RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-06-2017

shield spell miatt AC:21


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-06-2017

ja jó akkor 1hp vissza és nem volt concentration


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-06-2017

Harmadik kör

29 - Fuzz begabalyodott és megszúrják a tüskés ágak, de végül kitekeredik közülük és délre dzsavél.
21 - Dyrra áttörtet a bozóton, hogy lesújtson a páncélos alakra, aki valami hihetetlenül ügyetlen mozdulat után káprázatos ügyességgel találja meg az egyensúlyát (nat 1 + nat 20 Smile ). A védekezésén azonban rés nyílik, aminek hatására Dyrra kardja nyomán a páncélján is. A közelben levők mintha valami száraz reccsenést hallottak volna, ahogy a kard a húsba hatolt, de aztán kibuggyan a harcos bordó vére, ahogy annak lennie kell egy ilyen vágás után... mégis, talpon marad.
19 - Arkus hosszasan vergődik, de végül úgy látszik, sikerül kibogoznia magát. Előrébb azonban nem jut, onnan hátulról hergeli a társát, hogy hentelje szét a bandát.
15 - Erki közelebb jön és beledob egy gerelyt a harcosba, de az hiába hatol át a páncélon, megakad alatta valamiben, és ártalmatlanul hull a földre.
12 - A Konyak jobb kezénél levő fácska odébb lépve a mágus véknyába váj, égő érzést hagyva maga mögött (AC31 -1hp phys -1hp pois)
8 - Konyak, Eric...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-06-2017

Konyak megy, gyogyul, kaphat ket aoot a bokroktol AC:25, felkezbe veszi a lancot, kihuzza a kardjat, magikusa teszi azt, celteruleten elejti a lancat es tol egy ujabb color spray-t. Johet a 3. aoo, ha ellen varazsolna a draga, akkor kap egy aoot o is.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-06-2017

OOC - a területet nem jelölted, gondolom, a nő meg a kaszás vannak benne? (vagy csak Gábriel? Smile )

A két almafa kalimpál. A nő meglendíti a feje fölött a botot, és jól ráijeszt Konyak árnyékára.
Aztán összecsuklik, miközben lehányja Konyak lábát.
Bélák a szemét erőltetve pislog, a keze elernyed, kicsúszik belőle a kasza nyele és a pálca is.

8 - Eric...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-06-2017

ooc - jeloltem, de akkor nalam is kiment a mosasban, peddig direkt irtam is utana, hogy a tobbit leim a forumon. (neha valamiert kihagy a tabletem par betut, ha "gyorsan" irok)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-06-2017

Reflex: [1d20+5] = 10+5 = 15, Strength check: [1d20+2] = 19+2 = 21
Eric ha majd sikerül kiszabadulnia, akkor megragad egy keze ügyébe eső kődarabot a falból leomlottak közül és hozzávágja a legközelebbi bokorhoz: Attack: [1d20+4] = 13+4 = 17 (nem tudom, mennyi a sebzése egy ilyen kőnek, így azt nem dobtam...)
(A mondandóját elhalasztja, a dobás után felkel a földről.)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-06-2017

A medium parittyakő 1d3, hirtelen csak akkora akad Eric kezébe. (Ooc dobtam 3 méretre)
Felállás után még léphet 5 lábat, ki a gazból, mivel megvolt a mentő.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-07-2017

(harmadik kör folyt)

Eric ügyesen feláll a gaz között, elküld egy keze ügyébe kerülő követ a fácska felé, és sikeresen letör belőle egy darabot (2hp). (ezután kilép a varázsbozótból?)

A béka Gábrielt megkerülve próbálja elkapni hosszú nyelvével Konyak nyakát, de csak egy ágba gabalyodik bele, amit csak nagy nehezen tud végül elengedni (natural 1 megint... mázlisták)
A Gábriel melletti fácska közelebb lépve tesz pár kaszáló mozdulatot, de még a legjobb is fenn akad Gábriel kemény bőrén (hála a védelmező pajzsvarázsnak).

Gábriel erre...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-07-2017

Gábriel erre lép 5 lábat, s folytatja a casterek elleni támadást, mivel a varázslónő elesett, így a pálcásat támadja, egyik karmával sikeresen (dmg:3)