RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
Delay: korábban úgy emlékszem meg kellett mondani hogy mikor kíván valaki jönni pl. gobbó utánig delayelek 15-ig. De miért ne lehetne minden szegmensnél tovább, újra 1-et? Sztem logikus, hogy addig várok amíg akarok, s közben döntöm el, hogy eljött-e a pillanat amikor lépek, nem előre.
Quote this message in a reply
Na igen, itt kábé trigger esemény az volt, hogy ha "olyan helyzetbe kerül az ellenség". Eredetileg mondjuk utánatok akartak lopózni, dehát az egyik 2-t dobott stealth-re, és ott már a +4 racial se sokat segített Smile
Quote this message in a reply
Most mar elveszem azokat a kockakat toled Smile
D20 attack: 20, 19, 20
D8 damage: 2, 8
D4 damage: 4
Quote this message in a reply
Pontosabban volt egy d8 ami 7 volt, de nem sikerült a kritikus. Ráadásul te még durva aprókat dobtál. Egyébként volt 6 alatti d20 is bőven, csak ugye a jó hír nem annyira feltűnő.

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Tapatalk
Quote this message in a reply
OOC - Végülis az is egy opció, hogy hagyjuk lecsapni Konyakot, mi meg a goblinokat, elvégre Konyaknál sokkal több a treasure mint a gobbóknál, majd Szabi hozz új karit újabb 1000 arannyal Wink
Quote this message in a reply
szerintem kószát hoz, favored enemy félgnóm, favored terrain underground. Smile
Quote this message in a reply
(08-26-2016, 06:32 PM)DM Surranó Wrote: szerintem kószát hoz, favored enemy félgnóm, favored terrain underground. Smile

Jaja, Fuzz következne, aztán Eric, az lenne cél, hogy mindig lecsapjuk az egyik karit, a megmaradtak szétosztják a treasuret majd hozunk mindig újabbat sok-sok arannyal. Smile
Quote this message in a reply
OOT/OOC1 - Tootot minek látja Giant, gnomenak?
OOT/OOC2 - Ki hogy szokta kezelni a hat of disguiset? Van ellene mentő (10+caster level+spell level=12), vagy nincs? Mert a 12-n jó eséllyel átlát egy 7-es szintű cleric,druid,bard.
Quote this message in a reply
(08-26-2016, 09:59 AM)DM Surranó Wrote: Pontosabban volt egy d8 ami 7 volt, de nem sikerült a kritikus. Ráadásul te még durva aprókat dobtál. Egyébként volt 6 alatti d20 is bőven, csak ugye a jó hír nem annyira feltűnő.

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Tapatalk

Lattam en hogy vannak rosszabb dobasaid is, de ez azert ide kivankozott mivel negybol 3 kritikus 19 vagy tobb volt.
Quote this message in a reply
Ez tényleg nagyon off. Még csak nem is PF kérdés.
Giant gnómnak látja Toot-ot.
A HoD mögött Disguise Self van. Az enged mentőt "interaction" esetén. És természetesen átlát rajta Toot, mihelyst alaposan szemügyre veszi Giant-ot.
Itt jegyzem meg, hogy leírhattad volna, milyen őrt képzeltél el. Most nekem kellett, ezzel buktál egy rakás roleplaying xp-t Smile
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
7 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.