Fuzz készült jelezni Gábrielnek mentálisan, hogy állja el az ajtót, illetve szólni a többieknek, hogy csukjuk be a keleti ajtót. De mostmár minek.... miután G. jelzett
(OOC - a karik még nem is láttak ebből semmit Eric kivételével mivel 5 lábig látunk nem? Csak amit Eric mondott annyit tudunk, illetve a jeges támadásról akit érintett).

Fuzz futva (vagyis sietve, double move, mert nem egyenes végig a terep) elindul utána, nem mintha lenne értelme, de ő azt még nem tudja, hogy milyen szupergyors, mivel nem is látta, hogy támadott is. Bár azt sejtheti, ha már nincs a teremben, akkor nem egy lajhár. Közben Gábrielnek üzen, "Kapd el, vagy tartóztasd fel!"
Gábriel felhagy a delayjel és utána reppen a kút felé (jelölve), ha látja akkor a további mozgása aszerint...
Quote this message in a reply
#12
A jelölt táv 43 láb, Gábriel sebessége 30 láb. "Futott"? (asszem abban egyeztünk, hogy lehet egy action-t futni, bár az ajtó éppenséggel akadálynak is lenne nevezhető, és akkor nem tudna átfutni rajta...)
Quote this message in a reply
#13
(05-27-2018, 06:21 AM)DM Surranó Wrote: A jelölt táv 43 láb, Gábriel sebessége 30 láb. "Futott"? (asszem abban egyeztünk, hogy lehet egy action-t futni, bár az ajtó éppenséggel akadálynak is lenne nevezhető, és akkor nem tudna átfutni rajta...)

Repülésre gondoltam, 2x30-at tud mozogni. De lehet úgy, hogy nekifutott és felrepült, cészerű átrepülnie a ládán meg a többi cuccon, mint DT terepen topogni Smile
Lerepülte a jelölt távot, s a továbbit aszerint teszi meg, hogy mit lát bent, erre gondoltam.
Quote this message in a reply
#14
2x30at tud repülni, tehát ha double move (double fly)-ra gondoltál, akkor már a második felét elkezdted, csak ezt akartam tisztázni. A repülés "triviális" volt, a futás azért volt idézőjelben, plusz nem tudok olyan szabályról (rémlett, de nem találtam), hogy repülés közben run action-t nem lehet csinálni (de charge-ot igen, ami... lol)
Nem lát odabent sárkányt, se egyéb életet.
Quote this message in a reply
#15
(05-27-2018, 05:44 PM)DM Surranó Wrote: 2x30at tud repülni, tehát ha double move (double fly)-ra gondoltál, akkor már a második felét elkezdted, csak ezt akartam tisztázni. A repülés "triviális" volt, a futás azért volt idézőjelben, plusz nem tudok olyan szabályról (rémlett, de nem találtam), hogy repülés közben run action-t nem lehet csinálni (de charge-ot igen, ami... lol)
Nem lát odabent sárkányt, se egyéb életet.

Ebben az esetben folytatja az útját a kút felé, s belerepül a kút szájába. Ha jól látom a 60láb pont elég arra. Lehet lement, de lehet csak fent "elbújt".
Majd megszólal G.
Mivel fizikailag nem tudta sem elkapni, sem feltartóztatni, így verbálisan próbálja meg feltartóztatni, hogy az utasításnak megfelelően cselekedjen.
"Vigyázz, lent van a vadász és az őrült druida!" - ami tulajdonképpen igaz, hogy lent vannak, de azért dobok blufföt is, hátha kell

Gabriel [1d20] = 13 bluff

"Gyere vissza!" - kiáltja miközben lebeg a kút szájában, ha esetleg nem ment még le, talán így fel tudja tartótatni fizikailag is.
Quote this message in a reply
#16
a kútkáva délkeleti sarkáig ér le, lenéz, de ott se látja a bestiát, és szagát sem érzi másnak, csak a sok goblinoid hullának. (mondjuk amilyen gyorsan repült, esni meg baromi gyorsan tud, az is biztos)
Többiek? Arkusra javaslatot fogadok
Quote this message in a reply
#17
(05-27-2018, 08:54 PM)DM Surranó Wrote: a kútkáva délkeleti sarkáig ér le, lenéz, de ott se látja a bestiát. (mondjuk amilyen gyorsan repült, esni meg baromi gyorsan tud, az is biztos)
Többiek? Arkusra javaslatot fogadok

Arkus becsukja a keleti ajtót, ha esetleg visszajönne, arra ne menjen, bár miért tenné... Ha nem akkor mozog a két é-ny-i ajtóhoz, egyiket becsukja, másikon bemegy, aztán azt is becsukja maga mögött.
Quote this message in a reply
#18
(05-27-2018, 08:54 PM)DM Surranó Wrote: a kútkáva délkeleti sarkáig ér le, lenéz, de ott se látja a bestiát. (mondjuk amilyen gyorsan repült, esni meg baromi gyorsan tud, az is biztos)
Többiek? Arkusra javaslatot fogadok

Megnéztem még1x, én 55-nek mérem azt a kiindulási helytől ahova raktad, a kút szája meg onnan egy "fél" négyzetnyire van, ezért gondoltam, hogy 60-nal a kút szája fölé tud repülni.
Quote this message in a reply
#19
Konyak bemegy körbenézni a terembe, majd rögtön ki is fordul és becsukja az egyik nyitott ajtót, erre fel is szólítja a többieket:
- Csukjuk be az ajtókat!
Quote this message in a reply
#20
OOC - Konyakon nem a breastplate van már? akkor 30ft, éppcsak bekukkant a törött ajtón, nem lép be... ennek ellenére...

Konyak beles az ajtón, de közben megcsúszik a fagyott véren (Balance 7 vs DC15, hacsak nincs valahonnan balance-ra +8-a), és fenékre ül. Feltápászkodás közben amennyire lehet, körbetekint.

Kitömött állatfejek díszítik ennek a félköríves szobának a falait. A rögzítés elég fércmunka, és a mindenféle fejek közt akad marha, patkány, és sok egyéb, nem túl lenyűgöző példány. Néhány elrettentő trófea is osztozik a falakon az állatokkal, mint például pár kobold halálra torzult ábrázata.
Összetört és szétzúzott szekrények és asztalkák terítik be a szoba fal melletti részeit, valamiféle féktelen tombolás néma szemtanúiként. Egy rozsdás vaskaró áll ki féloldalasan a földből a szoba közepén, melyről egy törött lánc maradéka lóg. A falak, a padló, és a törmelék java részét vékony jégréteg borítja.

Arkus bólint az ötletre, és a legközelebbi nyitott ajtót becsukja. (OOC - amit Konyak szándékozott), majd felzárkózik Eric mellé.

Eric...
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.