RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
OOC - Konyak jól van ott, ahol van

Hatodik kör
24 - Gábriel továbbderít. Nyugatra zsákutcát, délre további bokrokat és romokat üzen.
24 - Fuzz mocorog és nézelődik.
20 - Dyrra Konyak mellé lépve levágja a közelebbi ágacskát, szabad utat nyitva a barbárnak az utolsó látható ellen felé.

13 - Konyak elbeszélget keménybőrű almácskával, de valami szívós részt talál el, ami elég kemény és mégis elég rugalmas ahhoz, hogy ellenálljon a láncnak.
13 - Erki követi példáját, és nem talál zúznivalót a kemény kis fácskán.
11 - A fácska megdöfködi Konyakot, de a vért utolsó gyűrűcskéi felfogják a támdást (OOC - mennyi az AC-d jelen pillanatban? 10+1 dodge +2 dex +4 armor +2 shield? a shield bónuszod a chain spike-kal együtt is érvényes? mert eddig beleszámoltam Smile ha nem kellett volna, akkor retró nélkül... ez talált, AC18, 1hp, de nem vontam le). Eztán belép a biztonságos(abb) bozótba.
6 - Eric...
5 - Arkus...
Felkészül: Fuzz, Gábriel
10+1 dodge +2 dex +4 armor = 17
Direkt ezert van beleirva reszletesen. Ha engeded a shield + spkied chain kombot, akkor nekem ugy is jo Big Grin
Akkor az 1hp-t majd vond le, és eztán odafigyelek.
Eric előrébbmegy és megrugdossa a bokrot: Attack 13 (dmg: 5), de inkább csak valami kozák táncra hasonlítanak a mozdulatai.
Gábriel folytatja a felderítést, jelölve.
Ha Arkus nem szedné le, akkor Fuzz megy be a bokorba és odacsap. (AC:20,dmg:6)
Ha leszedné előbb, akkor jó lesz ez a támadás későbbre Smile Szóval akkor ha leszedné támadás helyett stealth módba kapcsol, s elbújik a bokorban ugyanott.
Hatodik kör
24 - Gábriel továbbderít. Nyugatra zsákutcát, délre további bokrokat és romokat üzen.
24 - Fuzz mocorog és nézelődik.
20 - Dyrra Konyak mellé lépve levágja a közelebbi ágacskát, szabad utat nyitva a barbárnak az utolsó látható ellen felé.
13 - Konyak elbeszélget keménybőrű almácskával, de valami szívós részt talál el, ami elég kemény és mégis elég rugalmas ahhoz, hogy ellenálljon a láncnak.
13 - Erki követi példáját, és nem talál zúznivalót a kemény kis fácskán.
11 - A fácska megdöfködi Konyakot, de a vért utolsó gyűrűcskéi felfogják a támdást (OOC - mennyi az AC-d jelen pillanatban? 10+1 dodge +2 dex +4 armor +2 shield? a shield bónuszod a chain spike-kal együtt is érvényes? mert eddig beleszámoltam Smile ha nem kellett volna, akkor retró nélkül... ez talált, AC18, 1hp, de nem vontam le). Eztán belép a biztonságos(abb) bozótba.

6 - Eric is csatlakozik a bulihoz, és kozák tánc közben eltalálja a szívós helyi növényzetet, ami közé az almafa bebújt.
5 - Arkus megkerüli a bozótot, és ezúttal keményen eltalál egy vastagabb ágat, megtördelve azt.

Hetedik kör
24 - Fuzz befejezi a melót, Gábriel pedig elröppen felderülni.

Battle over(?)

Dyrra és Erki felzárkóznak Arkus mellé, aki eddig legmélyebben nyomult délre. Aki hasonlóan cselekszik, láthatja, hogy a nyugatra beugró nyúlvány valóban egy kis zsákutca volt, ahová a csapat megérkezett, az viszont egy szélesebb, magasabb barlangüreg északkeleti része. A bokrok mögül is látszik a szaggatott, húsz láb magas falak sarkán elhelyezkedő hasonló magasságú toronytöredék, amögött nem sok minden látszik egyelőre, de annyi igen, hogy a mintegy ötven láb magasra szökő mennyezet alatt, valahol a fal mögött, az émelyítő zöldes-lilás fény egy hatalmas fa koronályára esik. Megfeketedett, megcsavarodott ágai magasba törnek, akár egy csontváz keze, ami a földből tör elő (de ismétlem, a falaktól egyelőre csak a koronája látszik az egész fa nem)

Valahonnan a fa irányából surlódó hangok, és halk mormogás hallik.

A levegőt az enyészet enyhe, édeskés illata járja be.
"Psszt, bújjatok el, felderítünk" - suttogja Fuzz a többieknek. Stealthbe kapcsol és átosonkodik a dél bokorba.
Gabriellel egyezet, h ki mit lát, s küldi tovább folyamatos jelentést kérve tőle.

OOC - esetleg egy channel valaki előtte nem próbál meg, vagy nem érdemes még?
OOC - ha Arkus lát legalább 3 sebesültet legalább 7 pont hiánnyal, akkor javasol magától egy channel-t. Persze más is javasolhatja neki.
Gábriel merre derít?
ooc - Gabriel 50%-ban van, Fuzznak 5hp hiany ha jol emlekszem, Konyaknak volt par talalt o hogy all? Serult mas is? Jelolom mindjart.
Fal menten derit fel, 2 "kornyit" bejeloltem.
Fenyviszonyok idelent?

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.