RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-18-2017

Fuzz előjön a fedezékből és beflankeli a gallyat. (Ha nem látta őt a gally akkor olyan mintha invis lenne a nemrég beszélt szabály szerint, azaz +2att és nincs dex AC-ben.)
attack:9
Gyenge próbálkozás


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 11-18-2017

Konyak aoot kapott? (van mobility featje) Mi van az utesevel, amibol ready-t tervezett?
Light armorban van.
Fort save: 25


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-20-2017

@Konyak - 1. igen, AOO, és jó, hogy szóltál, mert a mobility-t el is felejtettem, viszont dodge bónusz, ami nem jár, ha dex nem jár, az pedig a stealth miatt nem jár.
2. Az ütését fentebb leírtam, AC15 nem talált. "Konyak meg is torpan beszélgetni, de jó sok tüskés ágba gabalyodik csak bele."
3. A chain shirt miatt a sima támadás is talált, a Fort viszont megvan, tehát a fenti kritikussal együtt a már levont 1-en felül 2+2hp-t lekönyveltem.


Ötödik kör

24 - Fuzz előbújik és saját magasságához mérten bravúrosan a meglepett facsemete koronája fölé suhint. (OOC- úgy látom, a flank nem volt benne, azzal nem mellément, hanem a natural armor fogta föl)
21 - A sunyi almafa a bozótból kicsapva újból épphogy átüt Konyak könnyű vértjén (AC19, -1hp). A tüskés gally ronda, égő vörös csíkot hagy a barbár irháján (Fort save failed, -1hp poison)
20 - Dyrra felhasigatja a sunyi almafát (wow... crit confirm natural 20 Smile )
13 - Konyak...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 11-20-2017

Eric 6-nál a bejelölt úton előresiet és belerúg egyet a bozótba, ha Konyak beszélgetése után még van értelme.
Attack 15 (bónuszok nélkül), Damage 8 (roll20-on kidobva, azért nincsenek benne bónuszok)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 11-20-2017

Ha jól látom, már csak 1 bokor van talpon. Konyak lép 5 lábat, hogy flankelje őt Gábriellel. (attack: 12 damage:13), de ez nem talált, mert a 15 sem vitte őket.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-20-2017

OOC - Gábriel túl magasan van, hogy flankeljen, "bújócskázik". Sajnos-szerencsére most nem segített volna az a +2 se, ami így nincs. És igen, ebben a pillanatban (Konyak körében) már csak egy bokorról tudtok, ami gyökéren van.

13 - Konyak reflexvizsgálatot végez a facsemetén, aki sikerrel abszolválja a feladatot.
13 - Erki is odamegy, hogy zavarja kicsit a bozótot.
11 - Hatalmas recsegés-ropogás, áglengetés és ugrándozás közepette expressz almabokor érkezik valahonnan dél-délkelet irányból a csapat felé. Amint meglátja a nagy harcosokat, lefékez, és a töviseken keresztül talán épp Konyakot stíröli, hisz ő van legközelebb.
7 - Konyak reflexpartnere cserébe megsorozza a barbár láncvértjét (AC14), majd egy bozóttal arrébb húzódik, az expresszvonat közelébe.
6 - Eric pályamódosítással (OOC - remélem, nem baj) megkísérli széjjelcsapni az almafát, de az kemény, mint a törp söröshordók.
5 - Arkus is közelebb jön, mert viszket a dárdanyele.

Hatodik kör
24 - Gábriel...
24 - Fuzz...
20 - Dyrra...
13 - Konyak...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-20-2017

24 - Gabriel delayel
24 - Fuzz felzarkozik Arkus melle, meghagyja a dicsoseget Dyrranak es Konyaknak, h levagjak az agacskat. Uzen Gabrielnek, h ovatosan mehet tovabb felderiteni.
Gabriel felhagy a delay-jel, elhagyja a bokor tetejet es megy tovabb osonrepulni.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-21-2017

Hatodik kör
24 - Gábriel továbbderít. Nyugatra zsákutcát, délre további bokrokat és romokat üzen.
24 - Fuzz mocorog és nézelődik.
20 - Dyrra Konyak mellé lépve levágja a közelebbi ágacskát, szabad utat nyitva a barbárnak az utolsó látható ellen felé.
13 - Konyak...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 11-21-2017

Konyak elmegy beszelgetni az egyetlen megmaradt taposkaval, de jo eselyel csak tancolnak (attack:12 damage:11). Ha nem tetszik a helye, dobd arrebb.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-22-2017

OOC - Konyak egy ideje már gyengén tárgyal, gondolom a boss-ra tartogatja a tárgyalási képességét Smile