RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-01-2017

Token felzárkozott, Init: 08.02


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-01-2017

OOC - Eric nagyon penge spellcraft-ból, de szigorúan OOC: igen, a fireball spread, vagyis "befordul" a sarkon. Ennek megfelelően nem az euklideszi távolság, hanem a láng által megtett út határozza meg a hatóterületet, tehát ha fal mögött kör szélén vagy, akkor a kanyar miatt már nem ér el hozzád a láng.

Ahogy öten feszülten várják Fuzz és Gábriel jelét, valami recsegésszerű hang hallik a falon belülről.

Egy pillanat feszült csend után a csapat Gábriel hangos rikácsolását hallja, erre válaszul pedig valaki (ismeretlen) közös nyelven szól, rekedtes férfihangon, de azért hangosan és jól érthetően:
- Hagyjátok abba a mészárlást egy pillanatra, nem tudjátok, mit cselekesztek!

Első kör (már ha csata lesz...)

29 - Fuzz tovább rejtőzködik, bár a csapat ebből vajmi keveset észlel
21 - Dyrra a rikácsolás hallatán a többiekre néz, rohanásra készen
19 - Arkus Dyrra karjára teszi a kezét.
- Lehet csali is, Konyaknak meg idő kell.
17 - Eric...
...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-01-2017

Eric ad időt Konyaknak.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-01-2017

Konyak majd IH-t tol wandbu azt ha kell zarkozik a tobbiekhez.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-02-2017


Első kör

29 - Fuzz tovább rejtőzködik, bár a csapat ebből vajmi keveset észlel
21 - Dyrra a rikácsolás hallatán a többiekre néz, rohanásra készen
19 - Arkus Dyrra karjára teszi a kezét.
- Lehet csali is, Konyaknak meg idő kell.

17 - Eric vár Konyakra
15 - Erki csöndben hozzáteszi Arkus gondolatához, miközben gerelyt készít elő:
- Konyak, bólints, ha mehetünk
14 - Fuzz látja, hogy egy fácska izgatottan nézelődik jobbra-balra...
12 - ... meg még egy.
10 - ... meg a fán pislog a béka.
9 - Az iménti hang újra szól:
- Kár bújócskázni. Gyertek ide, és beszéljük meg a témát.
8 - Gábriel válaszol:
- Milyen mészárlás? Békés szándékkal jöttem. Ti kik vagytok és mit kerestek a régi barlangokban?
8 - Konyak megidéz egy pokoli gyógyerőt a pálcájából.

Második kör:
(mindenkire rábízom, de ha jól sejtem, Konyak előtt senki se tesz különösebb extrát, mozgásokat lehet jelölni)
Közben folytatódik a beszélgetés.
(folyt köv)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-02-2017

Az alak egy pillanatra Gábrielre néz, aztán kis hatásszünet után ezt válaszolja:
- Jöttél. Haha, nagyon vicces.
(OOC - Gábriel Bluff 3 Smile )

Ha félbe nem szakítja valaki, a figura így válaszol Gábriel kérdésére: (OOC - ez kb 5 környi beszéd, ha valakinek számít)
- A nevem Bélák, akit Kitaszítottnak is hívnak. A druidák közössége kizárt. Azok a bolondok! És miért? Csak mert merészeltem kiterjeszteni a teret, ahová Természet ősanyánk keze elér, olyan módon, amit az ő siralmas elméjük fel nem foghat. De nem érdekel. Megtaláltam, amit oly régóta kerestem, és itt testesül meg, a Gulthias Fában..

Private Fuzz, Eric
Fuzz látja az arcán, Eric hallja, ahogy hanglejtéséből süt a megvetés a "druidák közössége" iránt. Nem amolyan "savanyú a szőlő" módra, hanem tényleg őszíntén cseng, ahogy az ő korlátoltságukról és a saját nagyságáról beszél. Ugyanakkor erről a fáról őszinte csodálattal szól, és szeretetteljes mozdulatot tesz felé.

Fuzz látja, ahogy kicsit mocorognak, egyszerre egyet-egyet lépegetve. A többiek lehetőleg ne nézzék, hogy ki hol áll, elvileg nem láthatják-- még, de lehet pozícióba jönni, ahonnan már rájuk látni. (jelenlegi helyükről Eric és Arkus látják a lila ágacskát, Erki a zöldet, Fuzz persze mindenkit)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-03-2017

Fuzz még egy a lullabyt nyomat ebben a körben is (első lassan lejárt most 29-nél, nem tudtam elsőt átmozgatni, így újat raktam), de készül a többiek támadására. Nem tetszik neki a fickó hanglejtése, meg az sem hogy goblinokkal paktált és őket meg ágacskákat küldött ellenünk, a csontikról nem is beszélve.
"Igen, jöttem. Rendben, megyek beszélgetni." - válaszolja G arra, hogy "gyertek ide megbeszélni", s közelebb repül, leszáll a varázslónő mellé. "A nevem Gábrielyx, a denevérek fél-istene."


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-03-2017

Ooc majd megnézem roll20on, de szinten csak aooval tud leszállni. (Fa, béka...) Ezt megkockáztatja?

Többiek?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-03-2017

(12-03-2017, 04:30 PM)DM Surranó Wrote: Ooc majd megnézem roll20on, de szinten csak aooval tud leszállni.  (Fa, béka...) Ezt megkockáztatja?

Többiek?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Az ágacskát és békát elkerülve repült úgy rémlik.

De természetesen vállalja az aoo-kat,  az is a cél részben, hogy kiderüljön támadnak-e,illetve, hogy a fa is "tud"-e támadni, hiszen odahívták "beszélgetni". (Gyertek ide, és beszéljük meg a témát.)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-03-2017

Rászól Ericre még a köre előtt: - Ne tarts fel, menj én és is megyek.
Konyak gyógyul (+1 hp), shield-et varázsol és mozog.