RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
Token felzárkozott, Init: 08.02
OOC - Eric nagyon penge spellcraft-ból, de szigorúan OOC: igen, a fireball spread, vagyis "befordul" a sarkon. Ennek megfelelően nem az euklideszi távolság, hanem a láng által megtett út határozza meg a hatóterületet, tehát ha fal mögött kör szélén vagy, akkor a kanyar miatt már nem ér el hozzád a láng.

Ahogy öten feszülten várják Fuzz és Gábriel jelét, valami recsegésszerű hang hallik a falon belülről.

Egy pillanat feszült csend után a csapat Gábriel hangos rikácsolását hallja, erre válaszul pedig valaki (ismeretlen) közös nyelven szól, rekedtes férfihangon, de azért hangosan és jól érthetően:
- Hagyjátok abba a mészárlást egy pillanatra, nem tudjátok, mit cselekesztek!

Első kör (már ha csata lesz...)

29 - Fuzz tovább rejtőzködik, bár a csapat ebből vajmi keveset észlel
21 - Dyrra a rikácsolás hallatán a többiekre néz, rohanásra készen
19 - Arkus Dyrra karjára teszi a kezét.
- Lehet csali is, Konyaknak meg idő kell.
17 - Eric...
...
Eric ad időt Konyaknak.
Konyak majd IH-t tol wandbu azt ha kell zarkozik a tobbiekhez.

Első kör

29 - Fuzz tovább rejtőzködik, bár a csapat ebből vajmi keveset észlel
21 - Dyrra a rikácsolás hallatán a többiekre néz, rohanásra készen
19 - Arkus Dyrra karjára teszi a kezét.
- Lehet csali is, Konyaknak meg idő kell.

17 - Eric vár Konyakra
15 - Erki csöndben hozzáteszi Arkus gondolatához, miközben gerelyt készít elő:
- Konyak, bólints, ha mehetünk
14 - Fuzz látja, hogy egy fácska izgatottan nézelődik jobbra-balra...
12 - ... meg még egy.
10 - ... meg a fán pislog a béka.
9 - Az iménti hang újra szól:
- Kár bújócskázni. Gyertek ide, és beszéljük meg a témát.
8 - Gábriel válaszol:
- Milyen mészárlás? Békés szándékkal jöttem. Ti kik vagytok és mit kerestek a régi barlangokban?
8 - Konyak megidéz egy pokoli gyógyerőt a pálcájából.

Második kör:
(mindenkire rábízom, de ha jól sejtem, Konyak előtt senki se tesz különösebb extrát, mozgásokat lehet jelölni)
Közben folytatódik a beszélgetés.
(folyt köv)
Az alak egy pillanatra Gábrielre néz, aztán kis hatásszünet után ezt válaszolja:
- Jöttél. Haha, nagyon vicces.
(OOC - Gábriel Bluff 3 Smile )

Ha félbe nem szakítja valaki, a figura így válaszol Gábriel kérdésére: (OOC - ez kb 5 környi beszéd, ha valakinek számít)
- A nevem Bélák, akit Kitaszítottnak is hívnak. A druidák közössége kizárt. Azok a bolondok! És miért? Csak mert merészeltem kiterjeszteni a teret, ahová Természet ősanyánk keze elér, olyan módon, amit az ő siralmas elméjük fel nem foghat. De nem érdekel. Megtaláltam, amit oly régóta kerestem, és itt testesül meg, a Gulthias Fában..

Private Fuzz, Eric
Fuzz látja az arcán, Eric hallja, ahogy hanglejtéséből süt a megvetés a "druidák közössége" iránt. Nem amolyan "savanyú a szőlő" módra, hanem tényleg őszíntén cseng, ahogy az ő korlátoltságukról és a saját nagyságáról beszél. Ugyanakkor erről a fáról őszinte csodálattal szól, és szeretetteljes mozdulatot tesz felé.

Fuzz látja, ahogy kicsit mocorognak, egyszerre egyet-egyet lépegetve. A többiek lehetőleg ne nézzék, hogy ki hol áll, elvileg nem láthatják-- még, de lehet pozícióba jönni, ahonnan már rájuk látni. (jelenlegi helyükről Eric és Arkus látják a lila ágacskát, Erki a zöldet, Fuzz persze mindenkit)
Fuzz még egy a lullabyt nyomat ebben a körben is (első lassan lejárt most 29-nél, nem tudtam elsőt átmozgatni, így újat raktam), de készül a többiek támadására. Nem tetszik neki a fickó hanglejtése, meg az sem hogy goblinokkal paktált és őket meg ágacskákat küldött ellenünk, a csontikról nem is beszélve.
"Igen, jöttem. Rendben, megyek beszélgetni." - válaszolja G arra, hogy "gyertek ide megbeszélni", s közelebb repül, leszáll a varázslónő mellé. "A nevem Gábrielyx, a denevérek fél-istene."
Ooc majd megnézem roll20on, de szinten csak aooval tud leszállni. (Fa, béka...) Ezt megkockáztatja?

Többiek?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(12-03-2017, 04:30 PM)DM Surranó Wrote: Ooc majd megnézem roll20on, de szinten csak aooval tud leszállni.  (Fa, béka...) Ezt megkockáztatja?

Többiek?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Az ágacskát és békát elkerülve repült úgy rémlik.

De természetesen vállalja az aoo-kat,  az is a cél részben, hogy kiderüljön támadnak-e,illetve, hogy a fa is "tud"-e támadni, hiszen odahívták "beszélgetni". (Gyertek ide, és beszéljük meg a témát.)
Rászól Ericre még a köre előtt: - Ne tarts fel, menj én és is megyek.
Konyak gyógyul (+1 hp), shield-et varázsol és mozog.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
13 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.