RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 12-14-2016

Dyrra egy biccentéssel megköszöni a szívességet. A köveket a maradék sebei ellenére is segít cipelni.
Fuzznak nem sikerül azonosítania a potiont (retry: lásd OOC thread)


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Konyak - 12-14-2016

OOC - a channel nagyreszt csatak kozotti gyogyito "spell", mert mindekit gyogyit az ellent is. Konyak wandja veges es inkabb nagy csatak elott celszeru elloni. Szoval en ezert mondom, hogy egessuk a channelt, akar megyunk tovabb akar nem. (3+CHA van belole naponta paponkent, roundup(lvl/2)*d6-ot gyogyit)


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 12-14-2016

(12-14-2016, 09:48 AM)DM Surranó Wrote: Dyrra egy biccentéssel megköszöni a szívességet. A köveket a maradék sebei ellenére is segít cipelni.
Fuzznak nem sikerül azonosítania a potiont (retry: lásd OOC thread)

Megpróbálja iskolát beazonosítani detect magic-kel. Majd odaadja olyannak is vizsgálatra akinek van Spellcrafton rankja Smile

ooc - Ja, ellent is gyógyít, szívás, akkor ha megyünk, sebződünk, két csata között ellőjük.
Ami még a pihenés mellett szól, hogy ne vonjuk magunkra a figyelmet feleslegesen, jobb lenne fullosan nekimenni az itt levőknek, mint úgy visszavonulni ide, hogy tudják itt lent vagyunk.

A talicskával honnan hova szállítottak komposztot? Itt a termen belül? Mert mindkét ajtó csukva.
Esetleg elmehetnénk felderíteni a terepet a csontik két köpenyébe beöltözve tolva a talicskát, Fuzz, Erki meg a talicskában egy ponyva alatt Smile Ezt fel is veti a többieknek mint lehetőséget.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 12-14-2016

OOC - kérdezni is akartam, hogy előtte elvágtátok-e a bugbear és a patkányok torkát Smile Össz 8 channel-lel gazdálkodhattok: Arkus 3 (ebből kettőt lőtt el eddig) + Erki 5. És csak azért, mert mire rájöttek, hogy csonti, a két izomember már végzett is velük. Smile


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 12-14-2016

ooc - a patkányok odakint már biztos elvéreztek, a bogármedve meg amíg kutakodtunk, tanakodtunk Smile Előző talicskás, potion iskola postot olvastad, ugye?


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 12-14-2016

OOC - igen, olvastam, és jó ötlet


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 12-14-2016

(12-14-2016, 03:57 PM)DM Surranó Wrote: OOC - igen, olvastam, és jó ötlet

Ok, de nem arra gondoltam Smile
Hanem a válaszra, hogy milyen iskola a potion és hova talicskáztak a jóemberek (undead). Unalmukban, mert nem volt éppen jobb dolguk? Talicskának kell legyen útvonala, hogy honnan hova vitték? Vagy csak ezt a két rőzsét trágyázták meg? Vagy reggelre kikel még 100? Smile


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 12-14-2016

Ezt mind nem tudhatod Smile az egész komposzt puha talaj, összevissza vannak nyomok. Spellcraft nélkül pedig az iskolát sem... de pfben nem arcana van spcr helyett? Arra lehet bardic knowledge...


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 12-14-2016

(12-14-2016, 06:14 PM)DM Surranó Wrote: Ezt mind nem tudhatod Smile az egész komposzt puha talaj, összevissza vannak nyomok. Spellcraft nélkül pedig az iskolát sem... de pfben nem arcana van spcr helyett? Arra lehet bardic knowledge...

Arcane van az iskolára Spellcraft a tulajdonságaira, ezért kérdeztem csak az iskolát.
Bardic knowledge gyík lett PF-ben, nincs külön dobás, de pont emiatt tudhatja arcaneval ha megdobja, mert neki nem kell trained legyen. Enélkül, mivel nincs rankje rajta csak DC10-et tudhatna, de így van esélye, nem sok, de van.

Bardic Knowledge (Ex)
A bard adds half his class level (minimum 1) to all Knowledge skill checks and may make all Knowledge skill checks untrained.


Megkérdez valakit a csapatban aki tudhatja, aki jobban ért a komposzt nyomkövetéséhez Smile Esetleg Dyrra nevű ranger?


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Konyak - 12-14-2016

Konyak rákoncentrál az üvegre -Te kis butus ez egy ... ital. Szerintem is táborozzunk le itt!(ooc - Spellcraft [1d20+7] = 18+7 = 25 )