RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-22-2017

OOC - Konyak jól van ott, ahol van

Hatodik kör
24 - Gábriel továbbderít. Nyugatra zsákutcát, délre további bokrokat és romokat üzen.
24 - Fuzz mocorog és nézelődik.
20 - Dyrra Konyak mellé lépve levágja a közelebbi ágacskát, szabad utat nyitva a barbárnak az utolsó látható ellen felé.

13 - Konyak elbeszélget keménybőrű almácskával, de valami szívós részt talál el, ami elég kemény és mégis elég rugalmas ahhoz, hogy ellenálljon a láncnak.
13 - Erki követi példáját, és nem talál zúznivalót a kemény kis fácskán.
11 - A fácska megdöfködi Konyakot, de a vért utolsó gyűrűcskéi felfogják a támdást (OOC - mennyi az AC-d jelen pillanatban? 10+1 dodge +2 dex +4 armor +2 shield? a shield bónuszod a chain spike-kal együtt is érvényes? mert eddig beleszámoltam Smile ha nem kellett volna, akkor retró nélkül... ez talált, AC18, 1hp, de nem vontam le). Eztán belép a biztonságos(abb) bozótba.
6 - Eric...
5 - Arkus...
Felkészül: Fuzz, Gábriel


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 11-22-2017

10+1 dodge +2 dex +4 armor = 17
Direkt ezert van beleirva reszletesen. Ha engeded a shield + spkied chain kombot, akkor nekem ugy is jo Big Grin


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-22-2017

Akkor az 1hp-t majd vond le, és eztán odafigyelek.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 11-22-2017

Eric előrébbmegy és megrugdossa a bokrot: Attack 13 (dmg: 5), de inkább csak valami kozák táncra hasonlítanak a mozdulatai.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-22-2017

Gábriel folytatja a felderítést, jelölve.
Ha Arkus nem szedné le, akkor Fuzz megy be a bokorba és odacsap. (AC:20,dmg:6)
Ha leszedné előbb, akkor jó lesz ez a támadás későbbre Smile Szóval akkor ha leszedné támadás helyett stealth módba kapcsol, s elbújik a bokorban ugyanott.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-23-2017

Hatodik kör
24 - Gábriel továbbderít. Nyugatra zsákutcát, délre további bokrokat és romokat üzen.
24 - Fuzz mocorog és nézelődik.
20 - Dyrra Konyak mellé lépve levágja a közelebbi ágacskát, szabad utat nyitva a barbárnak az utolsó látható ellen felé.
13 - Konyak elbeszélget keménybőrű almácskával, de valami szívós részt talál el, ami elég kemény és mégis elég rugalmas ahhoz, hogy ellenálljon a láncnak.
13 - Erki követi példáját, és nem talál zúznivalót a kemény kis fácskán.
11 - A fácska megdöfködi Konyakot, de a vért utolsó gyűrűcskéi felfogják a támdást (OOC - mennyi az AC-d jelen pillanatban? 10+1 dodge +2 dex +4 armor +2 shield? a shield bónuszod a chain spike-kal együtt is érvényes? mert eddig beleszámoltam Smile ha nem kellett volna, akkor retró nélkül... ez talált, AC18, 1hp, de nem vontam le). Eztán belép a biztonságos(abb) bozótba.

6 - Eric is csatlakozik a bulihoz, és kozák tánc közben eltalálja a szívós helyi növényzetet, ami közé az almafa bebújt.
5 - Arkus megkerüli a bozótot, és ezúttal keményen eltalál egy vastagabb ágat, megtördelve azt.

Hetedik kör
24 - Fuzz befejezi a melót, Gábriel pedig elröppen felderülni.

Battle over(?)

Dyrra és Erki felzárkóznak Arkus mellé, aki eddig legmélyebben nyomult délre. Aki hasonlóan cselekszik, láthatja, hogy a nyugatra beugró nyúlvány valóban egy kis zsákutca volt, ahová a csapat megérkezett, az viszont egy szélesebb, magasabb barlangüreg északkeleti része. A bokrok mögül is látszik a szaggatott, húsz láb magas falak sarkán elhelyezkedő hasonló magasságú toronytöredék, amögött nem sok minden látszik egyelőre, de annyi igen, hogy a mintegy ötven láb magasra szökő mennyezet alatt, valahol a fal mögött, az émelyítő zöldes-lilás fény egy hatalmas fa koronályára esik. Megfeketedett, megcsavarodott ágai magasba törnek, akár egy csontváz keze, ami a földből tör elő (de ismétlem, a falaktól egyelőre csak a koronája látszik az egész fa nem)

Valahonnan a fa irányából surlódó hangok, és halk mormogás hallik.

A levegőt az enyészet enyhe, édeskés illata járja be.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-23-2017

"Psszt, bújjatok el, felderítünk" - suttogja Fuzz a többieknek. Stealthbe kapcsol és átosonkodik a dél bokorba.
Gabriellel egyezet, h ki mit lát, s küldi tovább folyamatos jelentést kérve tőle.

OOC - esetleg egy channel valaki előtte nem próbál meg, vagy nem érdemes még?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-23-2017

OOC - ha Arkus lát legalább 3 sebesültet legalább 7 pont hiánnyal, akkor javasol magától egy channel-t. Persze más is javasolhatja neki.
Gábriel merre derít?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-23-2017

ooc - Gabriel 50%-ban van, Fuzznak 5hp hiany ha jol emlekszem, Konyaknak volt par talalt o hogy all? Serult mas is? Jelolom mindjart.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-23-2017

Fal menten derit fel, 2 "kornyit" bejeloltem.
Fenyviszonyok idelent?