RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-29-2017

Ahogy a nagy tanakodás folyik, a fácskák mászkálnak kicsit. A többi figura kábé egy helyben ácsorog, mint akik ráérnek.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-30-2017

OOC - Ha senki többet harmadszor, akkor vágjunk bele.

-------------------
Csak, hogy idoben ne csusszunk el osszefoglalom korokben:
- A csapattol 3 kort osonkodott Fuzz 3x20ft
- ER bekapcs, s 50 lab osonas bokorba
- Lullaby cast es koncentral
(azaz 2 kor telt el ER-bol eddig a 20-bol, s a csapat tobbi tagjanak 5 kore van, ha addig akart valamit csinalni amig Fuzz odaosont)

Itt tartunk most.
-------------------
6.kor Ujabb lullabyt nyomat, elozo innentol 2 korig hat azokra akiket elkapott, mivel nem koncentral tovabb.
Tájékoztatja G-t, hogy most mi leszünk a csali, elsősorban ő. Rohanja le a varázslót nagy hanggal, foglalja le, küzdjön amíg tud, aztán pedig hazaengedi Fuzz pihenni, miután megjönnek a többiek.
7.kor - Meglepi körben Fuzz shieldet nyom Gábrielre (share spell, AC:23) és marad a bokorban rejtőzködve, Gábriel pedig partial charge a varázslónőre, miközben nagyokat üvölt, mint egy megvadult vadállat. (charge miatt persze csökken az AC-ja egy körig, sajnos alacsony az initje). A masodik lullaby is igy csak 2 korig hat.
A támadás rosszul sül el, majdnem beletörik a karma.

OOC - Initeket dobtam.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 11-30-2017

(11-30-2017, 07:53 AM)Fuzz Wrote: OOC - Ha senki többet harmadszor, akkor vágjunk bele.

-------------------
Csak, hogy idoben ne csusszunk el osszefoglalom korokben:
- A csapattol 3 kort osonkodott Fuzz 3x20ft
- ER bekapcs, s 50 lab osonas bokorba
- Lullaby cast es koncentral
(azaz 2 kor telt el ER-bol eddig a 20-bol, s a csapat tobbi tagjanak 5 kore van, ha addig akart valamit csinalni amig Fuzz odaosont)

Itt tartunk most.
-------------------
6.kor Ujabb lullabyt nyomat, elozo innentol 2 korig hat azokra akiket elkapott, mivel nem koncentral tovabb.
Tájékoztatja G-t, hogy most mi leszünk a csali, elsősorban ő. Rohanja le a varázslót nagy hanggal, foglalja le, küzdjön amíg tud, aztán pedig hazaengedi Fuzz pihenni, miután megjönnek a többiek.
7.kor - Meglepi körben Fuzz shieldet nyom Gábrielre (share spell, AC:23) és marad a bokorban rejtőzködve, Gábriel pedig partial charge a varázslónőre, miközben nagyokat üvölt, mint egy megvadult vadállat. (charge miatt persze csökken az AC-ja egy körig, sajnos alacsony az initje). A masodik lullaby is igy csak 2 korig hat.
A támadás rosszul sül el, majdnem beletörik a karma.

OOC - Initeket dobtam.

Amikor Fuzz a konkret JEL megbeszelese nelkul lelepne utanna szol: - Szoval mi lesz a jel? Idekuldod Gabrielt? Magikus fenyeket varazsolsz? ...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-01-2017

Ezt mar megvalaszolta Ericnek, vagy zajt csapunk, tamadas, vagy visszakuldi G-t, s akkor ti tamadjatok elobb (ez csak ha nem vettek volna esetleg eszre), vagy idez summon lenyt, ami szinten tamadas (ebben az esetben G-t el kellett volna kuldenie haza). Szoval elore nem tudta eldonteni, de mondott lehetosegeket. Nyilvan egy tamadas, csatazaj egyertelmu jel kell legyen a tamadasara.
De az is lehet meg, hogy arkon bokron keresztul visszaszalad majd o szolni Smile

http://forums.rpgaddicts.com/showthread.php?tid=395&pid=28419#pid28419

OOC - csak kene message spellt szerezni, majd a sorcerer szintjekor felveszi Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-01-2017

