RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
#81
(01-25-2018, 09:30 AM)DM Surranó Wrote: OOC - ő ork, te kis buta. hányást eszik reggelire.
... egy szóval Fuzz folytatja a goblinok fűzését?...

OOC - natural1-et akor is dobhat Smile

Természetesen folytatja.
(bár nyílván függhet attól mi történik miután kidobta a csomagot (Arkus, Konyak, Eric, goblinok), de egyelőre annyit hallott a hetedik körben, ha jól értettem, hogy Arkusék valahol a két ajtóhoz, Dyrra közelébe érnek. Konyak biztos előbb észreveszi őket, mind Fuzz)
#82
Összefoglaló Ericnek: (ha nem olvastad volna, fentebb részletesebben megtalálod)
Eric és Arkus amint megérkeznek a műhelyeket jelző ajtókhoz, megpillantják Dyrra meztelen, megcsonkított, és szörnyűségesen meggyalázott testét (inkább... maradványait). A pap egyből odarohan, tétován megérinti, és ...

(Innentől mindenkinek)
... Fuzz mondókáját egy morgás szakítja félbe, ami lassan, de biztosan velőtrázó ordítássá erősödik.
Fuzz nem láthatja, de Konyak és Eric igen, ahogy az ork pap Dyrra maradványai mellett remeg a dühtől. Kirántja előbb az egyik, majd a másik gerelyt a nő két combjából, köpenyét lekanyarítja, és abba csavarja törzsi társát. Felnyalábolja, átlép az "oltáron", és pár vackot visszakézből félresöpörve egy épkézláb asztalszerű valamire fekteti. Mindeközben ordít, szaggatottan veszi a levegőt, és úgy általában, remeg a dühtől.

Fuzz így ellenszélben ugyan, de befejezi a mondókáját, bár nem biztos benne, hogy az ordításon túl bárki hallotta, akárcsak ő maga is...

Egy-két percbe beletelik, míg Arkus ordítása alábbhagy.
(addig mit tesztek?)
#83
"Felnyalábolja, átlép az "oltáron", és pár vackot visszakézből félresöpörve egy épkézláb asztalszerű valamire fekteti."

Azaz kihozza a nagy terembe? Vagy máshol is volt asztal?

Először is megvárom Konyak cselekedetét, neki még van pár kör előnye. (pl. leütötte-e Arkust? Smile Becsukta az ajtót még mielőtt idértek-e, eléjük ment, stb)
Másodszor attól is függ meddig jutott pontosan Fuzz a szövegelésben a morgás, majd az ordítás kezdetekor. Mindenképp folytatja a szövegelést, de feltehetően a szövegen módosít, esetleg mozog is.

Gébrielnek üzen, hogy nézzen be az északi ajtón, nagyon óvatosan, amikor morgást hall.
#84
OOC - jó ötlet, inkább a kertbe viszi, ott mégiscsak van egy épkézláb kőasztal. Eredetileg a fegyverteremben, ahol ti vagytok, gondoltam, hogy talál valami helyet a fegyverállványok és ládák között. de a kert jobb.
a morgás közvetlenül a wisdom check után kezdődött és a forrása Arkus. Gábriel bekukucsol a hozzá képest északi ajtón, és nem tapasztal mozgást, se egyéb agresszióra utaló jelet.
#85
OOC - Milyen szép ruhába oltöztette Dyrrát Smile Gyorsan oda is ért (jó ez az időutazás Big Grin ) De van ám a kis szobákban is asztal oda is viheti, az egyiken volt valami döglött patkány is asszem.

Gábriel be is röppen és körülnéz (mindezt óvatosan miután szaglászott). Ha jól emlékszem hulla itt nem volt, csak a két nyugati kis termekben (alvószoba és kádas terem). (jelöltem)
Tfh túlélte, akkor innen az ajtóból benéz a délibe. A délit és a nyugatit kémleli innen.

Fuzz onnan ahol van rálát low-lighttal a nyugati ajtóra, esetleg egy-két negyedmezőt ki a kertbe? Vagy egy mezővel balra, az ajtó, fal mellől? (jelöltem őket)

"Ja igen, mert Belákot, a varázslónőt és a többi csatlósát mind-mind elintéztük, ...., ahogy ígértük! .... Nem jelentenek több gondot!....
Mostantól ez a szint már a miénk!.... De a fentit megtarthatjátok! ....Ha megegyeztük!"


Feltételezem közben Fuzz fennhangon eljutott a fenti szövegelés végére, kissé szaggatottabban, a morgás alatt és az ordítások közti levegővételben. Ezért így folytatja. (Tízedik kör? Kell még szöveg?)
De gyorsan! ... Mert hallom,... eljutott hozzá a hír! .... Jön már!

Ennek a végén elosonkodik TD modeban, 10 lábat balra a másik oszlophoz, lullaby koncentrációt fenntartja. Std action annak fgvében, hogy történik-e valami (pl. megtámadták-e)
#86
OOC a döglött patkány délen volt, a középső műhelyben. Fölül balról jobbra: háló, szabó, fegyverraktár (itt vagytok most). Alul: préskád, patkány, üres (a kéngőzös hasadék vége)
Konyak és Eric post-ja után elmondom, Fuzz és Gábriel mire jutottak.
#87
Eric elsősorban tapintatból, kisebb részben kíváncsiságból hagyja, hogy Arkus azt tegye, amit akar, kivéve, ha egyedül el akar rohanni goblint írtani. Reméli, hogy megértette a druidáéknál mondott utolsó mondatát, miszerint a goblinok két lábon járó hulláknak számítanak.
#88
Konyak ha bírta volna (szól a DM), akkor becsukta volna az ajtót a közeledő zajra, de nem retrozok.

Így Konyak csak áll az ajtóban (TD) és védi a gyászolót a gobeszektől és magától is ha kell.
#89
hm... melyik ajtót? Amelyikben Dyrra volt, vagy amelyik Fuzzt és Gábrielt elrekesztette volna a csapattól?
#90
Azt a kettot amit jeloltem. Dyrra nem tudom hol volt.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
6 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.