RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
(01-11-2018, 09:52 AM)DM Surranó Wrote: nem, de már nincs, aki kerteljen.

Még él, akár szabadon is engedhetjük, ha meggyőz minket, hogy ő a jófiú Smile
Vagy  ha eleget fizet Smile
Quote this message in a reply
Úgy értettem, hogy mindenki őszinte, senki se kertel. Vagy nem így van? Smile
Quote this message in a reply
Hűha a /dev/null-ba megy a folytatás? Smile
Quote this message in a reply
Kérem a kincsesláda posztok szerzőit, hogy kövessék nyomon, melyik kincs hol van. Lehet egy "közös", csak akkor legyen meg, hogy a "közös" részt ki cipeli. A pénzről feltehetjük, hogy mindenkinél a saját része van
Például ha jól tudom:
Vadász fészke:
- Bugbear: morningstar +1*, scale mail, -> Arkus
- 6 javelins (egy tegezben), -> Dyrra
- backpack, waterskin, bedroll, sack, prot from fire potion* -> ???, 165sp, 10gp
- Fészkek: 49sp, 46gp
- Fegyveres paletta: két dárda, -> egy Arkus
- hat gerely (egy tegezben) -> ez szerintem a fönti duplicate-je
- egy hosszú kard -> ???
- és egy másfélkezes kard. -> Dyrra

Igen, ezzel arra célzok, hogy amit nem raktatok el (nincs senki karlapján, és itt sincs megjelölve), azt ott hagytátok Smile )
Quote this message in a reply
Gábriel pedig lélekszakadva repül a nyugati ajtóhoz, és onnan rikácsolja:
- Valaki jön és üvölt!

Khm, de eleve ott lapult a folyosón, az ajtóban, vagy rosszul emlékszem?

Kincsesládát megnézem, sztem most nagy része itt van a táborban lepakolva. A fegyókat Konyak, Dyrra, Arkus cipelte eddig, Eric meg a zsákos cuccokat, pl. pénz. Persze mostmár több minden van, majd be kell osztani, de a vadásztól nyilván elhoztunk mindent. Az apróbbakat már korábban bejeöltem amit sztem Fuzz is elbírt, s tud esetleg használni.

De jelölök sztem mindent, aztán majd átnézitek.
Quote this message in a reply
Vagy felkészült vadász volt és volt neki tartalék tegeze javelinekkel, mint fegyóból is volt pár tartaléka

Updateltem sztem, még átfutom. A dárdák lehet ott maradtak, de többi sztem nem. Eric meg Dyrra gondolom fogolykisérethez nem vitt minden cuccot-zsákot, hogy minél gyorsabban haladjanak.

Arkusnak volt pajzsa? Gondolom a szerzett fapajzsot használja, ha nem volt.
Quote this message in a reply
Megnéztem a jegyzeteimet, tényleg kétszer hat javelin volt...
Arkus többnyire nem használ fapajzsot, mert longspeart használ, a bé változatához (a vadász mágikus csatacsillaga) valami pajzsa logikus, hogy van valahonnét, ez lehetett a kertész fapajzsa.
Kaszából Konyaknak asszem eleve volt egy, a kertészével már kettő... hol hordja? Smile ***
Arkusnak nem kell még egy csatacsillag, de épp vihette. Valószínűbb, hogy akkor már Konyaknál vagy Dyrránál lehetett "tartalék" tompa fegyó gyanánt.
Pelor szimbólumát akár a Pelor-pap is vihetné. Smile



*** AD&D-ben volt asszem valami bulky items optional rule, ami azért elég ősi, meg starfinder-ben van bulk system, de az is kb úgy jönne ki, hogy egy meztelen Konyak vihet magával tíz kaszát vagy száz hosszú kardot, és akkor még unencumbered, szóval... D&D 5-ben esetleg?
Szigorúan "fillérre" kiszámolt szabály helyett inkább azt mondanám, hogy ha szerintem ez már azért sok, akkor szólok, hogy szerintem ez milyen load. A két kaszát jól összekötözve jól felszerelve egy nagy hátizsákra még el tudom fogadni.
Quote this message in a reply
Módosítom, eddig nem igazán törődtem vele, hogy a nagyoknak milyen fegyvere van és milyen nagy fegyó van kivéve a mágikus. Kicsikből sajnos javelinon kivul nem volt mas.

Belákéval már három kaszája is van akkor Smile

Tényleg neki van saját? Erkinek? Vagy az a gobbóknál van? Mert akkor megkaphatja, de minek neki ketto? Smile Fuzznak meg disguisehoz meg jol johet ki tudja mikor kell majd a jovoben Pelor papnak oltozni Smile

Roll20-n Arkus, h kerult olyan messzire?
Quote this message in a reply
Erki szent szimbólumára nem emlékszem, hogy megvan-e az eredeti, szerintem nincs, ezért sem árt, ha most lesz neki "hivatalosan" is Smile
Quote this message in a reply
Arkus sokkal előbb meghallotta a kiáltozást, mint Gábriel? Vagy, hogy ért olyan gyorsan oda fel? Neki is át kellett menni ugyanazon a DT területen, mint Konyaknak és Fuzznak, nem? Egyedül Gábriel állt kint a folyosón tudomásom szerint.
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.