Arkus megköszörüli a torkát, mielőtt ezt dörmögi:
- Szerintetek van a közelben bárki, aki ne hallotta volna a csatazajt?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-01-2017

(12-01-2017, 08:22 AM)Fuzz Wrote: Ezt mar megvalaszolta Ericnek, vagy zajt csapunk, tamadas, vagy visszakuldi G-t, s akkor ti tamadjatok elobb (ez csak ha nem vettek volna esetleg eszre), vagy idez summon lenyt, ami szinten tamadas (ebben az esetben G-t el kellett volna kuldenie haza). Szoval elore nem tudta eldonteni, de mondott lehetosegeket. Nyilvan egy tamadas, csatazaj egyertelmu jel kell legyen a tamadasara.
De az is lehet meg, hogy arkon bokron keresztul visszaszalad majd o szolni Smile

http://forums.rpgaddicts.com/showthread.php?tid=395&pid=28419#pid28419

OOC - csak kene message spellt szerezni, majd a sorcerer szintjekor felveszi Smile

Konyak megmondta, hogy neki 2 kor kell a csata elotti felkeszulesre, ezt vedd figyelembe vagy nem.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-01-2017

OOC - "vagy nem." hehe.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-01-2017

(12-01-2017, 10:01 AM)Konyak Wrote:
(12-01-2017, 08:22 AM)Fuzz Wrote: Ezt mar megvalaszolta Ericnek, vagy zajt csapunk, tamadas, vagy visszakuldi G-t, s akkor ti tamadjatok elobb (ez csak ha nem vettek volna esetleg eszre), vagy idez summon lenyt, ami szinten tamadas (ebben az esetben G-t el kellett volna kuldenie haza). Szoval elore nem tudta eldonteni, de mondott lehetosegeket. Nyilvan egy tamadas, csatazaj egyertelmu jel kell legyen a tamadasara.
De az is lehet meg, hogy arkon bokron keresztul visszaszalad majd o szolni Smile

http://forums.rpgaddicts.com/showthread.php?tid=395&pid=28419#pid28419

OOC - csak kene message spellt szerezni, majd a sorcerer szintjekor felveszi Smile

Konyak megmondta, hogy neki 2 kor kell a csata elotti felkeszulesre, ezt vedd figyelembe vagy nem.

Persze ezert gondoltam ra, h esetleg G-t visszakuldom, ha ugy alakul, de nem ugy alakult. 
Fuzz olyan nagyon-nagyon nem elorelato, de 2 kor rendben van, addig csak kihuzzuk. Konyak healing+move, majd shield+move, majd roham. Addig G. meg Fuzz csalit jatszik, aztan tulelik vagy nem Smile

Bar igy hogy G nem tudott chargeolni a varazslora valszeg az lett volna, h visszamegy szolni amig Fuzz szemmel tartja oket. De mint kiderult elobb eszrevette az egyik ag Fuzz-t, bar ezt meg forumon nem latom leirva, szoval varom mi lesz Smile

OOC - de ami fontosabb roll20-n a tokenedet meg nem raktad at az indulasi helyedre es initet sem dobtal Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-01-2017

(12-01-2017, 09:58 AM)DM Surranó Wrote: Arkus megköszörüli a torkát, mielőtt ezt dörmögi:
- Szerintetek van a közelben bárki, aki ne hallotta volna a csatazajt?

Nyilván aki süket. bólint Eric, jelezve hogy érti, mire gondol Arkus. Ezalatt persze már ott áll Arkus mellett, mert odasettenkedett. Nyilván várják a fejleményeket. Vagy az övéiket visszatérni, vagy az ellenséget, azaz minket, hogy megjelenjünk végre és leszámolhassanak velünk. De ha Fuzz tényleg a hátuk mögé tud kerülni, akkor valamennyire elterelheti a figyelmüket. Vagy őt kinyírják, mielőtt velünk foglalkoznának.

Majd felmérve a látványt, ezt javasolja: A falmaradványok mellett lenne célszerű a bokrokat fogadni. Ott néhány irányból a fal védelmet nyújthat. Persze, ha valaki odadob egy tűzgolyót, akkor az mindenkire hat a faltól függetlenül, úgy tudom.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-01-2017

Közben Eric initje 17.02-re sikerült...