RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
#71
Dyrra egy biccentéssel megköszöni a szívességet. A köveket a maradék sebei ellenére is segít cipelni.
Fuzznak nem sikerül azonosítania a potiont (retry: lásd OOC thread)
#72
OOC - a channel nagyreszt csatak kozotti gyogyito "spell", mert mindekit gyogyit az ellent is. Konyak wandja veges es inkabb nagy csatak elott celszeru elloni. Szoval en ezert mondom, hogy egessuk a channelt, akar megyunk tovabb akar nem. (3+CHA van belole naponta paponkent, roundup(lvl/2)*d6-ot gyogyit)
#73
(12-14-2016, 09:48 AM)DM Surranó Wrote: Dyrra egy biccentéssel megköszöni a szívességet. A köveket a maradék sebei ellenére is segít cipelni.
Fuzznak nem sikerül azonosítania a potiont (retry: lásd OOC thread)

Megpróbálja iskolát beazonosítani detect magic-kel. Majd odaadja olyannak is vizsgálatra akinek van Spellcrafton rankja Smile

ooc - Ja, ellent is gyógyít, szívás, akkor ha megyünk, sebződünk, két csata között ellőjük.
Ami még a pihenés mellett szól, hogy ne vonjuk magunkra a figyelmet feleslegesen, jobb lenne fullosan nekimenni az itt levőknek, mint úgy visszavonulni ide, hogy tudják itt lent vagyunk.

A talicskával honnan hova szállítottak komposztot? Itt a termen belül? Mert mindkét ajtó csukva.
Esetleg elmehetnénk felderíteni a terepet a csontik két köpenyébe beöltözve tolva a talicskát, Fuzz, Erki meg a talicskában egy ponyva alatt Smile Ezt fel is veti a többieknek mint lehetőséget.
#74
OOC - kérdezni is akartam, hogy előtte elvágtátok-e a bugbear és a patkányok torkát Smile Össz 8 channel-lel gazdálkodhattok: Arkus 3 (ebből kettőt lőtt el eddig) + Erki 5. És csak azért, mert mire rájöttek, hogy csonti, a két izomember már végzett is velük. Smile
#75
ooc - a patkányok odakint már biztos elvéreztek, a bogármedve meg amíg kutakodtunk, tanakodtunk Smile Előző talicskás, potion iskola postot olvastad, ugye?
#76
OOC - igen, olvastam, és jó ötlet
#77
(12-14-2016, 03:57 PM)DM Surranó Wrote: OOC - igen, olvastam, és jó ötlet

Ok, de nem arra gondoltam Smile
Hanem a válaszra, hogy milyen iskola a potion és hova talicskáztak a jóemberek (undead). Unalmukban, mert nem volt éppen jobb dolguk? Talicskának kell legyen útvonala, hogy honnan hova vitték? Vagy csak ezt a két rőzsét trágyázták meg? Vagy reggelre kikel még 100? Smile
#78
Ezt mind nem tudhatod Smile az egész komposzt puha talaj, összevissza vannak nyomok. Spellcraft nélkül pedig az iskolát sem... de pfben nem arcana van spcr helyett? Arra lehet bardic knowledge...
#79
(12-14-2016, 06:14 PM)DM Surranó Wrote: Ezt mind nem tudhatod Smile az egész komposzt puha talaj, összevissza vannak nyomok. Spellcraft nélkül pedig az iskolát sem... de pfben nem arcana van spcr helyett? Arra lehet bardic knowledge...

Arcane van az iskolára Spellcraft a tulajdonságaira, ezért kérdeztem csak az iskolát.
Bardic knowledge gyík lett PF-ben, nincs külön dobás, de pont emiatt tudhatja arcaneval ha megdobja, mert neki nem kell trained legyen. Enélkül, mivel nincs rankje rajta csak DC10-et tudhatna, de így van esélye, nem sok, de van.

Bardic Knowledge (Ex)
A bard adds half his class level (minimum 1) to all Knowledge skill checks and may make all Knowledge skill checks untrained.


Megkérdez valakit a csapatban aki tudhatja, aki jobban ért a komposzt nyomkövetéséhez Smile Esetleg Dyrra nevű ranger?
#80
Konyak rákoncentrál az üvegre -Te kis butus ez egy ... ital. Szerintem is táborozzunk le itt!(ooc - Spellcraft [1d20+7] = 18+7 = 25 )

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.