RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 09-22-2017

Konyak beljebb lep es megprobalja megutni az elotte levo gobeszt (attack: 13 damage: 9)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 09-22-2017

ooc - flank benne van mar?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 09-22-2017

Ooc - igen, 3-at dobtam Sad


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 09-26-2017

OOC - elfelejtettem frissíteni a látványt. A szobát északon egy ép fal határolja, amelyen egy masszív faajtó van. Délre a leomlott falon túl tágas barlangra nyílik kilátás, melyben töskés bozótok, csenevész fácskák, töredezett pillérek és talán egy torony maradványai látszanak, amíg a gnóm szeme ellát. A levegőben nagyon enyhe fuvallat érződik, amely párás, de nem fülledt illatot sodor hőseink felé.

Második kör

17 - Dyrra levág egy goblint, és beljebb lép.
16 - Fuzz elnézelődik séta közben, míg a goblin kétségbeesetten próbálja pajzzsal tarkón vágni (AC11). A bárd mágikus vakkantása elkábítja a keleti goblinkát.
13 - Gábriel a kardtalan goblintól nem zavartatva röppen a kába goblin végzetévé válni, de megesik rajta a kőszíve. (AC 5)

10 - Konyak beljebb lép és próbára teszi a fegyvertelen(?) goblin fürgeségét, aki nem okoz csalódást: szépen ugrókötelezik a lánccal.
9 - A veszélyes akrobatikai bemutató után kissé délre vonulva (Gábriel és Fuzz hiába karmol utána) valamit kiált a szokásos torokhangon, amit egyre inkább megismer a csapat, de a szavak továbbra is érthetetlenek maradnak.
6 - Erki törtet át Konyakon, és válaszol valamit a goblinnak, nyomába ered, de nem éri utol a terep miatt. Megáll, hogy felmérje a terepet, közben fordít:
- Az Alkonyliget Védelmezőjét hívta.
3 - Eric ...
2 - Arkus ...

Felkészül: Dyrra, Fuzz


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 09-26-2017

Fuzz annak fgveben fog cselekedni, h Dyrra kit tamad:
- ha leszedne a menekulot tavolsagival, akkor a keleti, sebesult melle lep es kard attack.
- ha nem szedne le, akkor elobb a menekulore nyomat dazet, s utana lep fenyegetoen a keleti sebesult melle. Ha bejon a daze, talan meg elkaphatjuk a fegyvertelent
- ha a sebesult keletit tamadna Dyrra, s leszedne, akkor is daze a menekulore, s ENy-i mezore lep melle fenyegetoen, ha tud (az mar nem DT?)

Gabriel ha tud, raroppen rachargel a menekulore (felteve, h a keletit leszedte valaki, ha nem akkor azt tamadja), AC:19 (+2 charge), dmg:2 (ha a keletit támadja, akkor dobj neki még1, et, mert akkor full attack)

OOC - Konyak majd elkapja(?), elmehet mellette, mivel fegyvertelen (igaz pajzsa van), de minimalis az esely a talalta azzal.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 09-27-2017

Eric a roll20-on bejelölt úton benyomul és meglátja a délen levő gobbót, magában útközben felmérve a helyzetet, azon tanakodik, hogy ha a gobbó nem jön közelebb, akkor meg kéne rugdosni a közeli bokrot...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 09-28-2017

OOC - az a gobbó azért nem jön közelebb, mert elfelé igyekszik Smile

3 - Eric Konyakon és a nehéz terepen átgázolva eljut, ameddig, és tanakodik.
2 - Arkus ellenben tanakodás nélkül újabb nyílvesszőt vesz elő, és ha Gábriel nem zavarna a képbe, akkor keresztül is lőné a kába goblint.

Harmadik kör

17 - Dyrra lekaszálja a kábát.
16 - Fuzz megint egy zavarót vakkant, majd megkönnyebbülve a szilárdabb terepen, felzárkózik a menekülő goblin mellé, aki csak néz, mint Rozi a moziban. (OOC - will save 1-1=0 Smile )
13 - Gábriel ráröpül Rozira, és arcon karmolja.

Party time! (kivéve Gábriel)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 09-28-2017

Konyak meggy azt megszeret, de csak magat fogdossa, csoda hogy nem ejti el a lancot.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 10-02-2017

OOC - Konyakmeggy... hehe...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 10-02-2017

(10-02-2017, 01:44 PM)DM Surranó Wrote: OOC - Konyakmeggy... hehe...

Ooc - direkt volt, ...