RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
OOC2 - nem bátor, csak vakmerő Smile javelin minusszal hasznalhato közelharcra is egyebkent
OOC3 - DT ok, probalom nem elfelejteni

Gábriel beröppen Dyrra mellett és Fuzz feje felett. Kérdés, hogy lehet-e olyat, hogy a gobbó vagy Fuzz feje feletti mezőből támad? Ha nem akkor a Fuzztól délre levő mezőről próbálja megtámadni a gobbót, de majdnem összegabalyodnak a karmai. (AC:5)
OoC - Repulo lenynek lehet ilyet, ha eleg nagy a belmagassag.
8 láb a belmagasság

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(09-19-2017, 04:07 PM)DM Surranó Wrote: 8 láb a belmagasság

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Az pont ideális két small lénynek Smile
nem akartam kifejteni, de valahol a jump környékén van leírva, hogy medium lénynek 8 lábig nullát kell ugrania, de akkor ugye nincs fegyó a kezében. Másrészt térben a space-t úgy képzelem, hogy medium 5x5x10, small 5x5x5. szóval nemtom.
Ebben az esetben Fuzz mellé repült és onnan nem talált.

Első kör

19 - A legfürgébb goblin kardot húzva a "kanyarból" hadonászik a megdermedt Fuzz felé, de csak úgy tessék-lássék (AC8, és akkor még cover-t nem számoltam)
17 - Dyrra dühösen rámordul a félgnómra: "húzz onnét!", és átverekszi magát rajta, alaposan mellésuhint a szabadon álló goblinnak.
16 - Fuzz a fedezék ellenére belevágja a gerelyét a távol álló goblinba, aki majdnem összerogyik a találattól. Ezután Fuzz behatol Dyrrát védendő, aminek eredményeként a déli goblintól kap egy kokit a fejére a fapajzs lapjával (AC19, -2hp, levontam)
16 - A sebesült goblin újabb gerelyt vesz elő, miközben közelebb jön, és a közelharcba keveredett Dyrra felé hajítja, de nem találja el (AC16-4)

13 - Gábriel beröppen Dyrra fegyverét veszélyesen kerülgetve a sarokba, és elcsodálkozik a délre elterülő vadonon, aminek hatására közelébe se ér a kiszemelt goblinkának.
10 - Konyak az ajtófélfák közül kanyarban megkínálja a goblint és az a láncra, majd a fűbe harap.
9 - A Fuzz mellett álló goblin kardot ránt, és nagy igyekezetében úgy döf Fuzz lába közé, hogy a kard kirepül a kezéből, és zörögve a falnak csapódik a bárd mögött! (OOC nat 1 nat 1)
8 - A másik goblin északról érkezik és hasonló mutatványba kezd Dyrrával, de végül ügyesen ment.
6 - Erki a nagy tömegben nem tud (nem kíván) mást tenni, minthogy áldást kér Konyakra (virtue)

Eric, Arkus, Dyrra, Fuzz jön!
Fuzz beflankelin majd a fegyvertelen gobbót Dyrraval vagy Konyakkal, ha addigra Dyrra el fog lépni esetleg keletre. Feltételezem, hogy nem a fegyvertelent, hanem az északit fogja támadni. Tfh leszedi, akkor feltételezem lép keletre, hogy Konyak bejöjjön. De mindegy Fuzz nem tartva a fegyvertelen gobbótól elsétál mellette 20 lábat ami 10láb és onnan nyomat egy dazet a szabadon álló gobbóra, hogy ne jusson eszébe menekülni.

Gábrielnek is üzen mentálisan, hogy a szabadon állót támadja, rámutatva.

Ha esetleg a keleti gobbót támadja valaki akkor változhat 16-ig a története vagy ha addig feltünnének újabb ellenségek.

Ezek a nagy "fák" délen ugye nem mozognak? Egyelőre Smile Északon nem látjuk mi van?
Eric egyelőre megvárja, amíg sorra kerül az ajtóba állásban, mivel Konyal elállja befelé az utat. A várakozás részeként Arkust megkerülve felsorakozik Erki mögé (két mező délre).
Első kör

19 - A legfürgébb goblin kardot húzva a "kanyarból" hadonászik a megdermedt Fuzz felé, de csak úgy tessék-lássék (AC8, és akkor még cover-t nem számoltam)
17 - Dyrra dühösen rámordul a félgnómra: "húzz onnét!", és átverekszi magát rajta, alaposan mellésuhint a szabadon álló goblinnak.
16 - Fuzz a fedezék ellenére belevágja a gerelyét a távol álló goblinba, aki majdnem összerogyik a találattól. Ezután Fuzz behatol Dyrrát védendő, aminek eredményeként a déli goblintól kap egy kokit a fejére a fapajzs lapjával (AC19, -2hp, levontam)
16 - A sebesült goblin újabb gerelyt vesz elő, miközben közelebb jön, és a közelharcba keveredett Dyrra felé hajítja, de nem találja el (AC16-4)
13 - Gábriel beröppen Dyrra fegyverét veszélyesen kerülgetve a sarokba, és elcsodálkozik a délre elterülő vadonon, aminek hatására közelébe se ér a kiszemelt goblinkának.
10 - Konyak az ajtófélfák közül kanyarban megkínálja a goblint és az a láncra, majd a fűbe harap.
9 - A Fuzz mellett álló goblin kardot ránt, és nagy igyekezetében úgy döf Fuzz lába közé, hogy a kard kirepül a kezéből, és zörögve a falnak csapódik a bárd mögött! (OOC nat 1 nat 1)
8 - A másik goblin északról érkezik és hasonló mutatványba kezd Dyrrával, de végül ügyesen ment.
6 - Erki a nagy tömegben nem tud (nem kíván) mást tenni, minthogy áldást kér Konyakra (virtue)

3 - Eric pozíciót fog Erki mögött
2 - Arkus vállat von, majd előhúzza Konyak hosszú íját (ha még nála van), és Konyak meg Dyrra füle között éppenhogy elvéti a goblint.

Második kör

17 - Dyrra levág egy goblint, és beljebb lép.
16 - Fuzz elnézelődik séta közben, míg a goblin kétségbeesetten próbálja pajzzsal tarkón vágni (AC11). A bárd mágikus vakkantása elkábítja a keleti goblinkát.
13 - Gábriel a kardtalan goblintól nem zavartatva röppen a kába goblin végzetévé válni, de megesik rajta a kőszíve. (AC 5)
10 - Konyak...

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
3 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.