RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 10-27-2017

6 - Eric mellépüföl.
4 - Gábriel felszívódik (fel... szó szerint), és osonkodva arrébb röppen (felezett move-val jut, ameddig...). Innen az elfelé sántikáló almafácskán kívül mást nem lát.

Harmadik kör

24 - Fuzz odébb lép, és bököd valamit a gally fel, aki odanéz, a reccsenését a bölcsebbek úgy értékelik, hogy "Mi van?!"
20 - Dyrra a roncsokra hág és Fuzz terelésének hála széjjelroncsolja a maradékot is. Immáron nem lát más ellent a csapat, mint az elfelé sántikálót.
13 - Konyak...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 10-31-2017

Konyak megy és folytatja a beszélgetést (attack: 23 damage:13) a következő fácskával.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 10-31-2017

"Csak tudnám hol tanult meg így tárgyalni" - súgja Fuzz elismerően bólogatva a mellette álló Erkinek, hogy Konyak meg ne hallja, mert még elbízza magát


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 10-31-2017

OOC - Corben Dallas? Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-06-2017

(10-31-2017, 07:52 PM)DM Surranó Wrote: OOC - Corben Dallas? Smile

OOC - Majdnem, Korben Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-07-2017

Mea culpa.
Leeloo Dallas Multipass.
De kedvencem akkor is ez.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-07-2017

13 - Erki gyanakodva méregeti a környező bokrokat, de nem tesz különösebben semmit.
10 - Arkus szintúgy.
6 - Eric...

(csata vége?)

Gábriel tovább suhan dél felé, majd hirtelen megtorpan és balra fordul. "mozog ez a bokor", üzeni.

OOC - a Fly skillt most olvasgatom, mert kíváncsi voltam, mekkora szögben tud forogni. Pár észrevétel:
- Gábrielnek a Fly class skill, de nincs rajta pont, ezért a fly-ra +9-je van (3 dex + 4 good maneuverability + 2 size)
- sebzés esetén kellett volna DC10 próbákat dobni (csak kíváncsiságból kidobhatod utólag, de már nem számít, meg ugye natural 1 se kritikus hiba)
- mozgás esetén a kör ELEJÉN választott irány szabad, de utána minden 45 fokos kör 5 lábat fáj (tehát ha délre indulsz, akkor az első DK lépés 5+5 láb, a második 10 láb, aztán keletnek fordulva 5+5, második lépés 5 láb stb...)
- ennél nagyobb kanyart DC15 próbával lehet abszolválni
- lebegni egy helyben is DC15 próba
- 5 vagy nagyobb rontás esetén leesik, de mi történik, ha pl 11-et dobsz hoverre? továbblibbensz fél sebességgel? esetleg random irányba?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 11-07-2017

Eric kilép a bozótból, hogy ne szurkálja tovább. Közben figyel, hátha valaki felhívja a figyelmét újabb ellenfélre.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 11-08-2017

5 - Újabb facsemete tűnik fel Konyak mellett és nagyon elszánt! Nagy igyekezetében csak találomra karcolja meg Konyak páncélját.
5 - Arkus reagál leggyorsabban, és dárdáját mélyen a gallyak közé szúrja, sajnos azonban pár apró hajtáson kívül semmi kárt nem tesz benne.
4 - Gábriel repül és jelez, lásd fent

Negyedik kör

24 - Fuzz...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 11-08-2017

Fuzz továbbra is stealth módban marad és átosonkodik a másik bokorba, délre 20 láb. Közben odasúgja a mellette levő társaknak, hogy Gábriel látott még továbbiakat.

Gábrielnek jelzi, hogy fő a biztonság, keressen egy biztos helyet odafent, ahonnan szemmel tudja tartani a terepet. (ha talált ilyet akkor figyel és delayel)