RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
(03-27-2018, 02:47 PM)Fuzz Wrote: "CL check-et kell-e dobni, ha olyan scrollt olvasol fel, ami nincs a listádon" - nem ehhez van az Abi Emu adott szintu spellhez?
Szerintem nem, az csak a beugró a vizsgára. 20as wis első szintű pap is elronthat egy 9.szintű tekercset

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Quote this message in a reply
http://paizo.com/threads/rzs2sva1?Scroll...evel-Check
Quote this message in a reply
Arra a kérdésre nem láttam választ, másodszor sem, hogy a gobbó bőre kérgesedett-e. Elkerülte a figyelmem vagy direkt hagytad ki a választ?
Quote this message in a reply
Konyak nem nagyon reagált mostanában, megvan még, vagy elszökött a kincsekkel, amíg mi bent voltunk? Smile

Részemről ennyi volt a tervezgetés, mehetünk előre. Uff.
Quote this message in a reply
Grenl termére reagált chaten, tehát még él és rúg.
Quote this message in a reply
Konyak meg, csak en vagyok elhavazva. Osszeszaladt par dolog.
Szerintem a memorizalassal keszen vagyok. Mit tud az ex lovag kardja?
Quote this message in a reply
Ja, az sincs meg azonositva? Akkor Fuzz arra is dob spellcraftot.
Fuzz [1d20+4] = 18+4 = 22 spellcraft

Konyak, a palcat is probald meg azonositani.
Quote this message in a reply
Fuzz biztos benne, hogy valami nagyon tápot tud a kard, mert nem jön rá, hogy mit.
EDIT: nem találok arra utalást, hogy ha több tulajdonsága van a tárgynak, akkor egy kisebb dobással a kisebb tulajdonság(ok) (esetünkben CL7 vagy kisebb) kiderül(nek)-e. Eleve komplikálja a témát, mert ugye egy tárgynak egy CL-je van, pl headband of +4 intellect +4 spellcraft esetén a kettő közül a nagyobbik. (lásd Biilë craft projektje.
Quote this message in a reply
Eric még annyit javasol a taktikához, hogy először a főnököt és a sámánt kell kiiktatni, mert akkor irányítás és mágikus támogatás nélkül marad a többi és esetleg könnyebb ellenféllé válnak.
Quote this message in a reply
(03-29-2018, 08:10 AM)Eric Thunderfist Wrote: Eric még annyit javasol a taktikához, hogy először a főnököt és a sámánt kell kiiktatni, mert akkor irányítás és mágikus támogatás nélkül marad a többi és esetleg könnyebb ellenféllé válnak.

Akkor ebben egyetértünk Smile

http://forums.rpgaddicts.com/showthread....5#pid31965
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
3 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.