RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
OoC - a tron a roll20-on ures, akkor melyik a helyes?

Ha barhol kimaszhat, akkor Konyak a tron melle lepet es kerdoen nez a tron fele majd cselekszik valamit.
Na, húzzátok itt az időt Big Grin Mondjuk ki: Konyak a trón mellé lépett, s lecsapta a fővezírt (közben persze kapott 4-5 aoot, a közelében rejtőzködő gobbóktól, ha meg a fővezírtől)
OOC - Ha a hobbótól jár aoo, akkor azt gondold meg, hogy ott mászott-e ki, nehogy félreértés legyen, s lecsapjon a pucér kardjával, miközben te arra gondoltál, hogy mégsem ott mászol ki, hanem eggyel arrébb, s onnan cselekszel valamit... (ha lánccal nyomulsz, akkor van reached, ugye?)
gm layeren maradt a mocsok Smile javítottam
Ismétlem: Konyak ebben a körben az első (move) action-jével a kék négyzeten BELÜL a négy mező valamelyikén lehet.
Amit írtál, azt úgy értem, hogy a "std" action-öd az, hogy még egyet lépsz, és kérdőn nézel, esetleg ezen második mozgás közben előhúztál egy fegyvert?
28 - Konyak ügyesen elbújik az északi dobálózók elől, és a déliek képébe tol egy hányingert keltő kavalkádot. Mind a négy beájul.
26...14 - Gerelyek repkednek mindenfelé. Kettő eltalálja Konyakot (-5hp total), egy Eric-et (ac19 -1hp). A legrikitobb öltözetű goblin elkeseredetten ront Konyakra, de esélye sincs (ac11)
14 - Arkus mászik (+25 -> +35)
13 - még egy gerely áll a szemétkupacba Konyak mellett.
13 - Eric...

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
30 - "Élsz?" - visítja fel Fuzz free actionkét miközben mászik fel {+35 -> +40}

a) Ha nincs free actionként válasz, akkor idéz még1 csali-patit {+65}, Felfelé, az üreg szélére, ott védd magad, ahogy csak tudod - szöveggel (AC  és TD mode).

b)Ha van válasz, akkor elkezdi énekelni az alábbi buzdító dallamokat (IC: +1attack, +1damage minden havernak aki hallja), s további körökben free actionként fenntartja.

Fel, fel, ti rabjai a kútnak,
fel, fel, te dühös kalandor!
A győzelem napjai jönnek,                
a goblinoknak vége már.
A goblinokat végképp eltörölni
földalattról indulj velünk!                    
Az emelvény fog ledőlni:
Semmink nincs, s mindenünk lesz!

Ez a harc lesz a végső,
csak összefogni hát!
és goblinmentessé lesz                
holnapra a világ!      


Ha nem volt válasz, akkor kövkörben kezdi ezt, s minden további körben full round mászik felfelé, hacsak valami meg nem zavarja a tervben Smile
- Még cincog! - kiabállja le Konyak.
(04-24-2018, 03:29 PM)DM Surranó Wrote: 13 - Eric...
... marad az eredeti tervénél és a trónhoz legközelebbi részen mászik ki. Amint tudja, üti a főnököt egy stunning fisttel.

ooc: Most csak egy játékra tudok figyelni a háromból és mivel itt csata van, azért a másik kettőnek várnia kell legalább szombatig...
13 - Eric mászik rendületlenül, és kor végére felér a trónus lábához. Mintha csak gúnyolódna vele, a hobo csak ül ott, még a kardjához sem nyúl. Vajon mire várhat?

11 - egy tétova gerely lepattan a trónusról, de a főnök rezzenéstelenül.


10:01.6

30 - Fuzz mászik {+40}, cincog, és valami csodálatos módon Konyak válaszát hallja, ezért rágyújt egy tüzes indulóra.

29 - a pink gobbo ekkor teszi meg melee támadását Konyakra (ooc az előző körben a patira ment readied attack, ezt elfelejtettem). A másik földszinti melee goblin szivárványosat hány a túlvégen.
Konyak fájdalmas vinnyogást hall délkeletről.

28 Konyak...
OOC - Nem bűzlik még a fönök? Látta valaki mozogni?
A goblinok általános testszagát a jelen lévők egyike se tudja megkülönböztetni az enyészet édeskés bűzétől. Amit Konyak korábban érzett, az valami más.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
5 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.