RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 09-19-2017

OOC2 - nem bátor, csak vakmerő Smile javelin minusszal hasznalhato közelharcra is egyebkent
OOC3 - DT ok, probalom nem elfelejteni

Gábriel beröppen Dyrra mellett és Fuzz feje felett. Kérdés, hogy lehet-e olyat, hogy a gobbó vagy Fuzz feje feletti mezőből támad? Ha nem akkor a Fuzztól délre levő mezőről próbálja megtámadni a gobbót, de majdnem összegabalyodnak a karmai. (AC:5)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 09-19-2017

OoC - Repulo lenynek lehet ilyet, ha eleg nagy a belmagassag.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 09-19-2017

8 láb a belmagasság

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 09-19-2017

(09-19-2017, 04:07 PM)DM Surranó Wrote: 8 láb a belmagasság

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Az pont ideális két small lénynek Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 09-19-2017

nem akartam kifejteni, de valahol a jump környékén van leírva, hogy medium lénynek 8 lábig nullát kell ugrania, de akkor ugye nincs fegyó a kezében. Másrészt térben a space-t úgy képzelem, hogy medium 5x5x10, small 5x5x5. szóval nemtom.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 09-20-2017

Ebben az esetben Fuzz mellé repült és onnan nem talált.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 09-20-2017


Első kör

19 - A legfürgébb goblin kardot húzva a "kanyarból" hadonászik a megdermedt Fuzz felé, de csak úgy tessék-lássék (AC8, és akkor még cover-t nem számoltam)
17 - Dyrra dühösen rámordul a félgnómra: "húzz onnét!", és átverekszi magát rajta, alaposan mellésuhint a szabadon álló goblinnak.
16 - Fuzz a fedezék ellenére belevágja a gerelyét a távol álló goblinba, aki majdnem összerogyik a találattól. Ezután Fuzz behatol Dyrrát védendő, aminek eredményeként a déli goblintól kap egy kokit a fejére a fapajzs lapjával (AC19, -2hp, levontam)
16 - A sebesült goblin újabb gerelyt vesz elő, miközben közelebb jön, és a közelharcba keveredett Dyrra felé hajítja, de nem találja el (AC16-4)

13 - Gábriel beröppen Dyrra fegyverét veszélyesen kerülgetve a sarokba, és elcsodálkozik a délre elterülő vadonon, aminek hatására közelébe se ér a kiszemelt goblinkának.
10 - Konyak az ajtófélfák közül kanyarban megkínálja a goblint és az a láncra, majd a fűbe harap.
9 - A Fuzz mellett álló goblin kardot ránt, és nagy igyekezetében úgy döf Fuzz lába közé, hogy a kard kirepül a kezéből, és zörögve a falnak csapódik a bárd mögött! (OOC nat 1 nat 1)
8 - A másik goblin északról érkezik és hasonló mutatványba kezd Dyrrával, de végül ügyesen ment.
6 - Erki a nagy tömegben nem tud (nem kíván) mást tenni, minthogy áldást kér Konyakra (virtue)

Eric, Arkus, Dyrra, Fuzz jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 09-20-2017

Fuzz beflankelin majd a fegyvertelen gobbót Dyrraval vagy Konyakkal, ha addigra Dyrra el fog lépni esetleg keletre. Feltételezem, hogy nem a fegyvertelent, hanem az északit fogja támadni. Tfh leszedi, akkor feltételezem lép keletre, hogy Konyak bejöjjön. De mindegy Fuzz nem tartva a fegyvertelen gobbótól elsétál mellette 20 lábat ami 10láb és onnan nyomat egy dazet a szabadon álló gobbóra, hogy ne jusson eszébe menekülni.

Gábrielnek is üzen mentálisan, hogy a szabadon állót támadja, rámutatva.

Ha esetleg a keleti gobbót támadja valaki akkor változhat 16-ig a története vagy ha addig feltünnének újabb ellenségek.

Ezek a nagy "fák" délen ugye nem mozognak? Egyelőre Smile Északon nem látjuk mi van?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 09-20-2017

Eric egyelőre megvárja, amíg sorra kerül az ajtóba állásban, mivel Konyal elállja befelé az utat. A várakozás részeként Arkust megkerülve felsorakozik Erki mögé (két mező délre).


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 09-22-2017

Első kör

19 - A legfürgébb goblin kardot húzva a "kanyarból" hadonászik a megdermedt Fuzz felé, de csak úgy tessék-lássék (AC8, és akkor még cover-t nem számoltam)
17 - Dyrra dühösen rámordul a félgnómra: "húzz onnét!", és átverekszi magát rajta, alaposan mellésuhint a szabadon álló goblinnak.
16 - Fuzz a fedezék ellenére belevágja a gerelyét a távol álló goblinba, aki majdnem összerogyik a találattól. Ezután Fuzz behatol Dyrrát védendő, aminek eredményeként a déli goblintól kap egy kokit a fejére a fapajzs lapjával (AC19, -2hp, levontam)
16 - A sebesült goblin újabb gerelyt vesz elő, miközben közelebb jön, és a közelharcba keveredett Dyrra felé hajítja, de nem találja el (AC16-4)
13 - Gábriel beröppen Dyrra fegyverét veszélyesen kerülgetve a sarokba, és elcsodálkozik a délre elterülő vadonon, aminek hatására közelébe se ér a kiszemelt goblinkának.
10 - Konyak az ajtófélfák közül kanyarban megkínálja a goblint és az a láncra, majd a fűbe harap.
9 - A Fuzz mellett álló goblin kardot ránt, és nagy igyekezetében úgy döf Fuzz lába közé, hogy a kard kirepül a kezéből, és zörögve a falnak csapódik a bárd mögött! (OOC nat 1 nat 1)
8 - A másik goblin északról érkezik és hasonló mutatványba kezd Dyrrával, de végül ügyesen ment.
6 - Erki a nagy tömegben nem tud (nem kíván) mást tenni, minthogy áldást kér Konyakra (virtue)

3 - Eric pozíciót fog Erki mögött
2 - Arkus vállat von, majd előhúzza Konyak hosszú íját (ha még nála van), és Konyak meg Dyrra füle között éppenhogy elvéti a goblint.

Második kör

17 - Dyrra levág egy goblint, és beljebb lép.
16 - Fuzz elnézelődik séta közben, míg a goblin kétségbeesetten próbálja pajzzsal tarkón vágni (AC11). A bárd mágikus vakkantása elkábítja a keleti goblinkát.
13 - Gábriel a kardtalan goblintól nem zavartatva röppen a kába goblin végzetévé válni, de megesik rajta a kőszíve. (AC 5)
10 - Konyak...